Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1616 1617 1618 1619 1620 1621 1622 1623 1624 ... 1936   »

Bosorka

6325)  Bosorka (14.04.2012 20:45)

Strop máš ještě volný

6324)  Cihla (14.04.2012 19:08)

Taky chci do IKEA, chci kupovat koberce a komody .
Ale do pidibytu se už nic nevejde:'-(

kajka

6323)  kajka (14.04.2012 18:44)

Barvičky!!!! Těch jsem si užila dost ve starém bytě, na programu je sněhově bílá.

Bosorka

6322)  Bosorka (14.04.2012 18:19)

Kajko - budu doufat, že tvý podlaháři, nejsou ti moji. Musí to jen ořezat a položit, na tom snad nic nezkazí I ten miralon mi prý položí
A šikovné starší sestry jsou prostě poklad
Já necítím ruce z malování a to mě to čeká zítra opět. K bilým puntíkům na mém ksichtíku přibudou žluté, zelené a oranžové

Lipi4

6321)  Lipi4 (14.04.2012 18:11)

Veru, neomlouvej se ... dřív to byl i můj živel

Twilly

6320)  Twilly (14.04.2012 17:17)

Promiň Jituš, ikea je opravdu můj živel, shy

kajka

6319)  kajka (14.04.2012 17:07)

Bosorko, ty vejtaho!;) Přeju ti to. Moji podlaháři stále nejsou k nalezení. Díra v plovoučce v kuchyni a kopec v předsíni, část bytu nedolištovaná.:'-( Tak jsem si dneska složila se ségrou alespoň kuchyň, noční stolek a dvě komody. Kdyby nebylo jí, nemám ani šuplíček, je tak šikovná. Necejtím ruce, ale je to bezva!!!!!!!

Lipi4

6318)  Lipi4 (14.04.2012 17:05)

No nevím, jestli je zábava být tam kde jsou davy lidí

Twilly

6317)  Twilly (14.04.2012 17:01)

TOHLE je pro mě zábava - já jsem totiž IKEA pozitivní

Lipi4

6316)  Lipi4 (14.04.2012 17:00)

Twilly, jeli jsme si přeměřit novou komodu, pro kterou se pojede během tejdne až budem mít půjčený auto ... . .. Takže žádná zábava

Twilly

6315)  Twilly (14.04.2012 12:24)

Já chci do ikeyyyyyyyy

Bosorka

6314)  Bosorka (14.04.2012 11:29)

Taky bych si s radostí jen tak courla
Mám koberce
mám lino
mám - dle hlasu a přístupu - příjemného podlaháře, který mi to snad položí

Lipi4

6313)  Lipi4 (14.04.2012 09:30)

Bos, kmitat?? ... Ne, dneska je v plánu odpočinek a courání po Ikee

Twilly

6312)  Twilly (14.04.2012 09:10)

Ať žijí tatínci, dnes byl tou "pravou" osobou on

kajka

6311)  kajka (14.04.2012 07:56)

U nás se nekňourá, u nás se řve. Obvykle ječí, že něco nefunguje, třeba iPad a vybírá si k nápravě tu "pravou" osobu.:D :D :D

Bosorka

6310)  Bosorka (14.04.2012 07:10)

Taky dítko brzo vstalo, na matičku zakňouralo? ;)

kajka

6309)  kajka (14.04.2012 07:06)

Pozdě, tady už se dávno hopsá.

Bosorka

6308)  Bosorka (14.04.2012 07:02)

Vstávat a kmitat!

leelee

6307)  leelee (13.04.2012 19:49)

přidej si k tomu pár let první je ´90možná ´89 druhá asi ´93

Bosorka

6306)  Bosorka (13.04.2012 19:47)

Aktuálnější foto by nebylo ?

«   1 ... 1616 1617 1618 1619 1620 1621 1622 1623 1624 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek