Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1610 1611 1612 1613 1614 1615 1616 1617 1618 ... 1936   »

Nebraska

6445)  Nebraska (18.04.2012 09:25)

Twilly, jojo, byli jsme osloveni ararou ;)

Twilly

6444)  Twilly (17.04.2012 23:33)

A hele, nový spoznor?

leelee

6443)  leelee (17.04.2012 22:47)

zajímavý mě doma zakázali jenom pískat

6442)  Elanoreth (17.04.2012 22:45)

Souhlasím, naše okolí NENÍ normální a vůbec nás nedoceňuje

Twilly

6441)  Twilly (17.04.2012 22:42)

Moje máma hlídkuje přede dveřmi, když jde ségra a neteřinka - mě pobízejí spívat... ségra se nebojí a já si pokaždé téměř cvrknu do textilu (že musím zpívat veřejně) - no je tohle zpravedlivé?

6440)  Elanoreth (17.04.2012 22:39)

Moje rodina tvrdí, že když JÁ zpívám, ušetříme za pastičky na myši........

Twilly

6439)  Twilly (17.04.2012 22:20)

Macku, tvůj tebe taky? Ale já vážně intonuju, takže nechápu proč

leelee

6438)  leelee (17.04.2012 22:19)

nojo FF už má cenu slavit

Bosorka

6437)  Bosorka (17.04.2012 22:16)

I můj vlastní syn mě prosí, abych nezpívala....nedám, ségra, nedám!

Lipi4

6436)  Lipi4 (17.04.2012 22:15)

Ale FFko má narozky za rohem ..... už to bude dva roky co přesně o půlnoci z 18. 4. 2010 na 19. 4. 2010 v přechodném domečku na wordpress.com se objevil v článku hlásajícím překvapení (ten tam byl už od odpoledne a hlásil čas za jak dlohou se dozvíme překvapení).. tím překvapením byla nová vrátka sem do nového domečku ... Holky, takže ve čtvrtek ( i když článek začínáme ještě jednou hlásá datum 18.04.2010 [23:00], ale jukněte se na ten čas ) slavíme


PS: Sakra, kdo by řekl, že ve svém mladém věku budu pamětnice

leelee

6435)  leelee (17.04.2012 22:09)

na Twilly to stihnem nacvičit máme ještě půl roku

Twilly

6434)  Twilly (17.04.2012 22:00)

To dáme, holky

leelee

6433)  leelee (17.04.2012 21:43)

nebo si nacvičíš přání na někoho kdo ti nabídne k přečtení víc než komentář :D

Clea

6432)  Clea (17.04.2012 21:40)

no, tak já se radši ujmu výroby narozeninových transparentů (Happy Birthday umim napsat ) a po nějakém tom posilnění třeba zaškytám i to narozeninové HB

leelee

6431)  leelee (17.04.2012 21:36)

já teoreticky rok a půl jenže když něko neni schopnej zaregistrovat se...

Bosorka

6430)  Bosorka (17.04.2012 21:35)

Gratuluji leelee, já už skoro dva :-D

Twilly

6429)  Twilly (17.04.2012 21:35)

Dáme akord, nebo-li souzvuk (nejméně tří tónů) - hele, hluch nemám, sluch jo, ale teorku (ač moje ségra učí hru na piáno už přes dvacet let) nedám. Já ji měla vždycky za lidovku, ale co je oktáva to umím dokonce i odspívat :D (alespoň něco - proto jsem ekonom )

Clea

6428)  Clea (17.04.2012 21:31)

leelee tak to bychom ti asi měly popřát - já bych ti i zaspívala, ale určitě by to bylo o oktávu vedle

Twilly

6427)  Twilly (17.04.2012 21:31)

Tak Happy birthday leelee

Clea

6426)  Clea (17.04.2012 21:30)

Bos no, do tý konkrétní role jí už vážně nenapasuju, leda bych z ní udělala sexuální násilnici - a ještě k tomu na holky. A to si zase myslím, že si paní Pilarová nezaslouží

«   1 ... 1610 1611 1612 1613 1614 1615 1616 1617 1618 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek