Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1691 1692 1693 1694 1695 1696 1697 1698 1699 ... 1936   »

Marcelle

4825)  Marcelle (26.03.2012 17:50)

Twilly - neboj, alergii mám taky :D a myslím si, že na tom nejsem ještě tak špatně.

leelee

4824)  leelee (26.03.2012 17:50)

Twilly já bych to neviděla takčerně si prostě originál:D

Iren dopadneš jak já nemám co na sebe protože je mi všechno velký a slušně nesnášim nakupování

Marcelle

4823)  Marcelle (26.03.2012 17:49)

LadyS - já se stydím, ale spáchala jsem jen polívku z pytlíku a rybičkovou pomazánku, nechala to v kuchyni a zdrhla sem. Bojím se tam vrátit

Twilly

4822)  Twilly (26.03.2012 17:48)

LadyS, nasadni na 21-ku, smer VW a si u mňa :D

ireen

4821)  ireen (26.03.2012 17:47)

Nabízím přebytek svých vnad pořád, nikdy to nikdo nechtěl odkoupit, hlupáci, takový poklad ! Ale do bazaru mi to přijde škoda .
I když, co tady visim na Vašich písmenkách, hubnu, nemám na jídlo čas .


LadySadness

4820)  LadySadness (26.03.2012 17:47)

bojím sa odísť o čo zase prídem, ale musím navštíviť kuchyňu a spáchať nejaké poživatiny, hlavne mi neutečte ďaleko

Twilly

4819)  Twilly (26.03.2012 17:46)

mám špeky, nemám prsa, žádný lány, a alergii na květenu... tak teď nevím, jsem na tom dobře, nebo špatně

Macku, KOLENA????? UZENÝ?????? ááááááááááá

Marcelle

4818)  Marcelle (26.03.2012 17:46)

Hanka - já vím, že ne, ale sama uvidíš, že by mu to neškodilo

4817)   (26.03.2012 17:45)

Marcelle on cvičit nebude,byl osypaný jen z toho,když se musel dát trochu do linie kvůli Volteře a Esmé,ale co si budeme povídat - máme doma modely ??
a stejně mu nejvíc sluší košile ( na červeném koberci )a odrbaný trika (ve filmu a v reálu )

Marcelle

4816)  Marcelle (26.03.2012 17:43)

ireen - my měli 1000m2 a dědeček měl ovečky

Marcelle

4815)  Marcelle (26.03.2012 17:39)

leelee - neboj, u mě je to jako v hrobě :D

ireen

4814)  ireen (26.03.2012 17:39)

Co považuješ za lány? My máme jen 1400m2, to úplně stačí , ale zas nemáme prasátka pig pig . Takže se nacpem rajčatama a lilkem B) .

leelee

4813)  leelee (26.03.2012 17:38)

marcel já mám na zahradničení i papír ale

Nestraš prádlo je zlej sen!

Marcelle

4812)  Marcelle (26.03.2012 17:37)

Ještě můžu nabídnout prsa nedá se na to sehnat dobrý prádlo.

Marcelle

4811)  Marcelle (26.03.2012 17:34)

Já bych špeky klidně zpeněžila, mám jich dost ale nikdo je nechce. O zahradničení mi nemluvte, v dětství jsem musela makat a teď mám alergii na motyčku Ale kytičky na balkoně pěstuju, ty můžu.

leelee

4810)  leelee (26.03.2012 17:34)

já snad jako zahradník pro jistotu mizim

to víš pak netušim kde e ta informace vzala a jestli je vůbec pravdivá

Bosorka

4809)  Bosorka (26.03.2012 17:33)

Lee - udělala jsi dobrý skutek, já z ní měla záchvat takřka hysterický

Bosorka

4808)  Bosorka (26.03.2012 17:32)

Jo tyhle špeky - už jsem se lekla, kdy mě viděla Iren nahou a ukecala jsem naše i na uzená kolena!
Jistě, koníček, když někdo nemá kolchoznické lány

Marcelle

4807)  Marcelle (26.03.2012 17:31)

Twilly - já s tím doma provokuju a když jsem si koupila DVD, tak jsem to musela vidět znovu. Ale člověče teď se mi nějak záhadně ztratilo, asi budu muset uhodit na manžela

leelee

4806)  leelee (26.03.2012 17:30)

Bosi v sobotu sem nějaký matce s dětma předškolního věku tvrdila že kuličkovou modelínu fakt nechce a neuměla sem vysvětlit proč

«   1 ... 1691 1692 1693 1694 1695 1696 1697 1698 1699 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek