


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441804×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6503) leelee (18.04.2012 23:49)
Kulička, jo, kde sou časy, když jsem takhle přečetla název Kukačky
já se nějak nemůžu začíst do Miláčka
6501) Twilly (18.04.2012 23:46)
Ireen, ty dvě knížky (ani jedna z těhle tří nemá nic s tímhle webem!) jsou Guy de Maupassaint a Guľoučka a to druhé byla Pani Bovaryová od Flauberta. Tenhle styl mi prostě nesedl. A to co jsem nikdy nedočetla a už ani nedočtu byla Anna ze Zeleného domu... můžete házet kameny, ale dál jak na stránku č. 10 jsem se nikdy nedostala!!! Je to děs! - což je zajímavý, páč seriál mám ráda
6499) ireen (18.04.2012 23:45)
Četla jsem nedávno Nicky Perry, nepsal jste jí někdo některé kapitoly?
6497) ireen (18.04.2012 23:41)
Twiluško! Která je ta poslední zmíněná? ...abychom vůbec nezkoušeli.
Mimoň se tvářil na úplným začátku taky retardovaně.
6496) leelee (18.04.2012 23:39)
ne! to má tolik stránek textu snad dohromady ne?
hmm když o tom tak uvažuju to nemám na dlouho, ságu sem v situaci přeinformovaný hlavy dala, asi za 4dny
6493) Twilly (18.04.2012 23:37)
jo, leelee, v tomhle je ambra kecka, už dávno měla mít tucet knížek v mé knihovně
6492) ireen (18.04.2012 23:37)
Chceš snad říct, že je to brak, tak jaká kvalita?????
NÉ, Ty myslíš: Všichni autoři jsou KLASA!!!!!!
6491) leelee (18.04.2012 23:37)
já narazila v jedný knížce na retardovanýho Edwarda, představivost to je svinstvo
6490) Twilly (18.04.2012 23:36)
ano, asi nejmarkantnější přerod jsem viděla u Šárky. Od začátku byla čtivá, ale to, co předvádí teď... to žeru i bez chleba!
A leelee, já nedočtu jen výjmečně, víš, když už se na to jednou dám, tak to chci zmáknout. I když mám dvě knížky u kterých jsem málem vypustila duši a jednu, kterou jsem nebyla schopná dočíst ani na 12 krát
... ta zůstane asi navěky má "jediná"
6489) ireen (18.04.2012 23:35)
Teď jsem především Stmívkožrout a Upírožrout. Jak najdu v knížce upíra nebo vlkodlaka, neznám se!!!!!
6488) leelee (18.04.2012 23:35)
potom tu sou exempláře co tvrdí, že se nedaj číst a že nestoupá kvalita ježe už neřeknou že kvalia nemá kam stoupat
6487) ireen (18.04.2012 23:31)
Někdy je na dalšch a dalších kapitolách vidět vývoj "vyjadřování" i "slovníku", možná i zkušenostinejen v psaní, ale i v životě(jeho etapách).
6486) ireen (18.04.2012 23:28)
Je fakt, že některý malý nebo mladý cácorky se čtou stejně příjemně, jako ostřílený twilightí kozáci.
6505) Marvi (18.04.2012 23:50)
Teda tady to ještě žije
Já přidám taky svou trošku do mlýna jestli můžu
Teď jsem nedočetla knížku Kleopatra královna Nilu od Stacey Schiff, knihy o Egyptě mám ráda, ale tohle bylo horší než mikro a makroekonomická skripta...