


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1440986×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5004) ireen (26.03.2012 23:24)
OČKO bylo kajko jediný, který mi to tu vzalo. zbytek reagoval tak, že jsem měla strach
, že jsem zrušila Stm.-ff, seznam i Firefox dohromady!
5003) Jabba (26.03.2012 23:24)
Sakra! Zakaznik mi zrovna poslal mailem to, co jsem doufal ze prijde az zejtra, takze odchazim pracovat (do jineho okna)
4999) Lipi4 (26.03.2012 23:22)
Jabba, ale co kecáš
... dokuď, se o to někdo ještě nepokusil (třeba jen na maškarní), tak to nemůžeš tvrdit
.. tak jaký štěstí, že ten svůj jsem už přes rok neviděla, jelikož je někde pečlivě -- ehm-- uklizenej
)
Kajka, tahle situace tu už jednou byla... i když s Krikkitem jsme se prali o jednu klávesnici
4997) kajka (26.03.2012 23:22)
Jabba, co kecáš, dřív bys byl nádherná ženská. Jo, dneska už by to bylo krapánek horší.
4996) Jabba (26.03.2012 23:21)
Ireen> ja sem old-school .. jeste mam drevenej bodec? A kdyz to nezafunguje, tak vas muzu vzdycky napsaskat za rychlou jizdu a alespon prijdete o ridicaky ![]()
4993) kajka (26.03.2012 23:19)
Jen pro ilustraci situace.
Sedíme od sebe s Jabbištou asi metr a půl.
4992) ireen (26.03.2012 23:19)
Jabbo! Próóóč česneky? To ví každý Twilighťák - to na nás nefunguje!!!!!!!!
4991) Jabba (26.03.2012 23:19)
< tohle jsem vzdycky chtel pouzit
Normalne animovany smajliky nesnasim, ale tenhle je super ![]()
4988) Jabba (26.03.2012 23:17)
Ja se k tvorbe premluvit nenecham ... Zatim co si zena cte, tak ja musim vydelavat penizky na rybnicek ... ![]()
4987) ireen (26.03.2012 23:17)
Taky se dnes rozloučím, ráno se mi podařilo zaspat o 3/4 hodiny(ale upířím tempem jsem to dohnala), musím to dospat
! I když teď koukám ..vesmírnou rychlostí přibývá Svatba snů
- asi neodolám!
DOBROU!
5005) leelee (26.03.2012 23:24)
a březen má 31 dnů