


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441765×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6421) ireen (17.04.2012 21:08)
Holky! Eva Pilarová by mohla mít v nějakou chvíli klidně o oktávu jide (výš, či níž)hlas, má rozsah přes 3 oktávy.
Ale do textových formulací nebudu mluvit, tady jsou povolanější persony!
Pěkný večer!!!!!!!!
6420) Clea (17.04.2012 20:14)
děkuji za rady, dámy
zvolím teda raději trochu jinou formulaci, se kterou se neztratím ![]()
Twilly: muziku mám ráda, ale hluchá jsem jak pařez a ani teorii neznám, tak jsem se raději zeptala
Bosorko: chudák Edward, určitě jsi se ho tím dotkla
6419) Bosorka (17.04.2012 19:34)
Trautenberkovatím!
Ta zelená je prostě moc zelená
TO, že je šmouhatá neřeším a dle dřívější rady to hodlám vydávat za umělecký záměr, protože malovat to znova, tak to ani za "diamantový Edwardův...." jak by řekla Astrid
6417) ambra (17.04.2012 19:23)
Clea, v jednoduchosti je síla
. Když si nejsi nějakou formulací jistá, zvol jednodušší variantu. Přísahám, že tím nic nepokazíš
.
6416) eMuska (17.04.2012 19:23)
Clea - môže sa udať, že hlas mal o oktávu nižší, ale je dôležité napísať aj od koho/od čoho, pretože samo o sebe to znie ako porovnávanie a ak to napíšeš len tak, môžeš čitateľa uviesť do rozpakov. Potom by bolo lepšie zvoliť si iné slová. Ale to je len môj názor, neviem, či to k tomu povedia niečo aj moje ctené kolegyne...
6415) Clea (17.04.2012 19:19)
Mám trapnej problém
Píše se: Hlas měl o oktávu nižší?? Nebo se mi to jenom zdálo?
Chci vyjádřit, že ho měl najednou hlubší, drsnější, ale víc se mi líbí ta formulace výše zmíněná
6411) ireen (16.04.2012 22:20)
Já pak nezvládám práci, a to je průs...švih!
Naposledy jsem si odpoledna ducla od pěti hodin a probudila se až druhý den v 11.
Mne zas doma bijou!
6410) Twilly (16.04.2012 21:34)
No, to jsem, páč, když to přeženu, tak padám na držku a nezvládám psaní a četní
6408) Twilly (16.04.2012 21:06)
Ono je to asi o zvyku, čéče, já se snažím, abych dala alespoň těch 5,5 hodin čistého spánku... i moje závislost musí mít svá pravidla
6407) ireen (16.04.2012 20:56)
Twillu! Já se tu divím
, ale v podstatě poslední dobou (co si čtu tady + knížky ..když se pak nemůžu odtrhnout) spím někdy jen tři hoďky
, ale jsem taky schopná prospat se o víkendu až k obědu, děti se obstarají a manžílek je poklad
, uvaří. Fungovat musím bohužel už od kuropění (nejpozděj od 7.30)
.
6425) leelee (17.04.2012 21:27)
Bos každej kocour má dostat tu jmenovku přece
věřily byste že tu otravuju už rok