


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441671×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6244) Lipi4 (12.04.2012 23:33)
Krví, zadej požadavky a já Ti vyberu
.... je libo vlasy černý, blond či brunet?? Všichni jsou sportovci - 5 čutálistů a z toho ještě dva tanečníci .... Všechno je to vyšší jak já
. .. . sakra, co by tak ještě mohlo být výběrový požadavek
6242) Bosorka (12.04.2012 23:30)
Jen tam docházej, ať máš lejstro, že jsi chytřejší než automatická pračka!
6239) Cihla (12.04.2012 23:29)
Takže ten počítačový kurs v prácí mám zrušit?
6236) Cihla (12.04.2012 23:28)
To jsou pro Macika koloušci
6234) Lipi4 (12.04.2012 23:26)
Bos, pro Tebe budou volný
34, 30, 28, 19, 17??
kajka, nedělám
.... ten nejstarší je sice už ženatej, ale nabízet ho můžu, ne??
6231) Twilly (12.04.2012 23:24)
Šikovná Jaruško,
Kajko, nerej, to jenom leelee si myslí, že můj lehce amebický mozek zvládá dvojsmysly
6229) kajka (12.04.2012 23:23)
Lipi, to si děláš pr...srandu!
Já jsem vdaná.
Ale zeptat jsem se musela.
Bosi, já čekala foto a ty na mě takhle.
6228) Cihla (12.04.2012 23:21)
Ale co?
Maci, registrace je fajn, to vypisování kodu mě zmáhalo
6227) Bosorka (12.04.2012 23:20)
Má metr osmdesát a je pracovitej (v pondělí mi zapojí zásuvky a nastane ten slavný den... http://www.youtube.com/watch?v=X2ZM9bhZmQQ )
6245) kajka (12.04.2012 23:34)
Lipi, toho by se našlo....