


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440804×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4743) Twilly (26.03.2012 15:03)
ano, a všimni si - docela malinkej, jemňulinkej a absolutně nenásilnej... jak jinak. Prostě to uznej, že tě pálí prsty a že by to chtělo kapitolovku, něco ve smyslu - Můj manžel se mění v Edwarda - formou denníku/nočníku - to je buřt
(ps: ještě jednou si všimni tu NENÁSILNOST
)
4738) Twilly (26.03.2012 14:48)
kajko, taky mám takovou kámošku, co si pořád notujeme, že by to snad chtělo to druhé pohlaví a můj zákonitej by byl docela v ohrožení
4737) LadySadness (26.03.2012 14:47)
no vidíš, Marcelle, a ony stále trvajú na tom, že nevedia písať, no neštvalo by ťa to
ale neboj, Twillinka ich nakoniec oblbne a ony zmäknú, v najhoršom založíme "Združený nátlak s.r.o." a niečo vykoumáme, HA
4736) kajka (26.03.2012 14:46)
ireen, co já se pamatuju, tak jsme spolu docela dlouho bydlely a pak se celá její rodina divila, že se vdávám, protože tak nějak předpokládali......
Malej vši snad nemá, ale nemůžu najít brejle, tak to s určitostí nevím, řadši mu umeju hlavu šamponem na psy.
4734) Marcelle (26.03.2012 14:30)
LadyS - máš pravdu, děvčata jsou tu za hvězdy, u každýho jejich příspěvku se křením jako pitomec
4733) LadySadness (26.03.2012 14:24)
teda, očíčko, neviem ako by som zniesla, že ma bývalý nechal kvôli chlapovi, ale tá tvoja evokácia o následnom partnerstve je geniálna, píšte, baby, vy ste neuveriteľné, skutočne stačí denník, v prípade kajky aj nočník, a budete tu za hviezdy, (no vlastne to ste už teraz)*fworks* *fworks* *fworks*
4732) ireen (26.03.2012 14:11)
Já nic nechci, neštovice jsme měli dávno, všichni. Vši, to je hrůza, vůbec jsem se jich nemohla zbavit, když mi je jednou dovezla v létě neteřinka z tábora a jednou dcera sestřinice mýho muže na Silvestra na hory. Vždycky to vypadalo, že půjdu do hola a pak to zachránilo Savo!
Kajko, Honzíček má vši??????????? Tak to Vás teď nechci vidět!
Od rána se nám v ordinaci dveře netrhnou a Vy tady Robíka s holejma zádama, jo? K tomu čokoládku? Nežerte, budete tlustý upírky a vlčice!
To s tím Kájiným bývalým potvrzuju! Stou "sokyní" jsou výborné kámošky léta a kdyby jedna z nich byla chlap, jsou teď možná spolu?!
4729) Twilly (26.03.2012 12:44)
Macíčku, je ponělí, co čekáš??? A navíc svítí slunce - tady, nevím jak u vás - bleeeeeee
4728) Bosorka (26.03.2012 11:59)
Kajko - nemáš zač, jen mi toto téma prostě nějak nedělá dobře na pleť, ale za to nikdo odsud nemůže, že
Takže s pokřikem "Zničte krtka!" toto téma uzavírám
4727) kajka (26.03.2012 11:54)
Tak to chápu. Už.
A za případnou nevhodnost krtkování se taky pro jistotu omlouvám.
4726) Bosorka (26.03.2012 11:52)
Kajko - to bude tím, že neštovice jsou právě středobodem mého vesmíru a Rob prostě není mým "koněm"
4745) leelee (26.03.2012 15:12)
Twilly hlavně nenápadně