Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1681 1682 1683 1684 1685 1686 1687 1688 1689 ... 1936   »

leelee

5025)  leelee (26.03.2012 23:33)

pes mi vypil kafe

kajka

5024)  kajka (26.03.2012 23:33)

Jabbišto, kšá, kšá....!!!

LadySadness

5023)  LadySadness (26.03.2012 23:33)

Verejnosť Proti Násiliu? to ešte existuje?

Lipi4

5022)  Lipi4 (26.03.2012 23:33)

Jabba rozkaz.. a jak často to má být?? :D :D :D :D

Lipi4

5021)  Lipi4 (26.03.2012 23:32)

Jakej hrdina??

Jabba

5020)  Jabba (26.03.2012 23:32)

Ireen> 'brou
Rakosnicek> A ty koukej vybrat tu troubu, sporak a mycku at' to muzeme koupit ;) Na osobni urgence nereflektujes, tak ti to pisu sem, abys na to nezapomnela ;) ... Holky, kdyztak ji to obcas pripomente ;)

Lipi4

5019)  Lipi4 (26.03.2012 23:32)

Twilly, jj já jdu za gentlemana a on za šťabajznu :D :D

kajka

5018)  kajka (26.03.2012 23:31)

Ehm, ehm....jak se tady objevil hrdina mejch vejšplechtů jsem nějaká mimo, ztrácím řeč.

Lipi4

5017)  Lipi4 (26.03.2012 23:30)

Leelee, ale to není přesné vždyť tu máme Hnátománii a VPN ( i když ten mám už asi jen já) :D :D

Dobrou nočku, ireen

Twilly

5016)  Twilly (26.03.2012 23:30)

dobrou ireen

Twilly

5015)  Twilly (26.03.2012 23:29)

Neke.. fakt? wow... mlčím

ireen

5014)  ireen (26.03.2012 23:29)

Jabbovi hodně pracovního elánu;) , ať má rákosníček vééélkej rybníček a Vám ostatním DOBROU!:) :) :) :)

leelee

5013)  leelee (26.03.2012 23:28)

z jenoho počítače do druhýho přesto že jsou vedle sebe posílám dokument mailem opravdu jsem normální (rozuměj ta část populace bez diagnozy)

Twilly

5012)  Twilly (26.03.2012 23:27)

NO jo a máme tady úvodní kolaps, neboj, to se poddá, panáčku

Jabba

5011)  Jabba (26.03.2012 23:27)

Sklo, rychlost, prsty ... pomoooc ;) Coze?

Lipi4

5010)  Lipi4 (26.03.2012 23:26)

Kajka, protože se po pár místních akcí zalekl osazenstva a taky Linfe ( jeho kamarádka, která ho sem přivedla) aktuálně nic nevydává, tak ani nemá důvod sem chodit, i když všechny hlavní novinky se tak jako tak dozví (jj Kelišová funguje )

Jabba, tak zatím papík a doufám, že se tu ještě někdy ukážeš

Twilly, tady je nějaká povolená rychlost??? ...(PS: Příští rok bude velmi zajímavé foto naší ozdoby webu - Kryštůfka- jdeme na maškarní a během léta se bude učit chodit na podpotcích :D, ale pšššt :D)

ireen

5009)  ireen (26.03.2012 23:26)

Kajku nenapráská ona přece neřídí!!!!!!!!!!!!

Twilly

5008)  Twilly (26.03.2012 23:26)

jo, leelee, má

Twilly

5007)  Twilly (26.03.2012 23:26)

Jabbo, bacha na sklo :D

Twilly

5006)  Twilly (26.03.2012 23:25)

Fibingerka utáhla duši od traktóru... Lipi byla vždycky komentátor a organizátor, myslím,že její myšlenkové pochody jsou véééééééélice vzdáleny od povolené rychlosti :D

«   1 ... 1681 1682 1683 1684 1685 1686 1687 1688 1689 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek