Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1607 1608 1609 1610 1611 1612 1613 1614 1615 ... 1936   »

Marvi

6505)  Marvi (18.04.2012 23:50)

Teda tady to ještě žije Já přidám taky svou trošku do mlýna jestli můžu ;) Teď jsem nedočetla knížku Kleopatra královna Nilu od Stacey Schiff, knihy o Egyptě mám ráda, ale tohle bylo horší než mikro a makroekonomická skripta... :D :D :D

Twilly

6504)  Twilly (18.04.2012 23:50)

koukla jsem na to.. víš, že mi to někoho připomíná?

leelee

6503)  leelee (18.04.2012 23:49)

Kulička, jo, kde sou časy, když jsem takhle přečetla název Kukačky

já se nějak nemůžu začíst do Miláčka

Twilly

6502)  Twilly (18.04.2012 23:47)

možné je všechno...

Twilly

6501)  Twilly (18.04.2012 23:46)

Ireen, ty dvě knížky (ani jedna z těhle tří nemá nic s tímhle webem!) jsou Guy de Maupassaint a Guľoučka a to druhé byla Pani Bovaryová od Flauberta. Tenhle styl mi prostě nesedl. A to co jsem nikdy nedočetla a už ani nedočtu byla Anna ze Zeleného domu... můžete házet kameny, ale dál jak na stránku č. 10 jsem se nikdy nedostala!!! Je to děs! - což je zajímavý, páč seriál mám ráda

ireen

6500)  ireen (18.04.2012 23:46)

Nebo se tu skrývá pod jiným pseudonymem?

ireen

6499)  ireen (18.04.2012 23:45)

Četla jsem nedávno Nicky Perry, nepsal jste jí někdo některé kapitoly?

leelee

6498)  leelee (18.04.2012 23:43)

žeby?
to spíš mimoň netuší že měl dvojníka

ireen

6497)  ireen (18.04.2012 23:41)

Twiluško! Která je ta poslední zmíněná? ...abychom vůbec nezkoušeli.
Mimoň se tvářil na úplným začátku taky retardovaně.

leelee

6496)  leelee (18.04.2012 23:39)

ne! to má tolik stránek textu snad dohromady ne?
hmm když o tom tak uvažuju to nemám na dlouho, ságu sem v situaci přeinformovaný hlavy dala, asi za 4dny

Twilly

6495)  Twilly (18.04.2012 23:38)

leelee, schnívání???

leelee

6494)  leelee (18.04.2012 23:38)

knížka... jo čeká na mě jedna nová 700 stránková:D

Twilly

6493)  Twilly (18.04.2012 23:37)

jo, leelee, v tomhle je ambra kecka, už dávno měla mít tucet knížek v mé knihovně

ireen

6492)  ireen (18.04.2012 23:37)

Chceš snad říct, že je to brak, tak jaká kvalita?????
NÉ, Ty myslíš: Všichni autoři jsou KLASA!!!!!!

leelee

6491)  leelee (18.04.2012 23:37)

já narazila v jedný knížce na retardovanýho Edwarda, představivost to je svinstvo

Twilly

6490)  Twilly (18.04.2012 23:36)

ano, asi nejmarkantnější přerod jsem viděla u Šárky. Od začátku byla čtivá, ale to, co předvádí teď... to žeru i bez chleba!

A leelee, já nedočtu jen výjmečně, víš, když už se na to jednou dám, tak to chci zmáknout. I když mám dvě knížky u kterých jsem málem vypustila duši a jednu, kterou jsem nebyla schopná dočíst ani na 12 krát :p ... ta zůstane asi navěky má "jediná"

ireen

6489)  ireen (18.04.2012 23:35)

Teď jsem především Stmívkožrout a Upírožrout. Jak najdu v knížce upíra nebo vlkodlaka, neznám se!!!!!

leelee

6488)  leelee (18.04.2012 23:35)

potom tu sou exempláře co tvrdí, že se nedaj číst a že nestoupá kvalita ježe už neřeknou že kvalia nemá kam stoupat

ireen

6487)  ireen (18.04.2012 23:31)

Někdy je na dalšch a dalších kapitolách vidět vývoj "vyjadřování" i "slovníku", možná i zkušenostinejen v psaní, ale i v životě(jeho etapách).

ireen

6486)  ireen (18.04.2012 23:28)

Je fakt, že některý malý nebo mladý cácorky se čtou stejně příjemně, jako ostřílený twilightí kozáci.

«   1 ... 1607 1608 1609 1610 1611 1612 1613 1614 1615 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek