Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1695 1696 1697 1698 1699 1700 1701 1702 1703 ... 1936   »

leelee

4745)  leelee (26.03.2012 15:12)

Twilly hlavně nenápadně

kajka

4744)  kajka (26.03.2012 15:09)

Všímám.

Twilly

4743)  Twilly (26.03.2012 15:03)

ano, a všimni si - docela malinkej, jemňulinkej a absolutně nenásilnej... jak jinak. Prostě to uznej, že tě pálí prsty a že by to chtělo kapitolovku, něco ve smyslu - Můj manžel se mění v Edwarda - formou denníku/nočníku - to je buřt :D :p (ps: ještě jednou si všimni tu NENÁSILNOST )

kajka

4742)  kajka (26.03.2012 14:59)

Takže takovej pakt nenásilí, ale jemné manipulace, hmmmmm.

Twilly

4741)  Twilly (26.03.2012 14:55)

aňo :D

LadySadness

4740)  LadySadness (26.03.2012 14:53)

myslíš tú (n)eseročku/o? :) :) :)

Twilly

4739)  Twilly (26.03.2012 14:49)

LadyS, milujem tvoju podporu

Twilly

4738)  Twilly (26.03.2012 14:48)

kajko, taky mám takovou kámošku, co si pořád notujeme, že by to snad chtělo to druhé pohlaví a můj zákonitej by byl docela v ohrožení

LadySadness

4737)  LadySadness (26.03.2012 14:47)

no vidíš, Marcelle, a ony stále trvajú na tom, že nevedia písať, no neštvalo by ťa to ale neboj, Twillinka ich nakoniec oblbne a ony zmäknú, v najhoršom založíme "Združený nátlak s.r.o." a niečo vykoumáme, HA

kajka

4736)  kajka (26.03.2012 14:46)

ireen, co já se pamatuju, tak jsme spolu docela dlouho bydlely a pak se celá její rodina divila, že se vdávám, protože tak nějak předpokládali......
Malej vši snad nemá, ale nemůžu najít brejle, tak to s určitostí nevím, řadši mu umeju hlavu šamponem na psy.

Twilly

4735)  Twilly (26.03.2012 14:45)

no šup šup, holky, budovat domeček! OBĚ!

Marcelle

4734)  Marcelle (26.03.2012 14:30)

LadyS - máš pravdu, děvčata jsou tu za hvězdy, u každýho jejich příspěvku se křením jako pitomec

LadySadness

4733)  LadySadness (26.03.2012 14:24)

teda, očíčko, neviem ako by som zniesla, že ma bývalý nechal kvôli chlapovi, ale tá tvoja evokácia o následnom partnerstve je geniálna, píšte, baby, vy ste neuveriteľné, skutočne stačí denník, v prípade kajky aj nočník, a budete tu za hviezdy, (no vlastne to ste už teraz)*fworks* *fworks* *fworks*

ireen

4732)  ireen (26.03.2012 14:11)

Já nic nechci, neštovice jsme měli dávno, všichni. Vši, to je hrůza, vůbec jsem se jich nemohla zbavit, když mi je jednou dovezla v létě neteřinka z tábora a jednou dcera sestřinice mýho muže na Silvestra na hory. Vždycky to vypadalo, že půjdu do hola a pak to zachránilo Savo!
Kajko, Honzíček má vši??????????? Tak to Vás teď nechci vidět!

Od rána se nám v ordinaci dveře netrhnou a Vy tady Robíka s holejma zádama, jo? K tomu čokoládku? Nežerte, budete tlustý upírky a vlčice!

To s tím Kájiným bývalým potvrzuju! Stou "sokyní" jsou výborné kámošky léta a kdyby jedna z nich byla chlap, jsou teď možná spolu?!

Twilly

4731)  Twilly (26.03.2012 13:23)

To je jak na blešáku,holky - já mám tohle, nevyměníš?

kajka

4730)  kajka (26.03.2012 13:21)

Super! Bosorko, vy máte doma neštovice, my zas vši.:p

Twilly

4729)  Twilly (26.03.2012 12:44)

Macíčku, je ponělí, co čekáš??? A navíc svítí slunce - tady, nevím jak u vás - bleeeeeee

Bosorka

4728)  Bosorka (26.03.2012 11:59)

Kajko - nemáš zač, jen mi toto téma prostě nějak nedělá dobře na pleť, ale za to nikdo odsud nemůže, že
Takže s pokřikem "Zničte krtka!" toto téma uzavírám

kajka

4727)  kajka (26.03.2012 11:54)

Tak to chápu. Už. A za případnou nevhodnost krtkování se taky pro jistotu omlouvám.

Bosorka

4726)  Bosorka (26.03.2012 11:52)

Kajko - to bude tím, že neštovice jsou právě středobodem mého vesmíru a Rob prostě není mým "koněm"

«   1 ... 1695 1696 1697 1698 1699 1700 1701 1702 1703 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek