Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1630 1631 1632 1633 1634 1635 1636 1637 1638 ... 1936   »

Lipi4

6045)  Lipi4 (09.04.2012 22:57)

Bos, tak doufám, že jsi je aspoň pořádně pojmenovala :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

SarkaS

6044)  SarkaS (09.04.2012 21:37)

tak ti už by zdaleka tolik nehřáli

leelee

6043)  leelee (09.04.2012 21:11)

na tohle měla dobrej názor jedna mistrová která mimo jiné učila i estetiku "co se nepovede a neni to úplně strašný z toho udělejte uměleckej záměr"

6042)   (09.04.2012 21:04)

u nás taky

Bosorka

6041)  Bosorka (09.04.2012 20:56)

Holky moje, není kocour jako "kocour" U nás se tak říká, nedokonalostem výmalby ;)

Twilly

6040)  Twilly (09.04.2012 20:42)

Kočičí pacičky... Ale.máš pravdu, taky by mě to.nasralo

leelee

6039)  leelee (09.04.2012 20:27)

Bos ber to pozitivně třeba chtěli udělat novej vzor

SarkaS

6038)  SarkaS (09.04.2012 20:09)

Chápu tvé emocionální pohnutí. V tuhle chvilku už bych u nich dělala slušivé ledviňáčky

Bosorka

6037)  Bosorka (09.04.2012 19:36)

Vyskytují se na místech, kde nemají co dělat! Např. na mnou vlastnoručně vymalovaných stěnách

SarkaS

6036)  SarkaS (09.04.2012 17:26)

Ale, copak čičinky provedly?

Lipi4

6035)  Lipi4 (09.04.2012 16:49)

Co Ti Fred s Georgem provedli??? .. .. . . tedy co zapříčinolo to, že nemáš ráda kocoury???

Bosorka

6034)  Bosorka (09.04.2012 15:47)

S velkou úctou ke všem kočkofilkám....NEMÁM RÁDA KOCOURY!!!!

Marvi

6033)  Marvi (09.04.2012 13:36)

To jsou šalamounské odpovědi :D :D :D

Ajjinka

6032)  Ajjinka (09.04.2012 12:41)

Tolik, že k tomu potřebuješ schovat se za auto

Lipi4

6031)  Lipi4 (09.04.2012 12:23)

piky, takových je nás tu víc

Ajji, takž jak moc je to težký???

piky

6030)  piky (09.04.2012 12:06)

Ajji, já jsem ze zásady nekuřák - nevím

Ajjinka

6029)  Ajjinka (09.04.2012 11:55)

Foukal vítr, víte, jak je těžký si proti němu zapálit?!

piky

6028)  piky (09.04.2012 11:25)

A u auta

6027)   (09.04.2012 10:27)

taková velká holka a neví,že je to zdraví škodlivé ???
a ještě ve středověkém kostýmu ??? fůůůj

kajka

6026)  kajka (09.04.2012 09:35)

Piky, ta fotka je dokonalá.

«   1 ... 1630 1631 1632 1633 1634 1635 1636 1637 1638 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek