


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441562×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
5984) ireen (08.04.2012 12:38)
SAKO i KOPR ...skvělý!
Dnes nenatírám, nemaluju, ale vytírat musím
!
"P" bude asi "prča", nebo "pruda"?
Já vím, bude to to vytírání
.
Kajka má špatné dny. Proto nepíše. Nejdřív ucpaný odpad ve stará koupelně, kuchyni ..., pak při obhlídce v novém hnízdečku zakopl Jabišta o bouli na nově položené podlaze
a pak navrch se s ním prohnula podlaha
v kuchyni o značný kus, prý vydrží zátěž 400 kilo v jednom místě a Jabík má jen 1/3
. ..proto tu teď není a jen se křečovitě směje - víc už nic.
5980) Twilly (07.04.2012 22:59)
ty jo, hele ale to se mi líbí
, to si zavedu do slovníčku, ale mmch, leelee, přihořívá s tím sloven na "p"
5976) Twilly (07.04.2012 22:34)
jo, taky jsem původně myslela na to odporný slovo na "p" a časový údaj
5973) leelee (07.04.2012 22:11)
ať žijou zkratky chvíli mi trvalo to rozklíčovat
ale je to
Martínek, Olina a Petr
Tomáš, Monika a Anička
5966) Bosorka (07.04.2012 21:02)
To položí firma
Na Kajku jsem myslela, když jsem se dnes potácela na štaflích....
5985) LadySadness (08.04.2012 13:01)
mňa napadá silné slovo na P - PÓMÓC!!!
keď vás tu tak počúvam desím sa, keď prídu majstri k nám robiť novú kuchyňu, asi by som si to mala rozmyslieť, ale nutne ju potrebujem