Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1615 1616 1617 1618 1619 1620 1621 1622 1623 ... 1936   »

Twilly

6345)  Twilly (15.04.2012 20:53)

Já Iroušku, já... jak jsem s Jabbištou probírala ty fotky kovboje ,ale jsem i za Šárku ráda, že se líbí, George bylo opravdu skvělouš... mmch, Šári, minule jsem koukala na Austrálii, příběh nahovno, ale ta scéna s vedrem

ireen

6344)  ireen (15.04.2012 20:47)

Ahoj IKEAčky! Budu se těšit na hromadný výlet švédských obdivovatelek! :) :) :)
Vy jste tak neskutečně tvůrčí!!!!
A já dnes jen četla (kromě pracího a žehlícího maratonu a nějakého drobného úklidu) ...dočítala zcela ponořená, vlastně slastně potopená v Georgovi - někdo mi to tu nedávno poradil ;) (co Twilly? ..nebo to byla Bos? ..možná Hanetka, teď nevím), ale každopádně moc děkuju, to byl přesně MŮJ ŠÁLEK KÁVY, nebo spíš pořádnej panák něčeho ostrýho!

Twilly

6343)  Twilly (15.04.2012 20:37)

To je jasný, ale já chtěla vidět Macíčka klít, víš????

Bosorka

6342)  Bosorka (15.04.2012 20:35)

Cleo - já už finišuju maluju či štukuju a silikonuju, tam kde to zedníci z
prasili

Lipi4

6341)  Lipi4 (15.04.2012 20:08)

Veru, u nás občas slyšíš trojjazyčné :D :D :D :D

Twilly

6340)  Twilly (15.04.2012 20:06)

Ne chtěla bych slyšet dvojjazyční klení :D :D :D

piky

6339)  piky (15.04.2012 16:41)

Breakind dawn pt.II se možná bude přetáčet : http://2.bp.blogspot.com/-l5N528XBMgo/T4k3YH-2QeI/AAAAAAAACaU/FEIYZJy8aV8/s1600/Aviary+tumblr-com+Picture+1.png

Clea

6338)  Clea (15.04.2012 16:30)

to mi připomnělo krtečka v kalhotkách

Lipi4

6337)  Lipi4 (15.04.2012 15:56)

Bosorka je náš Bořek stavitel.. teda Bosorka stavitelka

Bosorka

6336)  Bosorka (15.04.2012 15:52)

Chtěla bys mě vidět v montérkách, co?! Nestydo! ;)
Ale mám jednu místnost z krku

Twilly

6335)  Twilly (15.04.2012 15:49)

Macku, tak krásně očistně jsem se už dávno nezasmála. Prosím, příště se natoč, ju?

Clea

6334)  Clea (15.04.2012 15:18)

Že by taky rekonstrukce?? U mě dělaj novou koupelnu a kus kuchyně, k malování jsme se ještě vůbec nedostali

leelee

6333)  leelee (15.04.2012 14:36)

že by Bos objevovala krásy češtiny

Bosorka

6332)  Bosorka (15.04.2012 14:06)

Tak mám nový poznatek - Neplatí, že čím větší, tím lepší obzvláště u válečků na malování
Dneska jsem byla velice sprostá a to dokonce i cizojazyčně - ale kam se hrabe změkčilé "fuck" na jadrné "kurva"...

6331)  Tru (15.04.2012 09:03)

Ahojda,chtěla jsem se zeptat,zda by tady na webu šlo zavést tlačítko Libi se nebo tak něco. Povídky čtu převážně na telefonu a napsat pak komentář je zdlouhavé,takhle by stačilo jen ťuknout a je to,měla bych radost já a snad i autorky... Jen nápad. Pěkné ránko všem twilmaniakům:-)

Twilly

6330)  Twilly (14.04.2012 22:21)

Jo holka

6329)  Cihla (14.04.2012 21:53)

Věřím v šikovnost jejich matky:D

Bosorka

6328)  Bosorka (14.04.2012 21:51)

Nevím, jak přiměješ kluky, aby ti nepadali na hlavu

6327)  Cihla (14.04.2012 21:50)

Tak na stropě ubytuji návštěvu hlášenou na květnový víkend, co ty na to Macičku

Twilly

6326)  Twilly (14.04.2012 20:57)

Jaru, já už budu taky muset znásilnit rodinu, ať mě jdou do Ikey vyvenčit

«   1 ... 1615 1616 1617 1618 1619 1620 1621 1622 1623 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek