Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1606 1607 1608 1609 1610 1611 1612 1613 1614 ... 1936   »

ireen

6525)  ireen (19.04.2012 00:20)

Twillu! Ještě k NP: Na pár místech použila části notoricky známých frází z Tw.ságy. Když nevíš, nenapadne Tě to, ale "modří už vědí"! Je to jako v nedávno čtené povídce tady to červené "V" uprostřed stránky. Svítí to na Tebe z textu, jak neonový nápis.

SarkaS

6524)  SarkaS (19.04.2012 00:17)

Ahoj dámy, přišla jsem se na vás podívat. Zuby mě vytáhly z postele a nedají mi spát. :( Nějaká pozotivní zpráva tu?

Twilly

6523)  Twilly (19.04.2012 00:16)

Ok, jdu si hajnout, papapapapapapa

Twilly

6522)  Twilly (19.04.2012 00:14)

Nedovedu si to představit, krom nějaké zásadní hádky, ale nic takového jsem nezaznamenala na tomhle webu. Někdy se nálada rozvíří, ale nic víc - naštěstí ... ale chápu, že někdy stačí pár dní abstinence a holky daj takovou šlehu, že se nám kroutí i řasy od čtení :D

ireen

6521)  ireen (19.04.2012 00:07)

Tady jsem narazila na jméno, kde se už "nic nekonalo":( . Co může být důvodem takovýho pálení mostů?
Chápu únavu, změny v životě, někdy razantní, ale "čistému řezu nerozumím.

Twilly

6520)  Twilly (19.04.2012 00:06)

Já jenom teď abstrakt, ale něco, co nedovedu pojmenovat mě v tom stylu... no já nevím...:p
Možná jsem úplně vedle jak ta jedle

ireen

6519)  ireen (19.04.2012 00:03)

Nejsem tak zběhlá, ale když jsem to začala číst, pořád jsem měla pocit DÉJÁ VU.

Marvi

6518)  Marvi (19.04.2012 00:02)

Sophiinu volbu jsem viděla pouze film, knihu jsem nečetla... Možná chyba

Twilly

6517)  Twilly (19.04.2012 00:01)

Ta holka byla moc dobrá, ale přestala psát ze dne na den uprostřed dvou kapitolovek, docela mě to nasr*alo :p

leelee

6516)  leelee (18.04.2012 23:59)

to ještě nic neznamená jiný jméno

Twilly

6515)  Twilly (18.04.2012 23:58)

Fuuu, tak asi ne, Tilly udala jiné křestní jméno - i když????:p

leelee

6514)  leelee (18.04.2012 23:58)

ireen mě osobně se to téma netýká, ale chápu, že to dost lidí nepřekousne

Twilly

6513)  Twilly (18.04.2012 23:56)

Netuším, jestli hádám správně, ale hodně mi to připomíná jednu holku z eu-čka - psala pod nickem Tilly:p

ireen

6512)  ireen (18.04.2012 23:56)

Sophiinu volbu nemůžu, to téma mi dělá neobyčejně ZLE!:'-(

Twilly

6511)  Twilly (18.04.2012 23:55)

On je to dobrý příbeh, ale tak hrozně debilným stylem napsaný, že jsem cedila krev!!!

Sophiinu volbu miluju, to jsem slupla rychlostí světla :D

leelee

6510)  leelee (18.04.2012 23:55)

zase mimo kdo?

ireen

6509)  ireen (18.04.2012 23:55)

Twillu, kdo to je? mně se to zdálo povědomý, ten způsob, ale nevím, nevím,...???

leelee

6508)  leelee (18.04.2012 23:54)

ještě neotevřená je Sophiina volba
tam nevim jak dopadne

ireen

6507)  ireen (18.04.2012 23:53)

Ty jsi obdivuhodná, taková seriozní literatura! ...a já Ti tu popisuju svůj lehký žánr.
Já jsem se nikdy (několik pokusů) neprokousala přes prvních 30 stránek Když v ráji pršelo.
Třeba si "Bovarku" přečteš, až se budeš tak nudit, jako ona.

leelee

6506)  leelee (18.04.2012 23:52)

jo některé chudinky knížky zůstanou nedočtené:p

«   1 ... 1606 1607 1608 1609 1610 1611 1612 1613 1614 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse - poster