Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1668 1669 1670 1671 1672 1673 1674 1675 1676 ... 1936   »

Lipi4

5285)  Lipi4 (27.03.2012 22:49)

Twilly, a to jsem lítala mezi třemi okny/diskuzemi ... . jsem nemohla být tak moc rychlá

SarkaS

5284)  SarkaS (27.03.2012 22:48)

I rok je moc na to, abys dostala pokutu za rychlost na Slovensku, by ti jí dali spíš za to že nemáš řidičák :D :D :D

Lipi4

5283)  Lipi4 (27.03.2012 22:47)

Ségra, jestli máš okurky, tak jsi na tom líp jak já ... u nás je akorát lednice před nákupem...

ireen

5282)  ireen (27.03.2012 22:47)

..malá, hodná, roztomilá, hodňoučká... Twill, mám to napsaný! Budu se těšit, uvidíme!

leelee

5281)  leelee (27.03.2012 22:47)

mě pokutu za rychlost hned tak někdo nedá

Twilly

5280)  Twilly (27.03.2012 22:47)

jenom jsem si stĚžovala, že je někdy moc rychlá... no no

SarkaS

5279)  SarkaS (27.03.2012 22:46)

Óóó, čabajka a kyselé okurky??? Aúúú, je zle. Mám na ně chuť. Teda na ty okurky, čabajku tu nemáme...

Lipi4

5278)  Lipi4 (27.03.2012 22:46)

Dva roky?? Jenom rok .. . .. Ne, jen se zeptej Twilly :D :D :D :D :D :D :D

leelee

5277)  leelee (27.03.2012 22:46)

to mi připmíná jak sem minulej týden prohásila že mi chybí krabičky s jídlem v práci, prej ještě chvíli a dostanu jídlo v krabičce studený a bez příboru já se doma fakt bojim

SarkaS

5276)  SarkaS (27.03.2012 22:45)

Ty, která už dva roky nemůžeš najít řidičák? Nějaký mezinárodní omyl, ne?

Lipi4

5275)  Lipi4 (27.03.2012 22:44)

ireen, jak jsi daleko?? Já jen jestli něo nezbylo ... kyselý okurky bych si dala

Twilly

5274)  Twilly (27.03.2012 22:43)

tu???? Tys byla u nás? jo... ok, pochopila :p ... si dělej prču z chudáka přespolního, tssss

ireen

5273)  ireen (27.03.2012 22:43)

Ledničku jsem vyrabovala před chvílí. :D Čabajka, kyselý okurky a za chvíli možná čokoška?

Twilly

5272)  Twilly (27.03.2012 22:43)

Ale iroušku, uznej, pochop... já jsem tady za zlou (ve skutečnosti jsem malá, hodná, roztomilá a moooooc hodňoučká, fááááákt) , ale já chci jenom vaše dobro a vaše písmenka

Lipi4

5271)  Lipi4 (27.03.2012 22:41)

No jasně a kvůli čemu, že to mám prudit??? :D :D :D :D :D

PS: Mimo mísu... včera jsem tu od Slovenské dálniční policie málem dostala pokutu a šílenou rychlost :D :D :D :D

ireen

5270)  ireen (27.03.2012 22:40)

Twilušo, netlač!

SarkaS

5269)  SarkaS (27.03.2012 22:39)

ireen, ty už rabuješ ledničku?

SarkaS

5268)  SarkaS (27.03.2012 22:38)

Sestři, tak to vezmi za mě. Ty jsi profík, to půjde jedna radost
Krvinko, ty si ze mě regulérně děláš šoufky

Twilly

5267)  Twilly (27.03.2012 22:36)

já neřekla, že jsme to napsaly teď ale zase na druhou stranu, napsaly jsme to na jeden šup, akorát pár dní dozadu.. mno

Lipi4

5266)  Lipi4 (27.03.2012 22:34)

Jak ty můžeš prudit??? ... to je přece moje parketa

«   1 ... 1668 1669 1670 1671 1672 1673 1674 1675 1676 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek