


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441667×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6224) Lipi4 (12.04.2012 23:18)
To je možné, ale geny se nezapřou
Kajka, já jich mám hodně a můžeš si vybrat - stačí říct věk (34-17) na skladě je pět kousků
6218) kajka (12.04.2012 23:13)
Už vás chvilku šmíruju, tomu se nedá odolat.
Bosorka na druhou.
Taky spisovatelka a glosátorka?
Nemáte bratra?
6215) Cihla (12.04.2012 23:06)
Skoro nikdy planě neplevelím, ze mě padaj samý moudra
Ale to máš v genech taky
6225) kajka (12.04.2012 23:18)
A taky měří do metrušedesáti, je pracovitej a má mrštnej jazyk?
A Twilly, přestaň, to není dvojsmysl!