


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441632×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6143) Twilly (11.04.2012 12:18)
Hlavně ať nepadají letadla... jasně, že bude bratrovražedný boj, lásko
6142) Twilly (11.04.2012 12:17)
Ty jo, to je jako vykradli? Hmmm, mě zase ztratili výsledky z AFP (2x) a tak mi způsobili šok, že musím OKAMŽITĚ na ultrazvuk, páč padne svět - to je asi to nejlepší říct prvorodičce, že???? Ale díky tomu, jsem zjistila že Barborka je Samík (v rodině bylo docela pozdvižení, páč po dobu 66 let se u nás narodilo 11 holek a žádný kluk - Samík byl první - mámina reakce byla, cituju: "Preboha a čo budem robiť? Veď ja netuším ako sa prebaľuje dieťa s pipíkom!"
Samíka jsem přebalovala já. A jednou můj táta, když ho měl na starosti - plena byla naopak, ale to je buřt, táta to zvládnul i po 70-ce (mojí ségry, mě a neteřinky se nikdy ani nedotknul, ale vnuk, to je jiné
)
6137) kajka (11.04.2012 11:59)
Taky se musím podělit o kouzelnou historku.
Miluju české zdravotnicví.
Nejenže se mi někam ztratili zamrznutí potomci, ale k nalezení nebyl ani můj levý vaječník.
6136) LadySadness (11.04.2012 11:55)
budem držať palce, kajka, keď tak spáchate ďalšiu slezinu, aby mali naše baby dôvod nakúpiť a priniesť
6130) Twilly (11.04.2012 10:36)
LadyS a koho by nie... joj a musím sa pochváliť, prežili sme noc
nech žije nurofen
6129) LadySadness (11.04.2012 10:17)
http://www.gorila.sk/t/product.php?id=390510&ref_id=12news04-10
možno toto niekoho poteší (
)
6128) Twilly (10.04.2012 22:15)
Ireen, všechny, kromě mého - on je vážně nemluvící autík
a v tomhle případě bez skrupulí dodávám - naštěstí nemluvící, páč jsem dávala dobře ehm
6127) ireen (10.04.2012 22:04)
Twilluš! Všechny děti, jakékoliv nátury a talentu si to, co nemají slyšet, ukládají na vlastní "hard disk" a použijí za různě dlouhou dobu v absolutně nevhodném a nepochopitelném okamžiku.
Bosí! Gratuluju, budiž voda v umyvadle, a teplá!!!!
Hurá!!!!
6145) Bosorka (11.04.2012 12:29)
A my se budeme sestersky povzbuzovat...
Copak nestačí, že bude chybět prdelka Rolínek?!!!!
Do hajzlu, možná nepojede Pavelec!!!!