Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1658 1659 1660 1661 1662 1663 1664 1665 1666 ... 1936   »

ireen

5485)  ireen (30.03.2012 16:23)

JÉ, PROMIŇTE, ASI JSEM SI SPLETLA STRÁNKY! TOHLE JE WEB PRO AUTORY PŘÍRUČEK PRO KUTILY?????

Kajko! Mácovi se vždycky zdrcne smetana v kulajdě(tu smí vařit jen on, !poněváááádž to umí nejlíp", říká sám), nadává jak špaček. Jeho máma to nechápe, vždyť je to přece jednoduché. Tentokrát na to vyzrál - vyndal smetanu dřív z lednice a nechal ohřát na pokojovou(kuchyňskou) teplotu. Objevil ZÁZRAK STEJNĚ TEPLÝCH INGREDIENCÍ, ZKUS TO PŘÍŠTĚ! Jemu to trvalo 20 let. Ty budeš jistě rychlejší :D :D

HMR

5484)  HMR (30.03.2012 16:11)

naprosto mne děsíte já si sem chodím odpočinout a vy??? pořád makáte

Twilly

5483)  Twilly (30.03.2012 13:54)

COKOLIV co pomůže, tak nějak nepochybuju, že se ti to povede

dorianna

5482)  dorianna (30.03.2012 13:40)

jo kdyby totak šlo, asi dojde na ty slepice

Twilly

5481)  Twilly (30.03.2012 13:22)

Dorí, vyprdni ho ven!!!

dorianna

5480)  dorianna (30.03.2012 13:19)

Bosí, klid já jsem zrovna opravovala baterii u vany, po včerejším manželově zásahu na kapající kohoutek a ten zmetek se odtud nechce najednou hnout

kajka

5479)  kajka (30.03.2012 13:18)

Sice dneska zkazim, na co šáhnu (nalila jsem smetanu do koprovky a celý se to zrdclo:( ), zato mám čupr účes.B) Viděla jsem se ve výloze cestou ze školky. Prach ze stavby je výtečný tužidlo. Fanoušci the Cure by zbledli závistí.

Twilly

5478)  Twilly (30.03.2012 12:31)

ty jo, kdo by řekl, že budu jedna z "nejvyšších" :D :D :D :D :D

Bosorka

5477)  Bosorka (30.03.2012 12:24)

Jak co, Kajko, jak co....

kajka

5476)  kajka (30.03.2012 12:23)

A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množej.

kajka

5475)  kajka (30.03.2012 12:22)

Člověk si vždycky všechno udělá nejlíp sám!

Bosorka

5474)  Bosorka (30.03.2012 12:20)

Budovatelských skřítků - jsem o 1 cm větší než ty

Ségruše - ty jedna hééééééérečko! Veliký souhlas! B)

Twilly

5473)  Twilly (30.03.2012 12:19)

Tohle: "Co v životě sníš, vypiješ, přečteš a přefikneš, to už ti nikdo nevezme." - bych rozšířila o "co si neuděláš vlastníma rukama..."

kajka

5472)  kajka (30.03.2012 12:14)

Prdlajs web pro milovnice tajemných, milostnýchpříběhů a vášně. Srocení skřítků a budovatelek to je!

Twilly

5471)  Twilly (30.03.2012 12:14)

ha! proto mám barevné stěny

kajka

5470)  kajka (30.03.2012 12:08)

Astrid, musím, musím, mám nejbělejší barvu ve vesmíru na stěnách, jako padlý sníh, je krásná, ale vůbec nekreje.

Bosorka

5469)  Bosorka (30.03.2012 12:03)

Krkno!

Twilly

5468)  Twilly (30.03.2012 12:02)

Macku, ale pívo ti neplatím :p

Twilly

5467)  Twilly (30.03.2012 12:01)

Ivi, záleží, čo chceš na ňu dať potom - na tú stenu. Myslím ale, že vo všeobecnosti nie je treba. Je to vec pohľadu a trvanlivosti "náteru", ktorý tam mieniš mať.

Kua holky, jak já jsem ráda, že už mi zbývá udělat v čtyřpokojáku už jenom jediný (který mmch nehoří, tudíž, bude-li to hotové za pět let, taky dobře :D

Bosorka

5466)  Bosorka (30.03.2012 11:58)

Astrid, je to lepší - tolik ti to pak "nežere" barvu

Edit- ehm, a tohle je prosím "ženský" web

«   1 ... 1658 1659 1660 1661 1662 1663 1664 1665 1666 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek