


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441674×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6264) Lipi4 (12.04.2012 23:51)
Sakra bude půlnoc a zase jsem žádnýho bratra neudala
. ... .. Dobrou nočku, dámy
Bos, všichni maj skvělý oči ... u nás se brejle nenosí
6261) Lipi4 (12.04.2012 23:46)
kajko, ty mě snad znáš, ne??
Bos, jen já budu koukat, abych mohla doporučit
6257) Lipi4 (12.04.2012 23:42)
Bos, myslím, že na některý věci bych Ti asi nedokázala odpovědět
... i když
....
6256) Lipi4 (12.04.2012 23:41)
Kajka, až na tu poslední věc, pokud nemyslíš, že mají hlad a apetit jako vlici sedí všechno ...
6254) kajka (12.04.2012 23:40)
To já jen zužuju výběr pro Bosorku.
Jestli jsou všichni hodný, milý, pracovitý a hlavně se občas mění na vlky, tak to bude mít dilema. Nu což, hodí si korunou.
6253) Lipi4 (12.04.2012 23:38)
Bos, specifikace požadavku
, prosím, jelikož v jistém smyslu mají každý v sobě kus Paula ... takže co z Paula chceš nejvíce??
HMR, všichni toho hodně seřezou, pokud měli trénik či zápas....
6250) Lipi4 (12.04.2012 23:36)
A bude to starší (černá hříva) verze či mladší (blond hříva - hustá cca jako moje)???
6249) Cihla (12.04.2012 23:36)
Macik chce určitě tanečníka - Hříšný tanec
6248) Lipi4 (12.04.2012 23:36)
kajka, jestli chceš poolání není problém
¨.. ale skoro všichni si vybrali letadla nebo dopravu
(samozřejmě ty dva nejmladší jsou studentíci
)
6265) leelee (12.04.2012 23:52)
já tu chvíli nejsem a tady se přestalo stavět

mimochodem Lipi ty si otvíráš seznamku jo?
Bos Eda s barvou/lakem neni nad dvojsmysly a schody jmen
na Ambru je potřeba zbrojní pas a potvrzení od kardiologa