


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441798×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6482) Twilly (18.04.2012 23:25)
jestli se chceš zasmát, tak já ze začátku preferovala autorky nad třicet (nebo alespoň hodně přes dvacítku)
... a pak moje přesvědčení zbořila cácorka jménem eMuška... dokonce jsem odmítala ve výběru slovenky - jsem fakt děsná, ale to zase velice brzo změnila Astrid (ale ještě na eu-čku a vlastně kvůli ní, Sfin, Alrobell, Mišut a tak, jsem se přepelichala sem)... mno.. a teď už je to o instinktu. Seš nová, neva, vyzkoušíme... a tradá, tanec může začít
6481) leelee (18.04.2012 23:22)
asi... odolnej jedinec?
zase sem vám vyfoukla takový hezký číslo komentu
6480) ireen (18.04.2012 23:22)
Nejdřív jsem četla pokračka ke Steph
, pak, co mi přešlo pod ruku, teď kapitolovky jednu po druhé od prvních po novější
a do toho něco od autorů, kteří mě upoutali
v kapitolovkách, nebo svými komenty.
6479) Twilly (18.04.2012 23:22)
Sodorský, dítko to malo všechno v postýlce a klíďo píďo na tom hajá (jsou dřevený a docela veliký!!!)
6476) ireen (18.04.2012 23:18)
Možná, že by jsme místo oslavových akcí, měli uspořádat nějakou pomocnickou - Cesta (ne do Jiljí, ale..) k Bosorce.
6475) leelee (18.04.2012 23:18)
já vlastně ani nevim podle čeho se rozhoduju přečíst/nepřečíst možná název, autor,...
6474) ireen (18.04.2012 23:15)
Ale jistě, že i takové čtu.
Ale vlastně mé z oblíbených jsou ty s několikadesítkovými kapitolkami, či četnějšímí prology a epilogy!
6473) Twilly (18.04.2012 23:13)
Vím, začínala jsem kapitolovkami,takže plně chápu... Přemýšlela jsem taky dlouho, co mě zaujalo nejvíš, nebo prostě nějaký ten "pozitivní" šok a nakonec jsem zjistila, že jsem monotematická. Miluju Astridinu temnou vášeň a myslím, že to bylo zatím to nejintenzivnější, co jsem zde četla... temný Eďouš, no nekup to!
Možná počítá ty kocoury... ale Iroušku, rozhodně ještě s předělávkou neskončila. Musí pro šmudly "postavit" zázemíčko a to ještě zdaleka není hotovo, takže se určo nekochá jen tak... ![]()
6469) ireen (18.04.2012 23:10)
Hodim, Twilluško, hodim!
Mám trochu problém s jednorázovkou, jsem přece jen spíš kapitolkový hltal, víš.
6485) leelee (18.04.2012 23:27)
záleží jak moc velkej si knihožrout, líbí otevřu, přestalo líbit nedočtu...