Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1611 1612 1613 1614 1615 1616 1617 1618 1619 ... 1936   »

leelee

6425)  leelee (17.04.2012 21:27)

Bos každej kocour má dostat tu jmenovku přece:p

věřily byste že tu otravuju už rok

leelee

6424)  leelee (17.04.2012 21:26)

jů tady to vypadá na hodinu hudební výchovy

Bosorka

6423)  Bosorka (17.04.2012 21:25)

Cleo - prostě musíš změnit obsazení!

Clea

6422)  Clea (17.04.2012 21:12)

nojoooo, ale já tak nerada píšu o Evě Pilarový :(

ireen

6421)  ireen (17.04.2012 21:08)

Holky! Eva Pilarová by mohla mít v nějakou chvíli klidně o oktávu jide (výš, či níž)hlas, má rozsah přes 3 oktávy. Ale do textových formulací nebudu mluvit, tady jsou povolanější persony! ;)
Pěkný večer!!!!!!!!

Clea

6420)  Clea (17.04.2012 20:14)

děkuji za rady, dámy
zvolím teda raději trochu jinou formulaci, se kterou se neztratím B)
Twilly: muziku mám ráda, ale hluchá jsem jak pařez a ani teorii neznám, tak jsem se raději zeptala
Bosorko: chudák Edward, určitě jsi se ho tím dotkla

Bosorka

6419)  Bosorka (17.04.2012 19:34)

Trautenberkovatím! Ta zelená je prostě moc zelená
TO, že je šmouhatá neřeším a dle dřívější rady to hodlám vydávat za umělecký záměr, protože malovat to znova, tak to ani za "diamantový Edwardův...." jak by řekla Astrid

Twilly

6418)  Twilly (17.04.2012 19:23)

Cleoušku, o oktávu je docela hodně, nestačilo by o pár tónů nižší?

ambra

6417)  ambra (17.04.2012 19:23)

Clea, v jednoduchosti je síla;) . Když si nejsi nějakou formulací jistá, zvol jednodušší variantu. Přísahám, že tím nic nepokazíš .

eMuska

6416)  eMuska (17.04.2012 19:23)

Clea - môže sa udať, že hlas mal o oktávu nižší, ale je dôležité napísať aj od koho/od čoho, pretože samo o sebe to znie ako porovnávanie a ak to napíšeš len tak, môžeš čitateľa uviesť do rozpakov. Potom by bolo lepšie zvoliť si iné slová. Ale to je len môj názor, neviem, či to k tomu povedia niečo aj moje ctené kolegyne...

Clea

6415)  Clea (17.04.2012 19:19)

Mám trapnej problém :p
Píše se: Hlas měl o oktávu nižší?? Nebo se mi to jenom zdálo? Chci vyjádřit, že ho měl najednou hlubší, drsnější, ale víc se mi líbí ta formulace výše zmíněná

Twilly

6414)  Twilly (16.04.2012 23:08)

Myslíš, žhavení lebky zvané budík? A moji kluci???? :p

ireen

6413)  ireen (16.04.2012 23:02)

To je ale ten nejhezčí budíček na světě!

Twilly

6412)  Twilly (16.04.2012 22:25)

Moji kluci mě vzbudí :p

ireen

6411)  ireen (16.04.2012 22:20)

Já pak nezvládám práci, a to je průs...švih! Naposledy jsem si odpoledna ducla od pěti hodin a probudila se až druhý den v 11.
Mne zas doma bijou!

Twilly

6410)  Twilly (16.04.2012 21:34)

No, to jsem, páč, když to přeženu, tak padám na držku a nezvládám psaní a četní

ireen

6409)  ireen (16.04.2012 21:18)

Čéče, ty jsi ale uvědomělej závislák!

Twilly

6408)  Twilly (16.04.2012 21:06)

Ono je to asi o zvyku, čéče, já se snažím, abych dala alespoň těch 5,5 hodin čistého spánku... i moje závislost musí mít svá pravidla

ireen

6407)  ireen (16.04.2012 20:56)

Twillu! Já se tu divím , ale v podstatě poslední dobou (co si čtu tady + knížky ..když se pak nemůžu odtrhnout) spím někdy jen tři hoďky , ale jsem taky schopná prospat se o víkendu až k obědu, děti se obstarají a manžílek je poklad , uvaří. Fungovat musím bohužel už od kuropění (nejpozděj od 7.30):( .

Bosorka

6406)  Bosorka (16.04.2012 20:48)

Taky si to zasloužili :-D, Twilluško!

«   1 ... 1611 1612 1613 1614 1615 1616 1617 1618 1619 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek