Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1639 1640 1641 1642 1643 1644 1645 1646 1647 ... 1936   »

Twilly

5865)  Twilly (05.04.2012 13:50)

To jo, ale já to bezmyšlenkovitě odklepnu a je to v pr... :p

Lipi4

5864)  Lipi4 (05.04.2012 13:43)

Twilly, tak si je před odesláním radši kopíruj

Twilly

5863)  Twilly (05.04.2012 13:40)

Dnes končím s komentami!!!! Miznú mi, každý píšem na trikrát

LadySadness

5862)  LadySadness (05.04.2012 13:37)

nechaj Bernoláka na pokoji, ypsilonky nám nanútil Hatala, blbec jeden, keď sa rozhodol kodifikovať slovenčinu niekde koncom 19. stor., štúrovci to vymysleli dobre, kde sa malo vysloviť mäkko, tam sa dal mäkčeň a bolo to, ale stačí jeden aktívny blbec a pohroma je hotová, nechápem, že mu to schválili

Twilly

5861)  Twilly (05.04.2012 13:28)

Blbý Bernolák, takto nám to pokazil

LadySadness

5860)  LadySadness (05.04.2012 13:18)

pozrite, dámy, štúrovci hovorili: "Píš ako počuješ." tak čo čakáte, no; mne takto raz jedno dítko z výletu poslalo pozdrav s podpisom Domynyka, lebo takto to počula, tak jaképak copak, štúrovci sú smerodajní a hotovo

Twilly

5859)  Twilly (05.04.2012 12:41)

Děti???? Rosie, ty dnes perlíš

Rosalie7

5858)  Rosalie7 (05.04.2012 12:25)

No jo, jde to s náma z kopce... Ale ty děti na to mají aspon nárok

leelee

5857)  leelee (05.04.2012 11:58)

česká gramatika a nejen ta ze střední mám učebici, kde je kolem 90 faktických chyb a na každou stránku cca 10 pravopisných, já už se nedivim ničemu

Evelyn

5856)  Evelyn (05.04.2012 11:55)

Rose, to je v pohodě. Od jednoho pacienta mám oficiální lékařskou zprávu z jedné velké pražské nemocnice, kde se píše, že pacientovi ČYNÍ potíže stoj se ZAVŘENÝMI OČIMI

leelee

5855)  leelee (05.04.2012 11:40)

prej jdu dneska odevzdat omalovánky původním názvem projekt zahrady
holt sem nemohla najít pastelky no

Twilly

5854)  Twilly (05.04.2012 11:12)

áááááááááááááááá ať žije česká gramatika, opravdu je moc pjekná

Rosalie7

5853)  Rosalie7 (05.04.2012 11:10)

Tak jsem se při opravování překladu z aj se dvěma čtvrťáky dozvěděla, že Praha je hlavní mněsto České republiky. Je tam 1 million obivatel. Praha je pjekná...
Zabte mě!

Lipi4

5852)  Lipi4 (05.04.2012 10:47)

Twilly,ale letos je přestupní rok, tak je to obráceně

Twilly

5851)  Twilly (05.04.2012 10:46)

masochistko!!!!

Lipi4

5850)  Lipi4 (05.04.2012 10:44)

Běž pracovat já za chvíli bych stejně měla jet pro proutí na pomlázky :D :D :D

Twilly

5849)  Twilly (05.04.2012 10:41)

No vidíš :D , ok, jsem tady, v kanclu sama a tak to taky vypadá. Myslím, že je na čase jít pracovat (jsem tady od osmé a tady nemyslím jenom v práci . I na ff a .... ČTU )

Lipi4

5848)  Lipi4 (05.04.2012 10:39)

Ale teplý mlíko nakonec zabralo :D :D :D :D

Twilly

5847)  Twilly (05.04.2012 10:39)

máš to, holka, těžký, holt...

Lipi4

5846)  Lipi4 (05.04.2012 10:21)

Twilly, čudlík se vyná sám, jelikož potřebuji něco poslouchat než usnu .. asi za to můžou pohádky před spaním co nám mamina četla (nebo odbodí co jsem byla v pokoji se staršími sourozenci a jejich poslouchání Cimrmana??? )

«   1 ... 1639 1640 1641 1642 1643 1644 1645 1646 1647 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek