


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441610×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6084) kajka (10.04.2012 14:00)
Mám to, rozdělíme to spravedlivě.
My dvě s LadyS. budeme za umělkyně a Elanoreth za ošetřovatelku.
6083) LadySadness (10.04.2012 13:47)
ale my ťa chápeme, zlato, len prvý kameň, ktorý nás napadá je ten cullenovksý mramor, mimoriadne vzácna odroda, to sa prostě musí využiť, nóóó
6082) Elanoreth (10.04.2012 13:30)
Teda já bych s jeho zadkem i hrudí dělala úplně jiný psíkusy než Lady Sadness a Kajka navrhuje.... zas mě nikdo nechápe.......
6081) LadySadness (10.04.2012 13:28)
ja beriem ten laser, čo sa ním ryjú do diamantov čísla a keď príde noc - zasvieti mu svetielko v zadku, juchú
6080) kajka (10.04.2012 13:18)
LadyS,
, budem tetovat upíry? Beru Edův zadek. Máte někdo po ruce diamantovej majzlík?
6079) Twilly (10.04.2012 12:58)
taky nepotřebujou atb - ten kdo by vymyslel atb pro děti s normální chutí, tomu bych dala i pusu na čelo
6078) LadySadness (10.04.2012 12:48)
Elanoreth a mieniš im te tesať do mramorovej hrude, alebo na zadok?
6077) Elanoreth (10.04.2012 12:43)
Bos, to je moudro, jen je vytesat do mramoru !!! P.S. Upíři taky ne....
6074) Bosorka (10.04.2012 12:20)
Ireen - lihovar je sice ve vedlejší vísce, ale destiluje ty hnusy, co se tváří jako ekologické palivo
Instalatéři nakonec dorazili pouze s hodinovým spožděním, ale už kmitají...
6073) ireen (10.04.2012 12:11)
Když to tak čtu, jsem ráda, že koupelna je hotová
, děti vyrostli
, jo a malování jsem pojala pod heslem "Hlavně, že je to čistý + drobné nedostatky jsou znakem ruční práce
.
PEVNÉ NERVY A NEVYSYCHAJÍCÍ PRAMEN TRPĚLIVOSTI!!!!!!!
6070) LadySadness (10.04.2012 11:07)
Elanoreth, súhlasím, keby sa mi kuchyňa nerozpadala pri každom dotyku, tiež by som sa na to, velebnosti...
Silvaren, cibuľu nakrájaj a zasyp cukrom, nechaj stáť, kým nepustí šťavu, ten sirup je dobrý na kašeľ, druhá možnosť je zázvor nastrúhať spolu s veľkým jablkom, 4-5 stúčikov cesnaku (môžeš dať aj cibuľu), dva pomaranče, šťava z jedného citróna, pokojne pridaj banán, kto znesie aj kivi, toto rozmixovať a uchovávať v chlade, trikrát denne lyžicu, a keby bolo málo sladké, pridaj med, príp. cukor
6068) Elanoreth (10.04.2012 10:37)
Přeju upřímnou soustrast a bezedný konto. Jěště jednou moudro přidám : s některými je lépe vyběhnout než vyjít
6067) kajka (10.04.2012 10:24)
Elanoreth, naprostej souhlas.
Doteď jsme si taky všechno dělali sami, ale tentokrát jsme to chtěli mít "dobře a odborně", ach jo.
6066) Elanoreth (10.04.2012 10:17)
Ach, kde jsou ty doby, kdy manžel dělal většinu věcí sám - na řemeslníky nebyly peníze, ale to, co udělal on, je pořád dobrý a funkční a kolikrát i kvalitnější, na rozdíl od placených "odborníků". Pak jssme si zvykli na to ptát se kde co kdo dělal a jít se podívat a popovídat s minulejma zákazníkama, jak byli spokojený a jak dílo vypadá a jak dlouhom to trvalo - leckterý šikulka pak sám vycouval dřív než začal - vřele doporučuji všem !!!! leckterý jsou i zadarmo drahý, jak říkávala moje babička.
6085) LadySadness (10.04.2012 14:09)
no ja neviem, kajka, on sa teda vraj lieči sám, tak my môžeme stále znovu, ale čo Elanoreth?