


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440849×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4804) Twilly (26.03.2012 17:29)
ireen
ona je Bosi kost a kůže, fakt, za špeky nedostane nic... a ty od prasátka ty nedám!
4803) Twilly (26.03.2012 17:28)
čéče, Marcelle, mám skluz, já to viděla fakt jenom jednou - hromadně v listopadu
4802) ireen (26.03.2012 17:28)
Tak Bosi zpeněž ty špeky
! ...a zahradničení je přece koníček!
Kdy už budete mít sraz
, já se na Vás těším
, můžu přijít taky? ..nebo to spojíme s tím ÚNOSEM
!?
4801) Marcelle (26.03.2012 17:27)
Twilly - mě taky ne, já jen, že jsem si toho všimla úplnou náhodou při asi patnáctým koukání na BD.
Hani - díky,tu kočku jsem hledala dlouho
,jo a dortík bych koupila,ale pak bych údajně nahlodávala hubnoucí odhodlání ,takže to bude spíš kus masa,to pak má metabolismus makačku
Marcelle - já jen překlikla na jiné komenty a uř jsem měla celostránkový skluz - ale už dlouho jsem se takhle nebavila
na Bel Ami se děsně těším
4799) Twilly (26.03.2012 17:27)
Véčko, lásko moje kudrnatý... neblbni, já vím, že chlap nemusí bejt hezoun, ale teta č.2 chce svého andílka
4798) Twilly (26.03.2012 17:26)
Nohy mě neberou, sorry
... áááááá nesnáším oprašování angličtiny, na stará kolena budu muset drtit áááá
4797) Bosorka (26.03.2012 17:25)
Bezruký Robert?
Fuj, Véčko si vytrhnul neštovici - to je ale hnusná díra
4791) Marcelle (26.03.2012 17:20)
Čokoládu si můžu koupit jinou, ale Robert je jen jeden, ten by mi musel chvíli vydržet
4790) Bosorka (26.03.2012 17:20)
Jooo daně...chtějí za baráček zaplatit i daň z přijmů (tak to asi půjdu do mínusu....- nechcete někdo skoro zachovalou ledvinu?
)
4789) Twilly (26.03.2012 17:20)
Čičí, mě je fakt dost a neviděla jsi to podstatný - špeky!!! Tajila jsem je
. Macek je... MACEK (hele, lásko, slupni tomu Jendovi leccos, když přijedu, doplním mu zásoby!)
4788) Bosorka (26.03.2012 17:19)
Hani - zahradníkův rok nastane hned, co se odlepím od zednické lžíce
4787) ireen (26.03.2012 17:19)
Jó daně, to je někdy k popukání!
Melír jako vedlejší produkt k podlaze - dobrý ne? Jiný za to platí těžký prachy...
Já zas radši oňuchávám tu čokošku....
4805) Marcelle (26.03.2012 17:29)
Hanka - Bel Ami jsem viděla hned ve čtvrtek, moc se mi to líbilo, Robert je na plátně pořád, jen myslím, že by potřeboval trochu cvičit