


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441054×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5104) DenyFish (27.03.2012 16:11)
Ahoj holky! Děkuju... Já Vás ráda vidím
, ani nevíte jak. Koukala jsem, že byly všechny pisatelky jako včelky, tak mám těch nejkulatějších 6 týdnů co dělat
5101) DenyFish (27.03.2012 15:55)
Moc zdravím původní sestavu FF- Karolko, Nebrasko, Bosorko, Sfingo a Vy všechny ostatní z původní gardy, moc se omlouvám za několik měsíců ticha ... způsobených komplikacemi na všech frontách. Teď mě tu budete mít opět pořád. Vše nepěkné je za námi a já Vám mohu hrdě oznámit, že za 6 týdnů se narodí další chudák dítě, které bude na usnutí poslouchat čtení knížek buď od Stephanie, nebo od tet z FF
.Moc jste mi chyběly a už se těším, jak doženu a okomentuju všechno nepřečtené ![]()
5095) kajka (27.03.2012 15:21)
Jabbišo, jsou to 2 minutky, i pro netwajlajťáky. Teď je čas na básničku.
5094) Jabba (27.03.2012 15:18)
Pro zacatek ted bucu chvili poslouchat svoje francouzsky chlebodarce, pak prijdu vecer domu, udelam si dane a pak budu vydelavat dalsi penize zase do 4 do rana ... Rano jsem byl v bance, odpoledne jsem zaridil ucerni a poslal objednal mycku a varnou desku ... Basnicka ... Kdy ja asi tak budu mit cas na basnicku
5092) kajka (27.03.2012 14:59)
Jabba, dobře nebudu tě plašit, takže pro začátek dokouknout BD a dej se do "A nezapomeň svačinu" od Karolky (báseň).
5091) Twilly (27.03.2012 14:56)
kajko, mít tady mužskou populaci, to se nepovede často... neplaš nám ho
5090) Twilly (27.03.2012 14:55)
Hele, ber to optimisticky, Jabbo, víš, kde ji máš... a neber si osobně to, že TW bylo větším lákadlem - snad jenom, 18-ti letej základ... hmmm
to už jako fakt stojí za to, ne?
5089) kajka (27.03.2012 14:55)
Jabbišto, přestaň si tu povídat a šup, šup něco přečti a okomentuj!
Nebo hybaj do práce!
5088) Jabba (27.03.2012 14:47)
Bosorka> Dekuju. Ja ji pujcuju MALO?
Vzdyt ona semnou uz skoro ani nemluvi
Jsem sice rad, ze se naucila copy/pastit (neco, co se ji snazim uz 18 let naucit a nikdy se mi to nepovedlo) ale ... ![]()
5087) Bosorka (27.03.2012 12:42)
Máš ráda "mistra", Cimrmana a Monthy Python - to svědčí o přeskvělém vkusu!
5105) kajka (27.03.2012 16:12)
Ahoj!
Dennyfish, my dvě se sice neznáme, ale přesto gratuluju a vítej zpátky!