


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441488×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5862) LadySadness (05.04.2012 13:37)
nechaj Bernoláka na pokoji, ypsilonky nám nanútil Hatala, blbec jeden, keď sa rozhodol kodifikovať slovenčinu niekde koncom 19. stor., štúrovci to vymysleli dobre, kde sa malo vysloviť mäkko, tam sa dal mäkčeň a bolo to, ale stačí jeden aktívny blbec a pohroma je hotová, nechápem, že mu to schválili
5860) LadySadness (05.04.2012 13:18)
pozrite, dámy, štúrovci hovorili: "Píš ako počuješ." tak čo čakáte, no; mne takto raz jedno dítko z výletu poslalo pozdrav s podpisom Domynyka, lebo takto to počula, tak jaképak copak, štúrovci sú smerodajní a hotovo
5858) Rosalie7 (05.04.2012 12:25)
No jo, jde to s náma z kopce... Ale ty děti na to mají aspon nárok
5857) leelee (05.04.2012 11:58)
česká gramatika a nejen ta
ze střední mám učebici, kde je kolem 90 faktických chyb a na každou stránku cca 10 pravopisných, já už se nedivim ničemu
5856) Evelyn (05.04.2012 11:55)
Rose, to je v pohodě. Od jednoho pacienta mám oficiální lékařskou zprávu z jedné velké pražské nemocnice, kde se píše, že pacientovi ČYNÍ potíže stoj se ZAVŘENÝMI OČIMI
5855) leelee (05.04.2012 11:40)
prej jdu dneska odevzdat omalovánky
původním názvem projekt zahrady
holt sem nemohla najít pastelky no
5853) Rosalie7 (05.04.2012 11:10)
Tak jsem se při opravování překladu z aj se dvěma čtvrťáky dozvěděla, že Praha je hlavní mněsto České republiky. Je tam 1 million obivatel. Praha je pjekná...
Zabte mě!
5850) Lipi4 (05.04.2012 10:44)
Běž pracovat já za chvíli bych stejně měla jet pro proutí na pomlázky
5849) Twilly (05.04.2012 10:41)
No vidíš
, ok, jsem tady, v kanclu sama a tak to taky vypadá. Myslím, že je na čase jít pracovat (jsem tady od osmé a tady nemyslím jenom v práci
. I na ff a .... ČTU
)
5846) Lipi4 (05.04.2012 10:21)
Twilly, čudlík se vyná sám, jelikož potřebuji něco poslouchat než usnu
.. asi za to můžou pohádky před spaním co nám mamina četla
(nebo odbodí co jsem byla v pokoji se staršími sourozenci a jejich poslouchání Cimrmana???
)
5865) Twilly (05.04.2012 13:50)
To jo, ale já to bezmyšlenkovitě odklepnu a je to v pr...