Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 1645 ... 1936   »

SarkaS

5905)  SarkaS (06.04.2012 15:27)

Sestři, protože to zase tak vynikající není?
Twilluš, taky ho bojkotuju, už ani nezdobím. Jen odměňuju řechtače, ale to proto že vím co jsme si mysleli my o těch co nám nic nedali :D

Lipi4

5904)  Lipi4 (06.04.2012 15:09)

Twilly, proč bojkotovat něco, co s sebou přináší vynikající velikonoční nádivku, beránky, zajíce a tvarohový mazanec???

Twilly

5903)  Twilly (06.04.2012 14:57)

Mno, priznávam se, já.tenhle.svátek bojkotuju.... A okolí už dávno.prišlo na to,.ze.si.v tomhle.z nich.prdel nedělám...

ireen

5902)  ireen (06.04.2012 14:39)

..emancipace, pfff!!!

Lipi4

5901)  Lipi4 (06.04.2012 14:36)

ireen, ono to stejně dopadne tak, že potom, co se pokusíme napráskat jim, tak nám seberou pomlázky a stejně dostanem

ireen

5900)  ireen (06.04.2012 14:20)

O přestupném roku mluvilo hodně lidí, zřejmě je to krajové . Budeš riskovat uschnutí sama sebe ....přestupný nepřestupný?

Lipi4

5899)  Lipi4 (06.04.2012 13:50)

Sil, já pletu pomlázky, takže letos místo toho, abych jich upletla deset jich bude jenom pár a to pro to něžnější pohlaví :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D (sakra, je ještě musím pro proutí a venku je hnusně a zima... brrr)

Silvaren

5898)  Silvaren (06.04.2012 13:39)

tak se přiznejte: která z vás se nechá v pondělí vyšupat a která naopak využije přestupný rok a vezme pomlázku do svých rukou?
Manžel mi totiž vehementně tvrdí, že šupání chlapů na přestupný rok je feministický výmysl a ne staročeská tradice.

ireen

5897)  ireen (06.04.2012 12:58)

Ne, ne, VY PÍŠETE, já komentuju, a pak mi můžete opravit pravopis, klidně!

leelee! Zahradní architekt musí být hlavně zahradník ;) (můj názor), jinak je ta zahrada pohledná jen chvilku, než všechno vyroste :( . Okolo pár takových je a po pár letech už se na to nedá koukat :'-( . Kompozice je úplně fuč!!!!
Gratulace k projektu!!!!

Twill! Vždycky jsem nesnášela poslouchat , neber to osobně!

Lipi4

5896)  Lipi4 (06.04.2012 11:35)

Twilluško, nenapsala jsi to špatně??? TY píšeš a MY komentujeme???

Twilly

5895)  Twilly (06.04.2012 07:40)

Iroušku, zase sis to přebrala po svém. Já myslela, že TY píšeš a JÁ komentuji.

leelee

5894)  leelee (06.04.2012 00:31)

to je komplikovanější než podepsat smlouvu, ale mám další projek
nakonec k zahradní architektuře přijdu jak slepej k houslím aniž bych musela studovat nebo dokonce umět kreslit:D

ireen

5893)  ireen (06.04.2012 00:26)

leelee! Doufám, že byl uchvácen absolutně skvostnou cenou zakázky a plácli jste si(podepsali smlouvu)! ;)
Ať to šlape a neleje!

DOBROU , PĚKNÉ SNY!

leelee

5892)  leelee (06.04.2012 00:02)

iren omalovánky dobrý, ale nejvíc zadavatele uchvátil rozpis prací na kterej sem potřebovala čtverečkovanej papír a hromadu pastelek (aneb jak rozdělit úkoly na dva lidi a dodržet pořadí)

Lipi nebyly to úplně omalovánky byl to projekt úpravy zahrady

Lipi4

5891)  Lipi4 (06.04.2012 00:01)

ireen, snažila jsem se
.. .. .když by jsi si náhodou všimla, že tam máš blbý i, tak si to můžuš opravit aniž by to někdo poznal (nechci na sebe nic práskat, ale ze začátku jsem to dělala v jednom kuse a teď se mi to občas stane taky ) ... tady nikdy omalovánky z komentíku nedělá
Veru, dobrou nočku

ireen

5890)  ireen (06.04.2012 00:00)

Miluju kapitolkové a tam komentuju zcela upřímně!!!!!!

ireen

5889)  ireen (05.04.2012 23:58)

Twillí! Komenty u povídek, nebo ve fóru? Jistá nadsázka u fórové konverzace je účel!

Twilly

5888)  Twilly (05.04.2012 23:56)

Jo, měké i ti u mě projde, já to beztak nepoznám , pořád říkám, že nemám ani "základku" z češtiny

ireen

5887)  ireen (05.04.2012 23:55)

Twill! Když budu na pochybách, napíšu měké i, to by mi u Tebe mohlo projít.
leelee! Jak dopadly omalovánky? Úspěch?

Twilly

5886)  Twilly (05.04.2012 23:53)

Beru, Ireen, ale doufám, že tady nemluvíme o komentech

Holky, jsem mrtvola a jdu do hajan. Včera(dneska) jsem šla spát po půlnoci a Samík byl vzhůru o třičtvrtě na pět. A ke všemu odporně čerstvej a intenzivní!!! BLE... takže jdu upadnout do těžkého bezvědomí... brou noc

«   1 ... 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 1645 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek