


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441193×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5284) SarkaS (27.03.2012 22:48)
I rok je moc na to, abys dostala pokutu za rychlost na Slovensku, by ti jí dali spíš za to že nemáš řidičák
5283) Lipi4 (27.03.2012 22:47)
Ségra, jestli máš okurky, tak jsi na tom líp jak já
... u nás je akorát lednice před nákupem...
5282) ireen (27.03.2012 22:47)
..malá, hodná, roztomilá, hodňoučká... Twill, mám to napsaný!
Budu se těšit, uvidíme!
5279) SarkaS (27.03.2012 22:46)
Óóó, čabajka a kyselé okurky??? Aúúú, je zle. Mám na ně chuť. Teda na ty okurky, čabajku tu nemáme...
5277) leelee (27.03.2012 22:46)
to mi připmíná jak sem minulej týden prohásila že mi chybí krabičky s jídlem v práci, prej ještě chvíli a dostanu jídlo v krabičce studený a bez příboru
já se doma fakt bojim
5276) SarkaS (27.03.2012 22:45)
Ty, která už dva roky nemůžeš najít řidičák? Nějaký mezinárodní omyl, ne?
5275) Lipi4 (27.03.2012 22:44)
ireen, jak jsi daleko??
Já jen jestli něo nezbylo
... kyselý okurky bych si dala
5274) Twilly (27.03.2012 22:43)
tu???? Tys byla u nás?
jo... ok, pochopila
... si dělej prču z chudáka přespolního, tssss
5273) ireen (27.03.2012 22:43)
Ledničku jsem vyrabovala před chvílí.
Čabajka, kyselý okurky a za chvíli možná čokoška?
5272) Twilly (27.03.2012 22:43)
Ale iroušku, uznej, pochop... já jsem tady za zlou (ve skutečnosti jsem malá, hodná, roztomilá a moooooc hodňoučká, fááááákt) , ale já chci jenom vaše dobro a vaše písmenka
5271) Lipi4 (27.03.2012 22:41)
No jasně a kvůli čemu, že to mám prudit???
PS: Mimo mísu... včera jsem tu od Slovenské dálniční policie málem dostala pokutu a šílenou rychlost
5268) SarkaS (27.03.2012 22:38)
Sestři, tak to vezmi za mě. Ty jsi profík, to půjde jedna radost
Krvinko, ty si ze mě regulérně děláš šoufky
5267) Twilly (27.03.2012 22:36)
já neřekla, že jsme to napsaly teď
ale zase na druhou stranu, napsaly jsme to na jeden šup, akorát pár dní dozadu.. mno
5285) Lipi4 (27.03.2012 22:49)
Twilly, a to jsem lítala mezi třemi okny/diskuzemi
... . jsem nemohla být tak moc rychlá