Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 ... 1936   »

LadySadness

5985)  LadySadness (08.04.2012 13:01)

mňa napadá silné slovo na P - PÓMÓC!!!
keď vás tu tak počúvam desím sa, keď prídu majstri k nám robiť novú kuchyňu, asi by som si to mala rozmyslieť, ale nutne ju potrebujem

ireen

5984)  ireen (08.04.2012 12:38)

SAKO i KOPR ...skvělý!

Dnes nenatírám, nemaluju, ale vytírat musím :'-( :( !
"P" bude asi "prča", nebo "pruda"?
Já vím, bude to to vytírání :( :( :( .

Kajka má špatné dny. Proto nepíše. Nejdřív ucpaný odpad ve stará koupelně, kuchyni ..., pak při obhlídce v novém hnízdečku zakopl Jabišta o bouli na nově položené podlaze a pak navrch se s ním prohnula podlaha :p v kuchyni o značný kus, prý vydrží zátěž 400 kilo v jednom místě a Jabík má jen 1/3 . ..proto tu teď není a jen se křečovitě směje - víc už nic.

Twilly

5983)  Twilly (07.04.2012 23:16)

ano ano ano :D

leelee

5982)  leelee (07.04.2012 23:10)

kolik radosti dokáže jeden odkaz:)

Twilly

5981)  Twilly (07.04.2012 23:00)

ale SAKO je taky dobrý

Twilly

5980)  Twilly (07.04.2012 22:59)

ty jo, hele ale to se mi líbí , to si zavedu do slovníčku, ale mmch, leelee, přihořívá s tím sloven na "p"

leelee

5979)  leelee (07.04.2012 22:50)

aby z toho nebyl KOPR:D (zkratky.cz)

Twilly

5978)  Twilly (07.04.2012 22:48)

jasně

leelee

5977)  leelee (07.04.2012 22:41)

odporný slovo na "P"? :D

Twilly

5976)  Twilly (07.04.2012 22:34)

jo, taky jsem původně myslela na to odporný slovo na "p" a časový údaj :D

Bosorka

5975)  Bosorka (07.04.2012 22:32)

že máš jít vytírat dříve než se setmí?

Twilly

5974)  Twilly (07.04.2012 22:17)

uff, už jsem myslela, že je to něco, co mi má "NĚCO" říct :p

leelee

5973)  leelee (07.04.2012 22:11)

ať žijou zkratky chvíli mi trvalo to rozklíčovat :D ale je to
Martínek, Olina a Petr
Tomáš, Monika a Anička

Twilly

5972)  Twilly (07.04.2012 22:06)

leelee, co je MOP a TMA? Krom mopu a tmy?

leelee

5971)  leelee (07.04.2012 21:28)

proboha co vymyslí příště podpisy v mailu stojí za to MOP a TMA

leelee

5970)  leelee (07.04.2012 21:26)

padák netřeba horolezecký lano vypadá líp:D

Bosorka

5969)  Bosorka (07.04.2012 21:23)

přemýšlím o zakoupení padáku

leelee

5968)  leelee (07.04.2012 21:11)

kbelík na štaflích je nebezpečnej to sem jednou byla na zeleno:D

Twilly

5967)  Twilly (07.04.2012 21:04)

čéče neblbni ségro

Bosorka

5966)  Bosorka (07.04.2012 21:02)

To položí firma
Na Kajku jsem myslela, když jsem se dnes potácela na štaflích....

«   1 ... 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek