


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441602×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6121) Twilly (10.04.2012 21:26)
leelee, no, po pravdě není to prča, dnes jsem vypustila taková slova, že by se jeden dlaždič docela styděl. Až jsem ráda, že moje dítě nemluví a nebude to po mě nikdy opakovat
6120) leelee (10.04.2012 21:22)
jak to tady čtu rodiče by asi kleplo
kdybysme já nebo brácha odmítali léky
když si představim že já sem byla skoro bez imunity a školku sme měli od řína do května zakázanou protože "bacily"
6118) Lipi4 (10.04.2012 20:52)
To je mi jasné . ..... i když já jsem asi jeden z mála jedinců co pilule baští od 4
6117) Twilly (10.04.2012 20:30)
Sirup, Jituš, víš tohle on normalně dává, ale po tom dnešním tyatru jsem si nebyla jistá ničím
6115) kajka (10.04.2012 20:20)
Bosorko, sama rukavice nepoužívám (taky ty tlapky podle toho vypadaj), ale minule jsem musela po pořezání při odstraňování starýho lina na tetanovku, tak si dávám bacha.
Mimochodem, už týden na tebe intenzivně myslím. Mám novou pokojovou rostlinu v obýváku a celou tu dobu na mě zpoza ní výsměšně mrká John Cleese v černým hábitu s tím svým nenapodobitelným aristokratickým kukučem. Neříká ti to něco?
6113) Elanoreth (10.04.2012 20:14)
Super, Bos, a faktura taky je ?
A do skříňky pod umyvadlem taky občas teče, pozor
!
6110) Bosorka (10.04.2012 19:28)
Rukavice jsou pro měkkýše
A mám záchod!
Mám umyvadlo!
Pod umyvadlem mám skříňku!
A mám bojler!
6109) kajka (10.04.2012 19:07)
Bosorko, nevím, jestli víš, že existuje taková vychytávka.....rukavice se to jmenuje.
6108) kajka (10.04.2012 19:05)
Držím palce, Twilly.
Taky jsem to při posledním léčivém blafu vzdala. Po hodině přemlouvání, vyhrožování, názornejch příkladů, držení dítěte všemi přítomnými dospělými osobami, výprasku vařečkou, brekem nás všech a konečném násilném nalití přímo do krku to stejně vyzvracel. Dala jsem oblíbenej ibalgin sus a spoléhala na jeho imunitní systém.
6107) LadySadness (10.04.2012 18:21)
deti moje, klídeček, to ja som svojho trojročného! musela držať spolu so sestričkou a s lekárom, aby ho zaočkoval, lebo vrieskal, zmietal sa a do toho ešte telefonovala nejaká blbka, ktorá nemohla počkať, kým to dokončíme; boli sme všetci traja komplet zničení a rozgajdaní, ako po rýchlej trojke na stojáka, mali ste vidieť tie rozzúrené pohľady, keď sme vyšli von a tam čakáreň plná vydesených a uplakaných detí s mamičkami
6106) Bosorka (10.04.2012 17:32)
Díky bohu, Véčku to docela chutná....a kdyby ne, stále ho ještě přeperu!
Dnešní zjištění - Balakryl, odstín SLonová kost v otevřených ranách docela štípe...
6125) leelee (10.04.2012 21:54)
no jasně sprostá Twilly
myslim spíš nemocný děti