


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441295×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5480) dorianna (30.03.2012 13:19)
Bosí, klid já jsem zrovna opravovala baterii u vany, po včerejším manželově zásahu na kapající kohoutek
a ten zmetek se odtud nechce najednou hnout
5479) kajka (30.03.2012 13:18)
Sice dneska zkazim, na co šáhnu (nalila jsem smetanu do koprovky a celý se to zrdclo
), zato mám čupr účes.
Viděla jsem se ve výloze cestou ze školky. Prach ze stavby je výtečný tužidlo. Fanoušci the Cure by zbledli závistí.
5476) kajka (30.03.2012 12:23)
A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množej.
5474) Bosorka (30.03.2012 12:20)
Budovatelských skřítků - jsem o 1 cm větší než ty
Ségruše - ty jedna hééééééérečko! Veliký souhlas!
5473) Twilly (30.03.2012 12:19)
Tohle: "Co v životě sníš, vypiješ, přečteš a přefikneš, to už ti nikdo nevezme." - bych rozšířila o "co si neuděláš vlastníma rukama..."
5472) kajka (30.03.2012 12:14)
Prdlajs web pro milovnice tajemných, milostnýchpříběhů a vášně.
Srocení skřítků a budovatelek to je!
5470) kajka (30.03.2012 12:08)
Astrid, musím, musím, mám nejbělejší barvu ve vesmíru na stěnách, jako padlý sníh, je krásná, ale vůbec nekreje.
5467) Twilly (30.03.2012 12:01)
Ivi, záleží, čo chceš na ňu dať potom - na tú stenu. Myslím ale, že vo všeobecnosti nie je treba. Je to vec pohľadu a trvanlivosti "náteru", ktorý tam mieniš mať.
Kua holky, jak já jsem ráda, že už mi zbývá udělat v čtyřpokojáku už jenom jediný (který mmch nehoří, tudíž, bude-li to hotové za pět let, taky dobře
5466) Bosorka (30.03.2012 11:58)
Astrid, je to lepší - tolik ti to pak "nežere" barvu
Edit- ehm, a tohle je prosím "ženský" web
5485) ireen (30.03.2012 16:23)
JÉ, PROMIŇTE, ASI JSEM SI SPLETLA STRÁNKY! TOHLE JE WEB PRO AUTORY PŘÍRUČEK PRO KUTILY?????
Ty budeš jistě rychlejší
Kajko! Mácovi se vždycky zdrcne smetana v kulajdě(tu smí vařit jen on, !poněváááádž to umí nejlíp", říká sám), nadává jak špaček. Jeho máma to nechápe, vždyť je to přece jednoduché. Tentokrát na to vyzrál - vyndal smetanu dřív z lednice a nechal ohřát na pokojovou(kuchyňskou) teplotu. Objevil ZÁZRAK STEJNĚ TEPLÝCH INGREDIENCÍ, ZKUS TO PŘÍŠTĚ! Jemu to trvalo 20 let.