Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1687 1688 1689 1690 1691 1692 1693 1694 1695 ... 1936   »

Twilly

4905)  Twilly (26.03.2012 21:35)

nááááádherný termín - býti časově neukotvená... moje studijní srdéčko se tetelí radostí. Holky, tohle bych ve slovenštině řekla asi těžko s takovou poetickostí... chjo

kajka

4904)  kajka (26.03.2012 21:34)

haničko, ty jsi časově neukotvená, už je večer. Chceš říct, proflákala jsem tu celej den? Jestli prcháš, tak paaaa.

Bosorka

4903)  Bosorka (26.03.2012 21:32)

ups... tys mě četla? Jsem poctěna A to, co jsi mi právě napsala, je pro mě poctou nejvyšší! Sakra, asi mi něco spadlo do oka!

4902)   (26.03.2012 21:29)

jojojojo , bohyně
jdu se na ni podívat,ať přijdu na mládeži přístupnější myšlenky - teď se to vlastně říká jinak,ale já si za boha nemůžu vzpomenout na tu formulaci
a je to všechno vaše vina,že jsem tam kde jsem - nejdřív pihy,pak ruce a ....a vůbec
ale bylo to příjemné odpoledne s vámi

kajka

4901)  kajka (26.03.2012 21:28)

Bosorko, mám si k tomu doutníčku přimyslet i čaj a koláčky?;)

kajka

4900)  kajka (26.03.2012 21:26)

Vítej v klubu! Ale spíš bejvávalo, asi tak před dvanácti lety, skoro nic si nepamatuju, ale furt se chystám na obnovení, jenže mi do toho vlezl ten bláznivej Tvajlajt. Tvůj styl humoru a nejvíc "Podivné dědictví" mi to tak připomíná! Až se mi stejská.

Astrid

4899)  Astrid (26.03.2012 21:24)

bola som sa pozrieť, venuša žiari, akurát mesiac zatmieva jupiter, fakt krásne Krásna prechádzka pri mesačnej oblohe.

Twilly

4898)  Twilly (26.03.2012 21:22)

íííííííííííí Macku, já zapoměla... já si ho chtěla půjčit, když jsem byla u tebe... kurňa! kurňa! kurňa!!!

Bosorka

4897)  Bosorka (26.03.2012 21:19)

Ty ráda Pratchetta? Miluju Smrtě a Esme a stařenku Oggovou a Magrátu.....

kajka

4896)  kajka (26.03.2012 21:17)

Moc představivosti jsem nepobrala, ale za groš kudla s doutníčkem šmírující noční oblohu, to je uchvacancující!
Takový pratchettovský!

Bosorka

4895)  Bosorka (26.03.2012 21:16)

Chápu, Hani, bohyně lásky se ti zjevila před očima ;) :D

4894)   (26.03.2012 21:12)

když mě ta Venuše asociuje něco úplně jiného než hvězdy
to mám úlet z té dnešní diskuse tady
omlouvám se - hvězdy miluju, za vlahých večerů obzvlášť

Twilly

4893)  Twilly (26.03.2012 21:07)

eeeeeeeeee, nestačí jenom koukat na oblohu? :p

Bosorka

4892)  Bosorka (26.03.2012 20:56)

Orion - to je zimní "stálice" asi jako letní Velká medvědice. Já se vždycky tak koukám na ten jeho "meč"....
A je moc hezky vidět Mars ve Lvu
Já si občas dávám doutníček a šmíruju oblohu, uleví se pak tělu i duchu

kajka

4891)  kajka (26.03.2012 20:52)

A sleduješ, jak je krásně vidět Orion? Už jsem venku nějaký ten čásek, vydejchávám ambru.

kajka

4890)  kajka (26.03.2012 20:50)

Bosorko, krása nesmírná vesmírná!

Bosorka

4889)  Bosorka (26.03.2012 20:48)

auuuu do hlavy ne! Co ti udělala?

4888)   (26.03.2012 20:46)

jéžiš ,to byl dobrý nápad s tou Venuší ???

Bosorka

4887)  Bosorka (26.03.2012 20:42)

Povinně všichni ven a koukat, jak se srpek Měsíce vyjímá mezi Jupiterem a Venuší to je nádhera....

Twilly

4886)  Twilly (26.03.2012 20:35)

Jednoznačně, kajko :D

«   1 ... 1687 1688 1689 1690 1691 1692 1693 1694 1695 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse promo - Bree