


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441613×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6104) Lipi4 (10.04.2012 16:46)
Silvaren, né všechna dítka jsou na sladké
.. já vždycky chtěla jen kyselé
6103) Silvaren (10.04.2012 16:40)
Twilly, ty se aspoň snažíš. Já no
nezavoláte na mě sociálku, že ne? Já to natáhnu do stříkačky a po troškách stříkám do pusinky. Pálivou šťávu z cibule chtělo dítko přidat, ale sladký sirup do ní musím nutit. Nechápu!
6102) Twilly (10.04.2012 16:32)
Nezje, zlato, a mmch, je to horké aj pod tým medom, nad tým medom, v mede aj mimo medu, to je ten problém
. Je schopný opakovať hocijaké debiliny, ale túto si práve nevybral za vzor. Je to ako keby som prehovárala ujka v telke, nech prehltne tabletku ![]()
Netráp sa moja, tento môj problém v podstate nemá riešenie, len som sa potrebovala vyventilovať - veľmi ďakujem za tvoju snahu... len sa desím, čo bude, keď bude mať chlapčisko dvadsať...
6101) LadySadness (10.04.2012 16:26)
no tak teda názorný príklad, Twilly, rozdrviť hoci paralen, namiešať s medom a zjesť, bez nejakých ksichtov, ako najlepšie jedlo, možno si dá povedať
a ozaj, zamiešala si mu to, alebo to pod tým medom ostalo horké?
6097) Twilly (10.04.2012 16:01)
Ale toto má jednu výhodu. Som v rodičovskej depresii, takže čakaj songfic
6096) Twilly (10.04.2012 15:55)
LadyS i to som už skúšala, ani to nepomáha, nič... ja mu to fakt nevysvetlím o to je to horšie
, toto sú chvíle, kedy závidím mamám s normálnymi deťmi.
Ty sa so svojimi dohodneš, ja s ním nie. Žiaľ, so Samom ani zprava ani zľava. A mimochodom, toho čaju je fakt mikroskopické množstvo, ak v tom mede uvidí otrusinky z rozdrveného lieku, nezje to, preto sa to snažím spláchnuť s tým náprstkom, čo ten med horko-ťažko rozriedi. Fakt by to chcelo sladké lieky. Alebo aspoň nehorké...
6095) LadySadness (10.04.2012 15:53)
TWILLY!!! nie do čaju s medom, ale DO MEDU čistého, potom zjesť a zapiť čajom, takto sa to robí, dievča, dievča, čo to máte za lekára, že ti nevie poradiť?
6094) Twilly (10.04.2012 15:49)
LadyS, to nepomáha - ver mi... je to rozdrvené v čaji v ktorom je 5 lyžíc medu a je to jak blen, fakt!
a máme to na 6 dní ak by nezabralo, tak na ďalších 6...
6093) kajka (10.04.2012 15:17)
Elanoreth, to jsi mě špatně pochopila.
Upír, měnič, mimozemšťan......furt je to chlap a potřebuje pofoukat bebíčka, i když je nerozbitnej.
To jsou ty možnosti a krásy světa.
6092) kajka (10.04.2012 15:14)
Twilly, dělám to taky tak, drtím a míchám do medu. Zas to máte jen na tři dny.
6091) LadySadness (10.04.2012 15:09)
Ela, ja som sama vychovala dve deti, netvrdím, že dobre, lebo som nemala dobrý príklad, ale snažila som sa, tak mi ver, že kým nebudeš každé dva týždne na OČR-ke ako ja, a nebudeš stávať v zime v noci na balkóne, aby sa ti dieťa nezadusilo laringitídou, tak je to všetko zvládnuteľné, si žena, pre všetko na svete, myslíš, že by nejaký chlap toto všetko zvládol? ani za milión rokov nie
6090) Elanoreth (10.04.2012 14:57)
To je fakt den na .......,
už je ze mě ošetřovatelka, tady někomu nemoc dětí totálně mění pohled na svět a jeho krásy a možnosti........ Dámy, trochu optimismu do světlých zítřků by neškodilo
6089) LadySadness (10.04.2012 14:38)
Twulluš, ja som tie sajrajty drvila medzi dvoma lyžičkami a prášok som miešala s medom, trochu práce a zvyku, ale zlupli to a zapili čajom, tak skús aj ty
6088) Twilly (10.04.2012 14:24)
Azitrox - moc toho nemůže, páč téměř všechno je buď na penicilínové nebo ampicilínové báze a to on nesmí... nic jiného mi nemohla nabídnout, jenom to co měl minule a to neodporučila
6087) Bosorka (10.04.2012 14:21)
Co vám dali za hnus? Ten Ospen, co užívá Véčko je chutově ucházející.
Má slova do Edova zadku tesat byste chtěly?
To si ani chudák nezaslouží
6086) Twilly (10.04.2012 14:12)
Jo, tak teď se opravdu cítím jak matka roku, kur*afix, že nemůžou být ty tabletky méně hořký. Dyť je to jak blen. Právě jsem nařvala na dítě, které bylo až v rauši jednak z toho, že na něj řvu a pak proto, že musí pít bleny... Ale jinak to do něj nenarvu. Sakra, klidně vyměním upíra za dítě s nemocí. Do toho nemusím nic cpát
6105) Twilly (10.04.2012 17:09)
Silvi, tohle nedělám, páč už je mu 5,5 a je na mě děsně silnej. S tímhle čekám vždycky až na manžela
Opravdu zkoušíme všechno, věř mi. A pokud do jeho dvacítky nevymyslí něco jako vlevitování zázračného lektvaru přímo do žaludku, tak netuším, jak s tím mým autíkem vyhoupu, když budu muset do nej dostat léky - ale na druhou stranu, na tohle mám ještě 14 let...
Moje dítko miluje křen, taky netuším jak je to možný, že bych mu do toho atb dala trochu pepře? Nebo to pomíchala s křenem?