Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 1633 ... 1936   »

Bosorka

6145)  Bosorka (11.04.2012 12:29)

A my se budeme sestersky povzbuzovat... ;)
Do hajzlu, možná nepojede Pavelec!!!! Copak nestačí, že bude chybět prdelka Rolínek?!!!!

Lipi4

6144)  Lipi4 (11.04.2012 12:22)

Bos, zase tu bude fandit, jako každej rok

Twilly,

Twilly

6143)  Twilly (11.04.2012 12:18)

Hlavně ať nepadají letadla... jasně, že bude bratrovražedný boj, lásko :D

Twilly

6142)  Twilly (11.04.2012 12:17)

Ty jo, to je jako vykradli? Hmmm, mě zase ztratili výsledky z AFP (2x) a tak mi způsobili šok, že musím OKAMŽITĚ na ultrazvuk, páč padne svět - to je asi to nejlepší říct prvorodičce, že???? Ale díky tomu, jsem zjistila že Barborka je Samík (v rodině bylo docela pozdvižení, páč po dobu 66 let se u nás narodilo 11 holek a žádný kluk - Samík byl první - mámina reakce byla, cituju: "Preboha a čo budem robiť? Veď ja netuším ako sa prebaľuje dieťa s pipíkom!"
Samíka jsem přebalovala já. A jednou můj táta, když ho měl na starosti - plena byla naopak, ale to je buřt, táta to zvládnul i po 70-ce (mojí ségry, mě a neteřinky se nikdy ani nedotknul, ale vnuk, to je jiné )

Bosorka

6141)  Bosorka (11.04.2012 12:16)

Blíží se MS! Twilluše, co myslíš, bude zase bratrovražedný boj?

Bosorka

6140)  Bosorka (11.04.2012 12:14)

Kajko a povoláš Nicka Cartra?

Twilly

6139)  Twilly (11.04.2012 12:13)

kajko, zatím jsem tyhle "barvy" hájila sama

kajka

6138)  kajka (11.04.2012 12:01)

LadyS, ty do ciziny nezavítáš?

kajka

6137)  kajka (11.04.2012 11:59)

Taky se musím podělit o kouzelnou historku.:p :p :p
Miluju české zdravotnicví. Nejenže se mi někam ztratili zamrznutí potomci, ale k nalezení nebyl ani můj levý vaječník.

LadySadness

6136)  LadySadness (11.04.2012 11:55)

budem držať palce, kajka, keď tak spáchate ďalšiu slezinu, aby mali naše baby dôvod nakúpiť a priniesť :) :)

kajka

6135)  kajka (11.04.2012 11:52)

Twilly, jsem moc ráda, že je raráškovi líp, není nad spokojené dítě.

kajka

6134)  kajka (11.04.2012 11:50)

LadyS, mám velikou radost, doufám, že zasílají i do Čech.

Twilly

6133)  Twilly (11.04.2012 11:47)

Zatím sjíždí mašinky a já čtecí manko :D

ireen

6132)  ireen (11.04.2012 11:46)

Ať máte krásný den!

LadySadness

6131)  LadySadness (11.04.2012 10:41)

bravo

Twilly

6130)  Twilly (11.04.2012 10:36)

LadyS a koho by nie... joj a musím sa pochváliť, prežili sme noc nech žije nurofen

LadySadness

6129)  LadySadness (11.04.2012 10:17)

http://www.gorila.sk/t/product.php?id=390510&ref_id=12news04-10
možno toto niekoho poteší ( )

Twilly

6128)  Twilly (10.04.2012 22:15)

Ireen, všechny, kromě mého - on je vážně nemluvící autík a v tomhle případě bez skrupulí dodávám - naštěstí nemluvící, páč jsem dávala dobře ehm

ireen

6127)  ireen (10.04.2012 22:04)

Twilluš! Všechny děti, jakékoliv nátury a talentu si to, co nemají slyšet, ukládají na vlastní "hard disk" a použijí za různě dlouhou dobu v absolutně nevhodném a nepochopitelném okamžiku.

Bosí! Gratuluju, budiž voda v umyvadle, a teplá!!!! Hurá!!!!

Twilly

6126)  Twilly (10.04.2012 21:58)

no už jsem se lekla

«   1 ... 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 1633 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella