


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441634×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6204) SarkaS (12.04.2012 20:50)
Máš pravdu nepomáhají, ale oddalují pocit beznaděje alespoň o pár hodin strávených v alkoholovém deliriu
6201) ireen (12.04.2012 20:35)
Pití a omamné látky nepomáhají, depka (ze ztráty) se jen prohloubí!
Na Apríla jsem neskutečně vyšilovala
, dnes tiše trpím a projevuju se pod nejoblíbenějšími kousky zmíněné dámy
. ..a to ji, bohužel
, osobně neznám. Není to ale o to lehčí.
6200) SarkaS (12.04.2012 20:21)
Nééé, nemluvte o tom!
Neslyším, nevidím, přesně tak, Bosi.
Když o tom nemluvím, tak se to neděje.
Takže pšššt
Případné následky několika zmínek utopím v alkoholu a už ani neškytnou
6199) ireen (12.04.2012 19:30)
Bosi! Možná by Edíkovi stačil hnědý krém na boty!!!!
Tuhle taktiku mrtvýho brouka neumím, obdivuju Tě, jsem spíš cholerik.
6197) Bosorka (12.04.2012 17:47)
Co se týče Ambry - mám zavřené oči, zacpané uši a zběsile si prozpěvuji, abych o ničem nevěděla...
Ireen - na můj vkus je Eda málo opálený...., ale třeba by to trochu Balakrylu spravilo
6196) Twilly (12.04.2012 14:17)
Dyť já ji rozumím, ale jsem sobec. Budou mi scházet její písmenka, a upřímně, taky doufám, že psaní nechce úplně pověsit na hřebík... prostě nic jiného mi nezbyde, jen doufat...
6195) kajka (12.04.2012 14:14)
Twilly, já ambrušku vlastně chápu, dokola omílat ty samé osoby, když má tak úžasnou fantazii, je asi přesycená+ tlak okolí.
Ale naprosto (v rámci zachování mého duševního zdraví) nevěřím, že by sekla s psaním. Držím nám palce.
6193) Lipi4 (12.04.2012 14:05)
A nejen minulej rok
... od tý doby co je FFko, tak se tu fandí, což znamená, že za chvíli tu máme výročí dvou let
6190) ireen (12.04.2012 14:00)
Teď JSEM TO KONEČNĚ POCHOPILA, Eda je málo akční
- baseball, wrestling a rekreačně běh, jinak je intouš
, proto to opojení vlky!
..a hokejisty!?! ..AKCE, AKCE, AKCE!!!!
6189) Lipi4 (12.04.2012 13:45)
Bos, sice budou chybět, ale všichni budou hrát tak, aby oni mohli být pyšní
..... . všichni budem fandit jako by oni hráli
.... . Radši dávej fotky hokejistů, jinak budou povodně
.. stačí, že venku leje jako z konve
6187) Bosorka (12.04.2012 13:07)
Ale tihle mi tam budou chybět nejvíce
http://www.youtube.com/watch?v=JO00zGGJRj8
6205) ireen (12.04.2012 21:09)
...ale pak ta rána!!!!