Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1609 1610 1611 1612 1613 1614 1615 1616 1617 ... 1936   »

Twilly

6465)  Twilly (18.04.2012 23:01)

Taky ji dneska postrádám, asi ji ulepili "domrtva" ty její děti

Iroušku, tak když čteš, tak hoď taky 1+1 do top5

leelee

6464)  leelee (18.04.2012 23:01)

ještě aby tě to nebavilo :D mě to taky baví a to sem nebyla moc velkej čtenář

ireen

6463)  ireen (18.04.2012 23:01)

Bosorka zas asi ještě buduje, co?

ireen

6462)  ireen (18.04.2012 22:59)

Tak to možná dostanu alespoň dobrou, čtu jak o život!!!!!!!!!!
A strašně mě to baví!!!!!!!!!!!

leelee

6461)  leelee (18.04.2012 22:59)

škoda, že tu neni Bos:D zase lepim mrtvý děti

Twilly

6460)  Twilly (18.04.2012 22:58)

Bez čtenářů není psaní

ireen

6459)  ireen (18.04.2012 22:57)

Vy jste b ájěčné a já si to tu vedle Vás báječně užívám!!! Děkuji za Vaši shovívavost a přízeň!

Twilly

6458)  Twilly (18.04.2012 22:57)

Klidně houkni, zlato

leelee

6457)  leelee (18.04.2012 22:56)

písmenka nepřenáší zvuk...

ireen

6456)  ireen (18.04.2012 22:55)

Jo a můžu taky zpívat???? Podle hesla "Zpívám dobře, zpívám rád! Otázkou zůstává, dá-li se to poslouchat.

Pěkný zbytek narozeninového času a zítra hurá do dalších let!!!!!!!!

leelee

6455)  leelee (18.04.2012 22:55)

divný věci se dějou všude :D

Twilly

6454)  Twilly (18.04.2012 22:51)

Takové jsme my, Iroušku

ireen

6453)  ireen (18.04.2012 22:49)

Ahojky, debatérky vášnivé! ;)
1+1 je fakt děsný!!!!!!!!!!
Mám přečteno tak mizivé procento ze zdejších skvostů, že ode mne bude nezodpovědné a neobjektivní dát hlas...:p
Linfe je filozofkaa očividně se jí příčí hlasovat pro konkrétní autory, ale konkrétní díla mají své tvůrce!B) B) B)
Nejdřív bujaré oslavy a teď taková dilemata!?!?

Silvaren

6452)  Silvaren (18.04.2012 13:43)

Linfe, ani já nechápu. Jaké zájmeno?

Clea

6451)  Clea (18.04.2012 12:42)

mě zase mrzí, že jsem tu tak krátce - už jsem tu slyšela tolik doporučení a já toho stihla zatím přečíst moc málo :( a 1+1 mi i tak přijde málo ;)

LadySadness

6450)  LadySadness (18.04.2012 12:35)

myslím, že jediný problém ja v tom, že môžeme vybrať iba jednu a jednu !!! kto to kedy videl, aby sme z toho množstva úžasných vecí vyberali iba tak málo, viete ako sa mi parí z hlavy a bolí ma mozog?

Linfe

6449)  Linfe (18.04.2012 11:11)

Myslím, že tam je autor bez povídky nebo jenom zájmeno :-) Ale jdu to zkontrolovat ať nejsem zase za hlupačku :-)

P.S. není to žádný rejpání chraň bůh, jen upozornění, i tak Vám to vyhodnocení nepřeju :-)

Nebraska

6448)  Nebraska (18.04.2012 11:00)

Linfe, teď tě nějak nechápu, v článku je: Vybírejte pečlivě a k názvu povídky připište i autora/y. - tak v čem je problém?

Linfe

6447)  Linfe (18.04.2012 10:39)

Ehm,lidi nechci spamovat článek, ale BOHA! máte jmenovat povídky a ne lidi, nebo v lepším případě napsat jen zájmeno bez nijakého jména

Bosorka

6446)  Bosorka (18.04.2012 09:40)

Neb - tak aspoň vím odkud brát knížky :-D

«   1 ... 1609 1610 1611 1612 1613 1614 1615 1616 1617 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella