Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1619 1620 1621 1622 1623 1624 1625 1626 1627 ... 1936   »

leelee

6265)  leelee (12.04.2012 23:52)

já tu chvíli nejsem a tady se přestalo stavět
mimochodem Lipi ty si otvíráš seznamku jo?
Bos Eda s barvou/lakem neni nad dvojsmysly a schody jmen
na Ambru je potřeba zbrojní pas a potvrzení od kardiologa :D

Lipi4

6264)  Lipi4 (12.04.2012 23:51)

Sakra bude půlnoc a zase jsem žádnýho bratra neudala . ... .. Dobrou nočku, dámy

Bos, všichni maj skvělý oči ... u nás se brejle nenosí

Bosorka

6263)  Bosorka (12.04.2012 23:51)

S vážnější vadou zraku by nebyl?

Twilly

6262)  Twilly (12.04.2012 23:47)

Vůbec ne, velebnosti

Lipi4

6261)  Lipi4 (12.04.2012 23:46)

kajko, ty mě snad znáš, ne?? :D :D :D :D :D :D

Bos, jen já budu koukat, abych mohla doporučit

kajka

6260)  kajka (12.04.2012 23:44)

Bosorko, neváhej, vypadá to, že ti Lipi sežene i písemný reference.

Bosorka

6259)  Bosorka (12.04.2012 23:44)

Tsssssssssssss a budete koukat mezi prstama! Jako bych vás neznala

kajka

6258)  kajka (12.04.2012 23:43)

Můžeš, Bosi, my budem chvíli dělat, že tu nejsme.

Lipi4

6257)  Lipi4 (12.04.2012 23:42)

Bos, myslím, že na některý věci bych Ti asi nedokázala odpovědět ... i když ....

Lipi4

6256)  Lipi4 (12.04.2012 23:41)

Kajka, až na tu poslední věc, pokud nemyslíš, že mají hlad a apetit jako vlici sedí všechno ...

Bosorka

6255)  Bosorka (12.04.2012 23:40)

Lipi, to nemůžu....tady přede všema...

kajka

6254)  kajka (12.04.2012 23:40)

To já jen zužuju výběr pro Bosorku. Jestli jsou všichni hodný, milý, pracovitý a hlavně se občas mění na vlky, tak to bude mít dilema. Nu což, hodí si korunou.:D

Lipi4

6253)  Lipi4 (12.04.2012 23:38)

Bos, specifikace požadavku , prosím, jelikož v jistém smyslu mají každý v sobě kus Paula ... takže co z Paula chceš nejvíce??

HMR, všichni toho hodně seřezou, pokud měli trénik či zápas....

HMR

6252)  HMR (12.04.2012 23:37)

hřejavý, chlupatý a hodně sežere?

Bosorka

6251)  Bosorka (12.04.2012 23:37)

nějakého Pauloidního bys na skladě neměla, Lipi? ;)

Lipi4

6250)  Lipi4 (12.04.2012 23:36)

A bude to starší (černá hříva) verze či mladší (blond hříva - hustá cca jako moje)??? :D :D :D

6249)  Cihla (12.04.2012 23:36)

Macik chce určitě tanečníka - Hříšný tanec

Lipi4

6248)  Lipi4 (12.04.2012 23:36)

kajka, jestli chceš poolání není problém ¨.. ale skoro všichni si vybrali letadla nebo dopravu (samozřejmě ty dva nejmladší jsou studentíci )

Twilly

6247)  Twilly (12.04.2012 23:35)

almaroidní ramena tam nemáš?

Lipi4

6246)  Lipi4 (12.04.2012 23:34)

Bos, takže jsi si vybrala??

«   1 ... 1619 1620 1621 1622 1623 1624 1625 1626 1627 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse poster - Bella