


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440847×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4824) leelee (26.03.2012 17:50)
Twilly já bych to neviděla takčerně
si prostě originál
Iren dopadneš jak já nemám co na sebe protože je mi všechno velký a slušně nesnášim nakupování
4823) Marcelle (26.03.2012 17:49)
LadyS - já se stydím, ale spáchala jsem jen polívku z pytlíku a rybičkovou pomazánku, nechala to v kuchyni a zdrhla sem. Bojím se tam vrátit
4821) ireen (26.03.2012 17:47)
Nabízím přebytek svých vnad pořád, nikdy to nikdo nechtěl odkoupit, hlupáci, takový poklad
! Ale do bazaru mi to přijde škoda
.
I když, co tady visim na Vašich písmenkách, hubnu, nemám na jídlo čas
.
4820) LadySadness (26.03.2012 17:47)
bojím sa odísť o čo zase prídem, ale musím navštíviť kuchyňu a spáchať nejaké poživatiny, hlavne mi neutečte ďaleko
4819) Twilly (26.03.2012 17:46)
mám špeky, nemám prsa, žádný lány, a alergii na květenu... tak teď nevím, jsem na tom dobře, nebo špatně
Macku, KOLENA????? UZENÝ?????? ááááááááááá
4814) ireen (26.03.2012 17:39)
Co považuješ za lány? My máme jen 1400m2, to úplně stačí
, ale zas nemáme prasátka
. Takže se nacpem rajčatama a lilkem
.
4813) leelee (26.03.2012 17:38)
marcel já mám na zahradničení i papír ale
Nestraš prádlo je zlej sen!
4811) Marcelle (26.03.2012 17:34)
Já bych špeky klidně zpeněžila, mám jich dost
ale nikdo je nechce. O zahradničení mi nemluvte, v dětství jsem musela makat a teď mám alergii na motyčku
Ale kytičky na balkoně pěstuju, ty můžu.
4810) leelee (26.03.2012 17:34)
já snad jako zahradník pro jistotu mizim
to víš pak netušim kde e ta informace vzala a jestli je vůbec pravdivá
4809) Bosorka (26.03.2012 17:33)
Lee - udělala jsi dobrý skutek, já z ní měla záchvat takřka hysterický
4808) Bosorka (26.03.2012 17:32)
Jo tyhle špeky - už jsem se lekla, kdy mě viděla Iren nahou
a ukecala jsem naše i na uzená kolena!
Jistě, koníček, když někdo nemá kolchoznické lány
4807) Marcelle (26.03.2012 17:31)
Twilly - já s tím doma provokuju
a když jsem si koupila DVD, tak jsem to musela vidět znovu. Ale člověče teď se mi nějak záhadně ztratilo, asi budu muset uhodit na manžela
4806) leelee (26.03.2012 17:30)
Bosi v sobotu sem nějaký matce s dětma předškolního věku tvrdila že kuličkovou modelínu fakt nechce a neuměla sem vysvětlit proč
4825) Marcelle (26.03.2012 17:50)
Twilly - neboj, alergii mám taky
a myslím si, že na tom nejsem ještě tak špatně.