


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441811×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6524) SarkaS (19.04.2012 00:17)
Ahoj dámy, přišla jsem se na vás podívat. Zuby mě vytáhly z postele a nedají mi spát.
Nějaká pozotivní zpráva tu?
6522) Twilly (19.04.2012 00:14)
Nedovedu si to představit, krom nějaké zásadní hádky, ale nic takového jsem nezaznamenala na tomhle webu. Někdy se nálada rozvíří, ale nic víc - naštěstí
... ale chápu, že někdy stačí pár dní abstinence a holky daj takovou šlehu, že se nám kroutí i řasy od čtení
6521) ireen (19.04.2012 00:07)
Tady jsem narazila na jméno, kde se už "nic nekonalo"
. Co může být důvodem takovýho pálení mostů?
Chápu únavu, změny v životě, někdy razantní, ale "čistému řezu nerozumím.
6520) Twilly (19.04.2012 00:06)
Já jenom teď abstrakt, ale něco, co nedovedu pojmenovat mě v tom stylu... no já nevím...
Možná jsem úplně vedle jak ta jedle
6519) ireen (19.04.2012 00:03)
Nejsem tak zběhlá, ale když jsem to začala číst, pořád jsem měla pocit DÉJÁ VU.
6518) Marvi (19.04.2012 00:02)
Sophiinu volbu jsem viděla pouze film, knihu jsem nečetla... Možná chyba
6517) Twilly (19.04.2012 00:01)
Ta holka byla moc dobrá, ale přestala psát ze dne na den uprostřed dvou kapitolovek, docela mě to nasr*alo
6514) leelee (18.04.2012 23:58)
ireen mě osobně se to téma netýká, ale chápu, že to dost lidí nepřekousne
6513) Twilly (18.04.2012 23:56)
Netuším, jestli hádám správně, ale hodně mi to připomíná jednu holku z eu-čka - psala pod nickem Tilly
6511) Twilly (18.04.2012 23:55)
On je to dobrý příbeh, ale tak hrozně debilným stylem napsaný, že jsem cedila krev!!!
Sophiinu volbu miluju, to jsem slupla rychlostí světla
6509) ireen (18.04.2012 23:55)
Twillu, kdo to je?
mně se to zdálo povědomý, ten způsob, ale nevím, nevím,...???
6507) ireen (18.04.2012 23:53)
Ty jsi obdivuhodná, taková seriozní literatura! ...a já Ti tu popisuju svůj lehký žánr.
Já jsem se nikdy (několik pokusů) neprokousala přes prvních 30 stránek Když v ráji pršelo.
Třeba si "Bovarku" přečteš, až se budeš tak nudit, jako ona.
6525) ireen (19.04.2012 00:20)
Twillu! Ještě k NP: Na pár místech použila části notoricky známých frází z Tw.ságy. Když nevíš, nenapadne Tě to, ale "modří už vědí"! Je to jako v nedávno čtené povídce tady to červené "V" uprostřed stránky. Svítí to na Tebe z textu, jak neonový nápis.