


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441766×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6442) Elanoreth (17.04.2012 22:45)
Souhlasím, naše okolí NENÍ normální a vůbec nás nedoceňuje
6441) Twilly (17.04.2012 22:42)
Moje máma hlídkuje přede dveřmi, když jde ségra a neteřinka - mě pobízejí spívat... ségra se nebojí a já si pokaždé téměř cvrknu do textilu (že musím zpívat veřejně) - no je tohle zpravedlivé?
6440) Elanoreth (17.04.2012 22:39)
Moje rodina tvrdí, že když JÁ zpívám, ušetříme za pastičky na myši........
6437) Bosorka (17.04.2012 22:16)
I můj vlastní syn mě prosí, abych nezpívala....nedám, ségra, nedám!
6436) Lipi4 (17.04.2012 22:15)
Ale FFko má narozky za rohem
..... už to bude dva roky co přesně o půlnoci z 18. 4. 2010 na 19. 4. 2010 v přechodném domečku na wordpress.com se objevil v článku hlásajícím překvapení (ten tam byl už od odpoledne a hlásil čas za jak dlohou se dozvíme překvapení).. tím překvapením byla nová vrátka sem do nového domečku
... Holky, takže ve čtvrtek ( i když článek začínáme ještě jednou hlásá datum 18.04.2010 [23:00], ale jukněte se na ten čas
) slavíme
PS: Sakra, kdo by řekl, že ve svém mladém věku budu pamětnice
6433) leelee (17.04.2012 21:43)
nebo si nacvičíš přání na někoho kdo ti nabídne k přečtení víc než komentář
6432) Clea (17.04.2012 21:40)
no, tak já se radši ujmu výroby narozeninových transparentů (Happy Birthday umim napsat
) a po nějakém tom posilnění
třeba zaškytám i to narozeninové HB
6431) leelee (17.04.2012 21:36)
já teoreticky rok a půl jenže když něko neni schopnej zaregistrovat se...
6429) Twilly (17.04.2012 21:35)
Dáme akord, nebo-li souzvuk (nejméně tří tónů) - hele, hluch nemám, sluch jo, ale teorku (ač moje ségra učí hru na piáno
už přes dvacet let) nedám. Já ji měla vždycky za lidovku, ale co je oktáva to umím dokonce i odspívat
(alespoň něco - proto jsem ekonom
)
6428) Clea (17.04.2012 21:31)
leelee tak to bychom ti asi měly popřát - já bych ti i zaspívala, ale určitě by to bylo o oktávu vedle
6426) Clea (17.04.2012 21:30)
Bos no, do tý konkrétní role jí už vážně nenapasuju, leda bych z ní udělala sexuální násilnici - a ještě k tomu na holky. A to si zase myslím, že si paní Pilarová nezaslouží
6445) Nebraska (18.04.2012 09:25)
Twilly, jojo, byli jsme osloveni ararou