Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1692 1693 1694 1695 1696 1697 1698 1699 1700 ... 1936   »

Marcelle

4805)  Marcelle (26.03.2012 17:29)

Hanka - Bel Ami jsem viděla hned ve čtvrtek, moc se mi to líbilo, Robert je na plátně pořád, jen myslím, že by potřeboval trochu cvičit :D

Twilly

4804)  Twilly (26.03.2012 17:29)

ireen ona je Bosi kost a kůže, fakt, za špeky nedostane nic... a ty od prasátka ty nedám!

Twilly

4803)  Twilly (26.03.2012 17:28)

čéče, Marcelle, mám skluz, já to viděla fakt jenom jednou - hromadně v listopadu

ireen

4802)  ireen (26.03.2012 17:28)

Tak Bosi zpeněž ty špeky ! ...a zahradničení je přece koníček!

Kdy už budete mít sraz , já se na Vás těším , můžu přijít taky? ..nebo to spojíme s tím ÚNOSEM !?

Marcelle

4801)  Marcelle (26.03.2012 17:27)

Twilly - mě taky ne, já jen, že jsem si toho všimla úplnou náhodou při asi patnáctým koukání na BD.

4800)   (26.03.2012 17:27)

Hani - díky,tu kočku jsem hledala dlouho ,jo a dortík bych koupila,ale pak bych údajně nahlodávala hubnoucí odhodlání ,takže to bude spíš kus masa,to pak má metabolismus makačku

Marcelle - já jen překlikla na jiné komenty a uř jsem měla celostránkový skluz - ale už dlouho jsem se takhle nebavila
na Bel Ami se děsně těším

Twilly

4799)  Twilly (26.03.2012 17:27)

Véčko, lásko moje kudrnatý... neblbni, já vím, že chlap nemusí bejt hezoun, ale teta č.2 chce svého andílka

Twilly

4798)  Twilly (26.03.2012 17:26)

Nohy mě neberou, sorry :p ... áááááá nesnáším oprašování angličtiny, na stará kolena budu muset drtit áááá

Bosorka

4797)  Bosorka (26.03.2012 17:25)

Bezruký Robert?
Fuj, Véčko si vytrhnul neštovici - to je ale hnusná díra

Marcelle

4796)  Marcelle (26.03.2012 17:25)

Twilly všimla sis jaký má dlouhý prsty na nohou?

Twilly

4795)  Twilly (26.03.2012 17:24)

Pokud mi věnujete packy, vzám se Roberta a čokošky taky :D

HMR

4794)  HMR (26.03.2012 17:24)

Ledvina, čokoláda, Rob???? Kdosi má vybrat?

Bosorka

4793)  Bosorka (26.03.2012 17:22)

Ireen - jen když ti na to příjdou

ireen

4792)  ireen (26.03.2012 17:21)

Únos je trestný čin, leč pozvání a lehký nátlak nikoliv;) ;) ;) ;) ;)

Marcelle

4791)  Marcelle (26.03.2012 17:20)

Čokoládu si můžu koupit jinou, ale Robert je jen jeden, ten by mi musel chvíli vydržet

Bosorka

4790)  Bosorka (26.03.2012 17:20)

Jooo daně...chtějí za baráček zaplatit i daň z přijmů (tak to asi půjdu do mínusu....- nechcete někdo skoro zachovalou ledvinu? )

Twilly

4789)  Twilly (26.03.2012 17:20)

Čičí, mě je fakt dost a neviděla jsi to podstatný - špeky!!! Tajila jsem je :D. Macek je... MACEK (hele, lásko, slupni tomu Jendovi leccos, když přijedu, doplním mu zásoby!)

Bosorka

4788)  Bosorka (26.03.2012 17:19)

Hani - zahradníkův rok nastane hned, co se odlepím od zednické lžíce

ireen

4787)  ireen (26.03.2012 17:19)

Jó daně, to je někdy k popukání!

Melír jako vedlejší produkt k podlaze - dobrý ne? Jiný za to platí těžký prachy...

Já zas radši oňuchávám tu čokošku....

Bosorka

4786)  Bosorka (26.03.2012 17:18)

Ireen - již jednou se zde plánoval únos tak si pro něj zajedem!

«   1 ... 1692 1693 1694 1695 1696 1697 1698 1699 1700 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek