


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441702×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6324) Cihla (14.04.2012 19:08)
Taky chci do IKEA, chci kupovat koberce a komody
.
Ale do pidibytu se už nic nevejde
6323) kajka (14.04.2012 18:44)
Barvičky!!!!
Těch jsem si užila dost ve starém bytě, na programu je sněhově bílá.
6322) Bosorka (14.04.2012 18:19)
Kajko - budu doufat, že tvý podlaháři, nejsou ti moji.
Musí to jen ořezat a položit, na tom snad nic nezkazí
I ten miralon mi prý položí
A šikovné starší sestry jsou prostě poklad
Já necítím ruce z malování a to mě to čeká zítra opět. K bilým puntíkům na mém ksichtíku přibudou žluté, zelené a oranžové
6319) kajka (14.04.2012 17:07)
Bosorko, ty vejtaho!
Přeju ti to.
Moji podlaháři stále nejsou k nalezení.
Díra v plovoučce v kuchyni a kopec v předsíni, část bytu nedolištovaná.
Tak jsem si dneska složila se ségrou alespoň kuchyň, noční stolek a dvě komody. Kdyby nebylo jí, nemám ani šuplíček, je tak šikovná. Necejtím ruce, ale je to bezva!!!!!!!
6316) Lipi4 (14.04.2012 17:00)
Twilly, jeli jsme si přeměřit novou komodu, pro kterou se pojede během tejdne až budem mít půjčený auto
... . .. Takže žádná zábava
6314) Bosorka (14.04.2012 11:29)
Taky bych si s radostí jen tak courla
Mám koberce
mám lino
mám - dle hlasu a přístupu - příjemného podlaháře, který mi to snad položí
6311) kajka (14.04.2012 07:56)
U nás se nekňourá, u nás se řve.
Obvykle ječí, že něco nefunguje, třeba iPad a vybírá si k nápravě tu "pravou" osobu.
6325) Bosorka (14.04.2012 20:45)
Strop máš ještě volný