


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441722×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6344) ireen (15.04.2012 20:47)
Ahoj IKEAčky! Budu se těšit na hromadný výlet švédských obdivovatelek!
Vy jste tak neskutečně tvůrčí!!!!
A já dnes jen četla (kromě pracího a žehlícího maratonu a nějakého drobného úklidu) ...dočítala zcela ponořená, vlastně slastně potopená v Georgovi - někdo mi to tu nedávno poradil
(co Twilly? ..nebo to byla Bos? ..možná Hanetka, teď nevím), ale každopádně moc děkuju, to byl přesně MŮJ ŠÁLEK KÁVY, nebo spíš pořádnej panák něčeho ostrýho!
6342) Bosorka (15.04.2012 20:35)
Cleo - já už finišuju
maluju či štukuju a silikonuju, tam kde to zedníci z
prasili
6339) piky (15.04.2012 16:41)
Breakind dawn pt.II se možná bude přetáčet : http://2.bp.blogspot.com/-l5N528XBMgo/T4k3YH-2QeI/AAAAAAAACaU/FEIYZJy8aV8/s1600/Aviary+tumblr-com+Picture+1.png
6336) Bosorka (15.04.2012 15:52)
Chtěla bys mě vidět v montérkách, co?!
Nestydo!
Ale mám jednu místnost z krku
6335) Twilly (15.04.2012 15:49)
Macku, tak krásně očistně jsem se už dávno nezasmála. Prosím, příště se natoč, ju?
6334) Clea (15.04.2012 15:18)
Že by taky rekonstrukce??
U mě dělaj novou koupelnu a kus kuchyně, k malování jsme se ještě vůbec nedostali
6332) Bosorka (15.04.2012 14:06)
Tak mám nový poznatek - Neplatí, že čím větší, tím lepší
obzvláště u válečků na malování
Dneska jsem byla velice sprostá a to dokonce i cizojazyčně - ale kam se hrabe změkčilé "fuck" na jadrné "kurva"...
6331) Tru (15.04.2012 09:03)
Ahojda,chtěla jsem se zeptat,zda by tady na webu šlo zavést tlačítko Libi se nebo tak něco. Povídky čtu převážně na telefonu a napsat pak komentář je zdlouhavé,takhle by stačilo jen ťuknout a je to,měla bych radost já a snad i autorky... Jen nápad. Pěkné ránko všem twilmaniakům![]()
6329) Cihla (14.04.2012 21:53)
Věřím v šikovnost jejich matky
6327) Cihla (14.04.2012 21:50)
Tak na stropě ubytuji návštěvu hlášenou na květnový víkend, co ty na to Macičku
6326) Twilly (14.04.2012 20:57)
Jaru, já už budu taky muset znásilnit rodinu, ať mě jdou do Ikey vyvenčit
6345) Twilly (15.04.2012 20:53)
Já Iroušku, já... jak jsem s Jabbištou probírala ty fotky kovboje
,ale jsem i za Šárku ráda, že se líbí, George bylo opravdu skvělouš... mmch, Šári, minule jsem koukala na Austrálii, příběh nahovno, ale ta scéna s vedrem