


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441557×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6043) leelee (09.04.2012 21:11)
na tohle měla dobrej názor jedna mistrová která mimo jiné učila i estetiku "co se nepovede a neni to úplně strašný z toho udělejte uměleckej záměr"
6041) Bosorka (09.04.2012 20:56)
Holky moje, není kocour jako "kocour"
U nás se tak říká, nedokonalostem výmalby
6038) SarkaS (09.04.2012 20:09)
Chápu tvé emocionální pohnutí. V tuhle chvilku už bych u nich dělala slušivé ledviňáčky
6037) Bosorka (09.04.2012 19:36)
Vyskytují se na místech, kde nemají co dělat!
Např. na mnou vlastnoručně
vymalovaných stěnách
6035) Lipi4 (09.04.2012 16:49)
Co Ti Fred s Georgem provedli???
.. .. . . tedy co zapříčinolo to, že nemáš ráda kocoury???
6045) Lipi4 (09.04.2012 22:57)
Bos, tak doufám, že jsi je aspoň pořádně pojmenovala