Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 1633 1634 ... 1936   »

leelee

6125)  leelee (10.04.2012 21:54)

no jasně sprostá Twilly :D myslim spíš nemocný děti

Lipi4

6124)  Lipi4 (10.04.2012 21:42)

To je nás víc, co si to nedokáže představit....

Twilly

6123)  Twilly (10.04.2012 21:41)

Že kleju?

leelee

6122)  leelee (10.04.2012 21:31)

představit si to fakt nedokážu

Twilly

6121)  Twilly (10.04.2012 21:26)

leelee, no, po pravdě není to prča, dnes jsem vypustila taková slova, že by se jeden dlaždič docela styděl. Až jsem ráda, že moje dítě nemluví a nebude to po mě nikdy opakovat

leelee

6120)  leelee (10.04.2012 21:22)

jak to tady čtu rodiče by asi kleplo kdybysme já nebo brácha odmítali léky
když si představim že já sem byla skoro bez imunity a školku sme měli od řína do května zakázanou protože "bacily"

Twilly

6119)  Twilly (10.04.2012 20:56)

Já taky, ale dítku to nevysvětlím.

Lipi4

6118)  Lipi4 (10.04.2012 20:52)

To je mi jasné . ..... i když já jsem asi jeden z mála jedinců co pilule baští od 4

Twilly

6117)  Twilly (10.04.2012 20:30)

Sirup, Jituš, víš tohle on normalně dává, ale po tom dnešním tyatru jsem si nebyla jistá ničím

Lipi4

6116)  Lipi4 (10.04.2012 20:21)

Veru, sirup nebo tabletu?? .... i ta tabletka je miniaturní

kajka

6115)  kajka (10.04.2012 20:20)

Bosorko, sama rukavice nepoužívám (taky ty tlapky podle toho vypadaj), ale minule jsem musela po pořezání při odstraňování starýho lina na tetanovku, tak si dávám bacha.
Mimochodem, už týden na tebe intenzivně myslím. Mám novou pokojovou rostlinu v obýváku a celou tu dobu na mě zpoza ní výsměšně mrká John Cleese v černým hábitu s tím svým nenapodobitelným aristokratickým kukučem. Neříká ti to něco?:D :D :D :D :D

Silvaren

6114)  Silvaren (10.04.2012 20:18)

Bos, to je skvely! Gratuluju, podle fotek mame stejny vkus.

6113)  Elanoreth (10.04.2012 20:14)

Super, Bos, a faktura taky je ?
A do skříňky pod umyvadlem taky občas teče, pozor !

Twilly

6112)  Twilly (10.04.2012 19:53)

Provokatérka Ha, xyzal mi dieťa vypilo po nurofenovom čípku :p

LadySadness

6111)  LadySadness (10.04.2012 19:40)

dokedy?

Bosorka

6110)  Bosorka (10.04.2012 19:28)

Rukavice jsou pro měkkýše
A mám záchod!
Mám umyvadlo!
Pod umyvadlem mám skříňku!
A mám bojler!

kajka

6109)  kajka (10.04.2012 19:07)

Bosorko, nevím, jestli víš, že existuje taková vychytávka.....rukavice se to jmenuje.:D :D :D

kajka

6108)  kajka (10.04.2012 19:05)

Držím palce, Twilly.
Taky jsem to při posledním léčivém blafu vzdala. Po hodině přemlouvání, vyhrožování, názornejch příkladů, držení dítěte všemi přítomnými dospělými osobami, výprasku vařečkou, brekem nás všech a konečném násilném nalití přímo do krku to stejně vyzvracel. Dala jsem oblíbenej ibalgin sus a spoléhala na jeho imunitní systém.

LadySadness

6107)  LadySadness (10.04.2012 18:21)

deti moje, klídeček, to ja som svojho trojročného! musela držať spolu so sestričkou a s lekárom, aby ho zaočkoval, lebo vrieskal, zmietal sa a do toho ešte telefonovala nejaká blbka, ktorá nemohla počkať, kým to dokončíme; boli sme všetci traja komplet zničení a rozgajdaní, ako po rýchlej trojke na stojáka, mali ste vidieť tie rozzúrené pohľady, keď sme vyšli von a tam čakáreň plná vydesených a uplakaných detí s mamičkami

Bosorka

6106)  Bosorka (10.04.2012 17:32)

Díky bohu, Véčku to docela chutná....a kdyby ne, stále ho ještě přeperu!
Dnešní zjištění - Balakryl, odstín SLonová kost v otevřených ranách docela štípe...

«   1 ... 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 1633 1634 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella