Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1677 1678 1679 1680 1681 1682 1683 1684 1685 ... 1936   »

kajka

5105)  kajka (27.03.2012 16:12)

Ahoj! Dennyfish, my dvě se sice neznáme, ale přesto gratuluju a vítej zpátky!

DenyFish

5104)  DenyFish (27.03.2012 16:11)

Ahoj holky! Děkuju... Já Vás ráda vidím , ani nevíte jak. Koukala jsem, že byly všechny pisatelky jako včelky, tak mám těch nejkulatějších 6 týdnů co dělat

ambra

5103)  ambra (27.03.2012 16:03)

Deny, ahoj!!! Taková novinka!!! Držím pěsti!

Lipi4

5102)  Lipi4 (27.03.2012 16:02)

DennyFish, gratuluji další poloupíře

DenyFish

5101)  DenyFish (27.03.2012 15:55)

Moc zdravím původní sestavu FF- Karolko, Nebrasko, Bosorko, Sfingo a Vy všechny ostatní z původní gardy, moc se omlouvám za několik měsíců ticha ... způsobených komplikacemi na všech frontách. Teď mě tu budete mít opět pořád. Vše nepěkné je za námi a já Vám mohu hrdě oznámit, že za 6 týdnů se narodí další chudák dítě, které bude na usnutí poslouchat čtení knížek buď od Stephanie, nebo od tet z FF .Moc jste mi chyběly a už se těším, jak doženu a okomentuju všechno nepřečtené :-)

Twilly

5100)  Twilly (27.03.2012 15:48)

no vidíš, jaké jsme nechápavé a my hloupé tě chvíli obdivovaly :p

Jabba

5099)  Jabba (27.03.2012 15:46)

Twilly> proto jsem to prece psal, abyste me litovaly ;)

5098)   (27.03.2012 15:37)

a hlavně,mě moooc zajímá ten mužský pohled ,jestli to ty holky napsaly OK nebo jen jako ženy

Twilly

5097)  Twilly (27.03.2012 15:34)

to zvládneš, právě jsi nám dokázal, JAK moc šiknej seš :D

5096)   (27.03.2012 15:32)

no ,vidíš Jabbo - včera jsi ještě neměl žádný spotřebič a jen jsi se zapojil do diskuse , jede to jako na drátku
to je rychlopřínos ne a ještě dostaneš od děvčat tady pochvalu ( kromě té doma samozřejmě )
to už stojí za nějakou četbu

kajka

5095)  kajka (27.03.2012 15:21)

Jabbišo, jsou to 2 minutky, i pro netwajlajťáky. Teď je čas na básničku.:)

Jabba

5094)  Jabba (27.03.2012 15:18)

Pro zacatek ted bucu chvili poslouchat svoje francouzsky chlebodarce, pak prijdu vecer domu, udelam si dane a pak budu vydelavat dalsi penize zase do 4 do rana ... Rano jsem byl v bance, odpoledne jsem zaridil ucerni a poslal objednal mycku a varnou desku ... Basnicka ... Kdy ja asi tak budu mit cas na basnicku

Twilly

5093)  Twilly (27.03.2012 15:04)

správná volba, velice správná volba

kajka

5092)  kajka (27.03.2012 14:59)

Jabba, dobře nebudu tě plašit, takže pro začátek dokouknout BD a dej se do "A nezapomeň svačinu" od Karolky (báseň).

Twilly

5091)  Twilly (27.03.2012 14:56)

kajko, mít tady mužskou populaci, to se nepovede často... neplaš nám ho

Twilly

5090)  Twilly (27.03.2012 14:55)

Hele, ber to optimisticky, Jabbo, víš, kde ji máš... a neber si osobně to, že TW bylo větším lákadlem - snad jenom, 18-ti letej základ... hmmm to už jako fakt stojí za to, ne?

kajka

5089)  kajka (27.03.2012 14:55)

Jabbišto, přestaň si tu povídat a šup, šup něco přečti a okomentuj! Nebo hybaj do práce!

Jabba

5088)  Jabba (27.03.2012 14:47)

Bosorka> Dekuju. Ja ji pujcuju MALO? Vzdyt ona semnou uz skoro ani nemluvi ;) Jsem sice rad, ze se naucila copy/pastit (neco, co se ji snazim uz 18 let naucit a nikdy se mi to nepovedlo) ale ... ;)

Bosorka

5087)  Bosorka (27.03.2012 12:42)

Máš ráda "mistra", Cimrmana a Monthy Python - to svědčí o přeskvělém vkusu!

kajka

5086)  kajka (27.03.2012 12:03)

Bosorko, nepřeháněj!

«   1 ... 1677 1678 1679 1680 1681 1682 1683 1684 1685 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella