Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1620 1621 1622 1623 1624 1625 1626 1627 1628 ... 1936   »

kajka

6245)  kajka (12.04.2012 23:34)

Lipi, toho by se našlo....

Lipi4

6244)  Lipi4 (12.04.2012 23:33)

Krví, zadej požadavky a já Ti vyberu .... je libo vlasy černý, blond či brunet?? Všichni jsou sportovci - 5 čutálistů a z toho ještě dva tanečníci .... Všechno je to vyšší jak já
. .. . sakra, co by tak ještě mohlo být výběrový požadavek

kajka

6243)  kajka (12.04.2012 23:31)

Rozumná to žena, nic jí není svatý.

Bosorka

6242)  Bosorka (12.04.2012 23:30)

Jen tam docházej, ať máš lejstro, že jsi chytřejší než automatická pračka!

kajka

6241)  kajka (12.04.2012 23:30)

Bosi, ty jsi i přírodní úkaz? Já nevěděla, že je ti padesát.

Bosorka

6240)  Bosorka (12.04.2012 23:30)

17? muheheheheheehehehhehehheh "lascivní smajlík"

6239)  Cihla (12.04.2012 23:29)

Takže ten počítačový kurs v prácí mám zrušit?

Twilly

6238)  Twilly (12.04.2012 23:29)

dáme en-ten-týky, ne?

Lipi4

6237)  Lipi4 (12.04.2012 23:29)

Bohužel, nic staršího tam nemám

6236)  Cihla (12.04.2012 23:28)

To jsou pro Macika koloušci

kajka

6235)  kajka (12.04.2012 23:27)

Twilluško, nereju, jen předesílám, aby nedošlo k nedorozumění.:D

Lipi4

6234)  Lipi4 (12.04.2012 23:26)

Bos, pro Tebe budou volný 34, 30, 28, 19, 17??

kajka, nedělám .... ten nejstarší je sice už ženatej, ale nabízet ho můžu, ne??

Twilly

6233)  Twilly (12.04.2012 23:24)

Bos, bomba! :D

Bosorka

6232)  Bosorka (12.04.2012 23:24)

Lipi....a je tam něco volného?

Twilly

6231)  Twilly (12.04.2012 23:24)

Šikovná Jaruško,

Kajko, nerej, to jenom leelee si myslí, že můj lehce amebický mozek zvládá dvojsmysly

Bosorka

6230)  Bosorka (12.04.2012 23:23)

DNA!
Jsi prostě úžasná a skvělá a šikovná a přímo počítačový mag!

kajka

6229)  kajka (12.04.2012 23:23)

Lipi, to si děláš pr...srandu! Já jsem vdaná. Ale zeptat jsem se musela.

Bosi, já čekala foto a ty na mě takhle.

6228)  Cihla (12.04.2012 23:21)

Ale co?
Maci, registrace je fajn, to vypisování kodu mě zmáhalo

Bosorka

6227)  Bosorka (12.04.2012 23:20)

Má metr osmdesát a je pracovitej (v pondělí mi zapojí zásuvky a nastane ten slavný den... http://www.youtube.com/watch?v=X2ZM9bhZmQQ )

kajka

6226)  kajka (12.04.2012 23:20)

Bosorka je sice unikát, ale něco tam být musí!

«   1 ... 1620 1621 1622 1623 1624 1625 1626 1627 1628 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek