Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1622 1623 1624 1625 1626 1627 1628 1629 1630 ... 1936   »

ireen

6205)  ireen (12.04.2012 21:09)

...ale pak ta rána!!!!:D :D :D

SarkaS

6204)  SarkaS (12.04.2012 20:50)

Máš pravdu nepomáhají, ale oddalují pocit beznaděje alespoň o pár hodin strávených v alkoholovém deliriu

ireen

6203)  ireen (12.04.2012 20:47)

Bolí to, mě! Tak to Vy... :'-( :'-( :'-( :'-( :'-(

Twilly

6202)  Twilly (12.04.2012 20:42)

Iroušku, a co teprve my, co ji osobně známe

ireen

6201)  ireen (12.04.2012 20:35)

Pití a omamné látky nepomáhají, depka (ze ztráty) se jen prohloubí! Na Apríla jsem neskutečně vyšilovala , dnes tiše trpím a projevuju se pod nejoblíbenějšími kousky zmíněné dámy . ..a to ji, bohužel :( , osobně neznám. Není to ale o to lehčí.

SarkaS

6200)  SarkaS (12.04.2012 20:21)

Nééé, nemluvte o tom! Neslyším, nevidím, přesně tak, Bosi. Když o tom nemluvím, tak se to neděje. Takže pšššt Případné následky několika zmínek utopím v alkoholu a už ani neškytnou

ireen

6199)  ireen (12.04.2012 19:30)

Bosi! Možná by Edíkovi stačil hnědý krém na boty!!!!;)
Tuhle taktiku mrtvýho brouka neumím, obdivuju Tě, jsem spíš cholerik.

6198)   (12.04.2012 18:44)

Bos tohle je skvělá taktika
a nese ovoce

Bosorka

6197)  Bosorka (12.04.2012 17:47)

Co se týče Ambry - mám zavřené oči, zacpané uši a zběsile si prozpěvuji, abych o ničem nevěděla...:(
Ireen - na můj vkus je Eda málo opálený...., ale třeba by to trochu Balakrylu spravilo

Twilly

6196)  Twilly (12.04.2012 14:17)

Dyť já ji rozumím, ale jsem sobec. Budou mi scházet její písmenka, a upřímně, taky doufám, že psaní nechce úplně pověsit na hřebík... prostě nic jiného mi nezbyde, jen doufat...:p

kajka

6195)  kajka (12.04.2012 14:14)

Twilly, já ambrušku vlastně chápu, dokola omílat ty samé osoby, když má tak úžasnou fantazii, je asi přesycená+ tlak okolí. Ale naprosto (v rámci zachování mého duševního zdraví) nevěřím, že by sekla s psaním. Držím nám palce.

Twilly

6194)  Twilly (12.04.2012 14:06)

kajko, neříkej to nahlas... ať to ještě chvíli není tak definitivní

Lipi4

6193)  Lipi4 (12.04.2012 14:05)

A nejen minulej rok ... od tý doby co je FFko, tak se tu fandí, což znamená, že za chvíli tu máme výročí dvou let

kajka

6192)  kajka (12.04.2012 14:03)

Nenaplánujete nějaký velkolepý večírek na rozloučení s ambrou?

Twilly

6191)  Twilly (12.04.2012 14:02)

Jo, zlato, tady se minulej rok fandilo, víš

ireen

6190)  ireen (12.04.2012 14:00)

Teď JSEM TO KONEČNĚ POCHOPILA, Eda je málo akční - baseball, wrestling a rekreačně běh, jinak je intouš , proto to opojení vlky!;) ;) ;) ..a hokejisty!?! ..AKCE, AKCE, AKCE!!!!

Lipi4

6189)  Lipi4 (12.04.2012 13:45)

Bos, sice budou chybět, ale všichni budou hrát tak, aby oni mohli být pyšní ..... . všichni budem fandit jako by oni hráli .... . Radši dávej fotky hokejistů, jinak budou povodně .. stačí, že venku leje jako z konve:p :p :p

Twilly

6188)  Twilly (12.04.2012 13:14)

Fakt dík, teď bulím, jak kráva

Bosorka

6187)  Bosorka (12.04.2012 13:07)

Ale tihle mi tam budou chybět nejvíce :'-(
http://www.youtube.com/watch?v=JO00zGGJRj8

Twilly

6186)  Twilly (12.04.2012 13:05)

jo, docela pronikavej...

«   1 ... 1622 1623 1624 1625 1626 1627 1628 1629 1630 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek