


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441672×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6284) Lipi4 (13.04.2012 11:36)
Bos, vždyť máš doma dva kluky
Leelee, no mám 5 bratrů a dvě sestry
, ale sestřiček se zbavovat nebudu
6283) ireen (13.04.2012 10:07)
Bosí! Nebude u Tebe něco dokončovat nějaký řemeslník? Požádej ho!
Přidá to k faktuře, jako vícepráce, splatnost je pak jasná!
6281) Bosorka (13.04.2012 09:53)
TeĎ mi došlo, že se blíží 1. máj...a mě nikdo nepolíbí a tka uchřadnu a uschnu...
Ehm...nevíte, kolik by si za tuhle službu počítal nějaký gigolo (neb se tu všechno ví) a jestli bere faktury s třicetidenní dobou splatnosti?
6280) ireen (13.04.2012 09:21)
Zdravím! Pátek 13. ..páťulínek - víkend - volno ...spoóóóusta času na čtení ..JUCHŮŮŮŮ
!
Leelee! Je ten nabízený bratr pohledný a charismatický?
Tak ty "neklady" neřeš!
..a fotku, prosím, prosím.
6278) Twilly (13.04.2012 00:22)
Taky se pomalu loučím... dnes jdu do práce, tfujtajbl, a dítko bude mít na starosti jeho druhý rodič... já chci sobotuuuuuu
6274) Twilly (13.04.2012 00:07)
leelee, ale takhle nééééééé, takhle néééééééé, takhle se ho nezbavíš
6271) leelee (13.04.2012 00:02)
ježiš a nechcete někdo mýho nepoužitelnýho línýho sarkasticko-ironickýho manuálně nezručnýho bartra?
6266) Twilly (12.04.2012 23:53)
Dobrou Jituško, macku, nač s vadou? Nelekla jsem se já, nelekne se nikdo
6285) Bosorka (13.04.2012 12:16)
Lipi - to chce od cizího
Ireen - právě jsem měla před očima defilé těch mých pracantů....a zjistila jsem, že nejsem příznivkyní přežití za každou cenu