Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1618 1619 1620 1621 1622 1623 1624 1625 1626 ... 1936   »

Bosorka

6285)  Bosorka (13.04.2012 12:16)

Lipi - to chce od cizího
Ireen - právě jsem měla před očima defilé těch mých pracantů....a zjistila jsem, že nejsem příznivkyní přežití za každou cenu

Lipi4

6284)  Lipi4 (13.04.2012 11:36)

Bos, vždyť máš doma dva kluky

Leelee, no mám 5 bratrů a dvě sestry , ale sestřiček se zbavovat nebudu

ireen

6283)  ireen (13.04.2012 10:07)

Bosí! Nebude u Tebe něco dokončovat nějaký řemeslník? Požádej ho! Přidá to k faktuře, jako vícepráce, splatnost je pak jasná!

6282)   (13.04.2012 09:55)

30-ti denní splatnost já snad umřu,ty jsi vážně přírodní úkaz

Bosorka

6281)  Bosorka (13.04.2012 09:53)

TeĎ mi došlo, že se blíží 1. máj...a mě nikdo nepolíbí a tka uchřadnu a uschnu...:'-(
Ehm...nevíte, kolik by si za tuhle službu počítal nějaký gigolo (neb se tu všechno ví) a jestli bere faktury s třicetidenní dobou splatnosti?

ireen

6280)  ireen (13.04.2012 09:21)

Zdravím! Pátek 13. ..páťulínek - víkend - volno ...spoóóóusta času na čtení ..JUCHŮŮŮŮ !

Leelee! Je ten nabízený bratr pohledný a charismatický? Tak ty "neklady" neřeš! ..a fotku, prosím, prosím.

Bosorka

6279)  Bosorka (13.04.2012 08:54)

Pátek třináctého... tak opatrně, holky ;)

Twilly

6278)  Twilly (13.04.2012 00:22)

Taky se pomalu loučím... dnes jdu do práce, tfujtajbl, a dítko bude mít na starosti jeho druhý rodič... já chci sobotuuuuuu :(

leelee

6277)  leelee (13.04.2012 00:13)

to já tak nějak průběžně , ale obvykle víc nenápadně, asi

Twilly

6276)  Twilly (13.04.2012 00:11)

najednou morální, ne?

leelee

6275)  leelee (13.04.2012 00:08)

nojo, ale to by byla klamavá reklama

Twilly

6274)  Twilly (13.04.2012 00:07)

leelee, ale takhle nééééééé, takhle néééééééé, takhle se ho nezbavíš

leelee

6273)  leelee (13.04.2012 00:06)

chybí tam poznámka spěchá, doprava zdarma:D

kajka

6272)  kajka (13.04.2012 00:05)

Tady probíhá burza...nebo aukce?

leelee

6271)  leelee (13.04.2012 00:02)

ježiš a nechcete někdo mýho nepoužitelnýho línýho sarkasticko-ironickýho manuálně nezručnýho bartra? :D :D :D

Twilly

6270)  Twilly (12.04.2012 23:59)

jo, myslím, že Lipi má docela dost sourozenců

leelee

6269)  leelee (12.04.2012 23:55)

to jich máš doma takovou úrodu?

kajka

6268)  kajka (12.04.2012 23:55)

Tak já se jako taktně vzdálím a ona nám odkvačí dohazovačka.
Dobrou.

Lipi4

6267)  Lipi4 (12.04.2012 23:53)

Leelee, né, udávám bratry, aby měla stejně střelený švagrový

Twilly

6266)  Twilly (12.04.2012 23:53)

Dobrou Jituško, macku, nač s vadou? Nelekla jsem se já, nelekne se nikdo

«   1 ... 1618 1619 1620 1621 1622 1623 1624 1625 1626 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek