Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1682 1683 1684 1685 1686 1687 1688 1689 1690 ... 1936   »

leelee

5005)  leelee (26.03.2012 23:24)

a březen má 31 dnů

ireen

5004)  ireen (26.03.2012 23:24)

OČKO bylo kajko jediný, který mi to tu vzalo. zbytek reagoval tak, že jsem měla strach , že jsem zrušila Stm.-ff, seznam i Firefox dohromady!

Jabba

5003)  Jabba (26.03.2012 23:24)

Sakra! Zakaznik mi zrovna poslal mailem to, co jsem doufal ze prijde az zejtra, takze odchazim pracovat (do jineho okna)

Twilly

5002)  Twilly (26.03.2012 23:24)

tssssssss, hele, hele, hele, nováčku, bacha na prsty a na rychlost

kajka

5001)  kajka (26.03.2012 23:24)

Lipi4, a proč už tu nepobývá?

Jabba

5000)  Jabba (26.03.2012 23:23)

Dneska bych byl krasna Helenka Fibingerovic ;)

Lipi4

4999)  Lipi4 (26.03.2012 23:22)

Jabba, ale co kecáš ... dokuď, se o to někdo ještě nepokusil (třeba jen na maškarní), tak to nemůžeš tvrdit .. tak jaký štěstí, že ten svůj jsem už přes rok neviděla, jelikož je někde pečlivě -- ehm-- uklizenej :D)

Kajka, tahle situace tu už jednou byla... i když s Krikkitem jsme se prali o jednu klávesnici :D :D :D :D :D :D :D

leelee

4998)  leelee (26.03.2012 23:22)

a tiskárna mi žere papíry

kajka

4997)  kajka (26.03.2012 23:22)

Jabba, co kecáš, dřív bys byl nádherná ženská. Jo, dneska už by to bylo krapánek horší.

Jabba

4996)  Jabba (26.03.2012 23:21)

Ireen> ja sem old-school .. jeste mam drevenej bodec? A kdyz to nezafunguje, tak vas muzu vzdycky napsaskat za rychlou jizdu a alespon prijdete o ridicaky ;)

ireen

4995)  ireen (26.03.2012 23:21)

Jo, roztleskávací smajlík je taky můj nejoblíbenější!!!!!

Jabba

4994)  Jabba (26.03.2012 23:20)

Lipi4> tak to jo .. ja bych byl totiz dost oskliva zenska ;)

kajka

4993)  kajka (26.03.2012 23:19)

Jen pro ilustraci situace. Sedíme od sebe s Jabbištou asi metr a půl.

ireen

4992)  ireen (26.03.2012 23:19)

Jabbo! Próóóč česneky? To ví každý Twilighťák - to na nás nefunguje!!!!!!!!

Jabba

4991)  Jabba (26.03.2012 23:19)

< tohle jsem vzdycky chtel pouzit ;) Normalne animovany smajliky nesnasim, ale tenhle je super ;)

Lipi4

4990)  Lipi4 (26.03.2012 23:18)

Jabba, nejsi to je jenom normální rekace

kajka

4989)  kajka (26.03.2012 23:17)

Jabba, co tím chceš říct, že hledíme především na vzhled?

Jabba

4988)  Jabba (26.03.2012 23:17)

Ja se k tvorbe premluvit nenecham ... Zatim co si zena cte, tak ja musim vydelavat penizky na rybnicek ... ;)

ireen

4987)  ireen (26.03.2012 23:17)

Taky se dnes rozloučím, ráno se mi podařilo zaspat o 3/4 hodiny(ale upířím tempem jsem to dohnala), musím to dospat ! I když teď koukám ..vesmírnou rychlostí přibývá Svatba snů - asi neodolám!
DOBROU!

Jabba

4986)  Jabba (26.03.2012 23:16)

uz jsem jak zenska ;) Prvni co delam je, ze si hledam peknej obrazek ;)

«   1 ... 1682 1683 1684 1685 1686 1687 1688 1689 1690 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek