


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441713×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6304) leelee (13.04.2012 19:34)
to neni úplně blond
teda jestlije tohle blond tak já měla vlasy skoro bílý
6303) Lipi4 (13.04.2012 19:32)
Leelee, taky mám blod brášku
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/582059_2818115303596_1580291214_31874967_944557376_n.jpg
6297) ireen (13.04.2012 15:36)
leelee! Je rozkošnej! ..a vlasatej!
Bos! Co nějaký pěkný soused, nebo pošťák, ten zvoní vždycky dvakrát!
6296) Twilly (13.04.2012 13:52)
hele, ale ono to tak vypadá
... trochu paranoidní, nebo žeby zkušeností?
6293) leelee (13.04.2012 13:21)
http://panacekprovazek.rajce.idnes.cz/nastenka#
já furt řikám že se mlátíme od maliča
6292) leelee (13.04.2012 12:59)
Tak fotku by se vám zachtělo
no jestli najdu tu konkrétní co mě napadla tak nejspíš potěšim všechny příznivce MOTU
6305) Lipi4 (13.04.2012 19:36)
Blond to je, jen na týhle fotce to není pořádně vidět