


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441751×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6404) Twilly (16.04.2012 16:19)
Irouši, já takhle funguju už dlouho - ač to vypadá divně, nějak mi to jde k duhu - je to fakt zvláštní, páč, když mě necháš, klidně odspím i 20 hodin na jeden šup, ale když mám vstát, tak vstanu - nu co. Jsem automatik. A bez ohledu na to, ve kterou denní hodinu vstávám, mozek (ty jo, to je ale rozšafné pojmenování!!!) mi funguje až po jedenácté před polednem.
6403) ireen (16.04.2012 13:34)
Bos! Ty máš ještě spoustu práce! Ještě dlouho nebudeš mít volný čas.
a zahrádka bude za odměnu - drobné kutání ve chvílích bez stavbaření.
Cleo! Kočička je pěkná podšívka, zákeřná, za něco se Ti mstí - trst za nepřítomnost!
Twillko! trochu s šetři, ať nám dlouho vydržíš!!!
6402) Clea (16.04.2012 13:01)
ireen - jo, rozprašovač používám, ten je super. Jenže ona, potvora chlupatá, moc dobře ví, že na kytky nesmí a proto je likviduje když nejsem doma
okousala už 4 kytky, hlínu vyhrabala ze všech a rozbila 2 květináče - doma už mam jenom 2 kytky, který velkou záhadou přežívaj, chuděry
Bosorko - psát psát a psát
jo a hlídat Twilly, aby nezabíjela postavy dřív, než se k nim propracuju
6401) Bosorka (16.04.2012 12:35)
Ve čtvrtek bude podlahář!
Ireen- no mamka si mě již objednala na malování, pak musím zařídit zateplení...no na zahrádku taky dojde, to máš recht ![]()
6398) Twilly (16.04.2012 12:18)
Macku, ty seš drsná
A co budeš dělat? Psát, prďko!!! BUDEŠ PSÁT
Iroušku, moc toho nenaspím, píšu a čtu
6397) Bosorka (16.04.2012 12:13)
Rozprašovač s vodou se dá velice dobře a výchovně aplikovat i na děti
Za chvilku budu mít se stavebnictvím utrum...sakra, co já budu dělat s takovým kvantem volného času?
6396) ireen (16.04.2012 12:03)
Twiluš, kdy spíš? Takhle časně zas tady.
Cleo! Rozprašovač s vodou nepomáhá? ..to píšou v knihách. Jinak vím(od kámošky), že každý exemplář je jiný a výchova tudíž taky. No jako u dětí i chlapů.
6394) Clea (16.04.2012 07:06)
Lipi4 - na hokeji jsem ještě nebyla a byt mi zatím stačí
ale kdyby tu třeba někdo věděl, jak naučit kotě (už větší, cca 9 měsíců), aby mi nežralo kytky a nevyhrabávalo hlínu, tak bych byla moc vděčná
6393) Lipi4 (15.04.2012 23:39)
Clea, tady se přiučíš snad skoro všemu
.. dokonce i tomu jak se fandí na hokeji či jak si postavit dům
6392) Clea (15.04.2012 22:53)
koukám, oči valím
no, třeba se tu i něčemu přiučím
jinak, taky ti přeju dobrou noc
6389) ireen (15.04.2012 22:50)
Tak to Cleo vidíš, tady najdeš všechno - od špendlíku po lokomotývu, od psychologické poradny po pediatri, či zubní konzultace. ..taky práce všeho druhu!
6388) Twilly (15.04.2012 22:49)
leelee, pořád se tady kutí, dle mého by měly holky doplnit Diskusní fórum na Diskusní a stavební fórum
6386) ireen (15.04.2012 22:47)
Přeju Vám krásné sny!
Dnes mi už nějak padají víčka a sirky došly
!
Hodně elánu! ..na cokoliv.
Do zítra se mi po Vás bude stýskat.
6405) Twilly (16.04.2012 16:20)
A když nepočítám padouchy, ještě jsem nikoho nenechala exnout, tak nebojte, holky. Bos jim všem beztak vybavila kapitolovku...