


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440918×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
4904) kajka (26.03.2012 21:34)
haničko, ty jsi časově neukotvená, už je večer.
Chceš říct, proflákala jsem tu celej den?
Jestli prcháš, tak paaaa.
4903) Bosorka (26.03.2012 21:32)
ups...
tys mě četla? Jsem poctěna
A to, co jsi mi právě napsala, je pro mě poctou nejvyšší!
Sakra, asi mi něco spadlo do oka!
jojojojo , bohyně
jdu se na ni podívat,ať přijdu na mládeži přístupnější myšlenky - teď se to vlastně říká jinak,ale já si za boha nemůžu vzpomenout na tu formulaci
a je to všechno vaše vina,že jsem tam kde jsem - nejdřív pihy,pak ruce a ....a vůbec
ale bylo to příjemné odpoledne s vámi
4900) kajka (26.03.2012 21:26)
Vítej v klubu!
Ale spíš bejvávalo, asi tak před dvanácti lety, skoro nic si nepamatuju, ale furt se chystám na obnovení, jenže mi do toho vlezl ten bláznivej Tvajlajt.
Tvůj styl humoru a nejvíc "Podivné dědictví" mi to tak připomíná! Až se mi stejská.
4899) Astrid (26.03.2012 21:24)
bola som sa pozrieť, venuša žiari, akurát mesiac zatmieva jupiter, fakt krásne
Krásna prechádzka pri mesačnej oblohe.
4898) Twilly (26.03.2012 21:22)
íííííííííííí Macku, já zapoměla... já si ho chtěla půjčit, když jsem byla u tebe... kurňa! kurňa! kurňa!!!
4897) Bosorka (26.03.2012 21:19)
Ty ráda Pratchetta?
Miluju Smrtě a Esme a stařenku Oggovou a Magrátu.....
4896) kajka (26.03.2012 21:17)
Moc představivosti jsem nepobrala, ale za groš kudla s doutníčkem šmírující noční oblohu, to je uchvacancující!
Takový pratchettovský!
4892) Bosorka (26.03.2012 20:56)
Orion - to je zimní "stálice" asi jako letní Velká medvědice. Já se vždycky tak koukám na ten jeho "meč"....
A je moc hezky vidět Mars ve Lvu
Já si občas dávám doutníček a šmíruju oblohu, uleví se pak tělu i duchu
4891) kajka (26.03.2012 20:52)
A sleduješ, jak je krásně vidět Orion? Už jsem venku nějaký ten čásek, vydejchávám ambru.
4887) Bosorka (26.03.2012 20:42)
Povinně všichni ven a koukat, jak se srpek Měsíce vyjímá mezi Jupiterem a Venuší
to je nádhera....
4905) Twilly (26.03.2012 21:35)
nááááádherný termín - býti časově neukotvená... moje studijní srdéčko se tetelí radostí. Holky, tohle bych ve slovenštině řekla asi těžko s takovou poetickostí... chjo