


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441010×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5020) Jabba (26.03.2012 23:32)
Ireen> 'brou
Rakosnicek> A ty koukej vybrat tu troubu, sporak a mycku at' to muzeme koupit
Na osobni urgence nereflektujes, tak ti to pisu sem, abys na to nezapomnela
... Holky, kdyztak ji to obcas pripomente ![]()
5018) kajka (26.03.2012 23:31)
Ehm, ehm....jak se tady objevil hrdina mejch vejšplechtů jsem nějaká mimo, ztrácím řeč.
5017) Lipi4 (26.03.2012 23:30)
Leelee, ale to není přesné vždyť tu máme Hnátománii
a VPN
( i když ten mám už asi jen já)
Dobrou nočku, ireen
5014) ireen (26.03.2012 23:29)
Jabbovi hodně pracovního elánu
, ať má rákosníček vééélkej rybníček
a Vám ostatním DOBROU!
5013) leelee (26.03.2012 23:28)
z jenoho počítače do druhýho přesto že jsou vedle sebe posílám dokument mailem
opravdu jsem normální (rozuměj ta část populace bez diagnozy)
5010) Lipi4 (26.03.2012 23:26)
Kajka, protože se po pár místních akcí zalekl osazenstva
a taky Linfe ( jeho kamarádka, která ho sem přivedla) aktuálně nic nevydává, tak ani nemá důvod sem chodit, i když všechny hlavní novinky se tak jako tak dozví
(jj Kelišová funguje
)
Jabba, tak zatím papík a doufám, že se tu ještě někdy ukážeš
Twilly, tady je nějaká povolená rychlost???
...(PS: Příští rok bude velmi zajímavé foto naší ozdoby webu - Kryštůfka- jdeme na maškarní a během léta se bude učit chodit na podpotcích
, ale pšššt
)
5006) Twilly (26.03.2012 23:25)
Fibingerka utáhla duši od traktóru... Lipi byla vždycky komentátor a organizátor, myslím,že její myšlenkové pochody jsou véééééééélice vzdáleny od povolené rychlosti
5025) leelee (26.03.2012 23:33)
pes mi vypil kafe