


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441796×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6464) leelee (18.04.2012 23:01)
ještě aby tě to nebavilo
mě to taky baví a to sem nebyla moc velkej čtenář
6462) ireen (18.04.2012 22:59)
Tak to možná dostanu alespoň dobrou, čtu jak o život!!!!!!!!!!
A strašně mě to baví!!!!!!!!!!!
6459) ireen (18.04.2012 22:57)
Vy jste b ájěčné a já si to tu vedle Vás báječně užívám!!! Děkuji za Vaši shovívavost a přízeň!
6456) ireen (18.04.2012 22:55)
Jo a můžu taky zpívat????
Podle hesla "Zpívám dobře, zpívám rád!
Otázkou zůstává, dá-li se to poslouchat.
Pěkný zbytek narozeninového času a zítra hurá do dalších let!!!!!!!!
6453) ireen (18.04.2012 22:49)
Ahojky, debatérky vášnivé!
1+1 je fakt děsný!!!!!!!!!!
Mám přečteno tak mizivé procento ze zdejších skvostů, že ode mne bude nezodpovědné a neobjektivní dát hlas...
Linfe je filozofkaa očividně se jí příčí hlasovat pro konkrétní autory, ale konkrétní díla mají své tvůrce!
Nejdřív bujaré oslavy
a teď taková dilemata!?!?
6451) Clea (18.04.2012 12:42)
mě zase mrzí, že jsem tu tak krátce - už jsem tu slyšela tolik doporučení a já toho stihla zatím přečíst moc málo
a 1+1 mi i tak přijde málo
6450) LadySadness (18.04.2012 12:35)
myslím, že jediný problém ja v tom, že môžeme vybrať iba jednu a jednu !!! kto to kedy videl, aby sme z toho množstva úžasných vecí vyberali iba tak málo, viete ako sa mi parí z hlavy a bolí ma mozog?
6449) Linfe (18.04.2012 11:11)
Myslím, že tam je autor bez povídky nebo jenom zájmeno
Ale jdu to zkontrolovat ať nejsem zase za hlupačku
P.S. není to žádný rejpání chraň bůh, jen upozornění, i tak Vám to vyhodnocení nepřeju ![]()
6448) Nebraska (18.04.2012 11:00)
Linfe, teď tě nějak nechápu, v článku je: Vybírejte pečlivě a k názvu povídky připište i autora/y. - tak v čem je problém?
6447) Linfe (18.04.2012 10:39)
Ehm,lidi nechci spamovat článek, ale BOHA! máte jmenovat povídky a ne lidi, nebo v lepším případě napsat jen zájmeno bez nijakého jména
6465) Twilly (18.04.2012 23:01)
Taky ji dneska postrádám, asi ji ulepili "domrtva" ty její děti
Iroušku, tak když čteš, tak hoď taky 1+1 do top5