Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1623 1624 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 ... 1936   »

Lipi4

6184)  Lipi4 (12.04.2012 12:56)

Kukuč ala Paul

Bosorka

6183)  Bosorka (12.04.2012 12:52)

že jo, ségra! Takový vlkoidní

Lipi4

6182)  Lipi4 (12.04.2012 12:49)

Jéééé konečně moje věková kategorie , i když to je Ondra taky

Twilly

6181)  Twilly (12.04.2012 12:43)

Zajímavý kukuč

Twilly

6179)  Twilly (12.04.2012 08:22)

Macíčku, máš měěěě, vyprdni se na Ondru, on už se nějakej ten áchání hodnej hokejista najde

Lipi4

6178)  Lipi4 (12.04.2012 07:52)

Bos, nesmutni .... zatím neházejme flintu do žita a uvidíme, jak to těm našim klukům půjde

Bosorka

6177)  Bosorka (12.04.2012 07:40)

Tak Ondra fakt nepojede :'-( :'-( :'-(

leelee

6176)  leelee (12.04.2012 01:54)

Bosi miralon hmm bacha na něj pokládat desky, nebo folii na ne uplně rovný povrch nic moc (ovšem zjistit po 13 letech že podlaha skutečně není rovná,...)

ireen

6175)  ireen (11.04.2012 22:01)

Při pokládce miralonu jsme s Tebou , všichni , pijavice i smraďoši! NEBOJ SE NIC!!!!!

ireen

6174)  ireen (11.04.2012 21:58)

Bosi! Vždyť jen ten pocit, co všechno jsi zvládla musí být skvělý! ;) ;) ;) A vytvořit něco hmatatelného vlastníma rukama ..co by Ti mohlo udělat větší radost?
JSI ŠIKULA, JSI ŠIKULA, JSI ŠIKULA, ....

Twilly

6173)  Twilly (11.04.2012 21:49)

ANO

Lipi4

6172)  Lipi4 (11.04.2012 21:45)

Bos, nám stačí to co tu předvádíš , takže bereme jako samozřemost, že jsi jednoduše šikovná na všechno

6171)   (11.04.2012 21:38)

Bos věř si ,jsi úžasná statečná šikovná a jedinečná
říkej si to jako mantru :) my v tebe věříme

Twilly

6170)  Twilly (11.04.2012 21:31)

ale jooooooooo, řekla, páč ty jsi šikovná

Bosorka

6169)  Bosorka (11.04.2012 21:24)

Kdybys viděla výsledky mé práce, tak bys TOHLE nikdy neřekla :D

Twilly

6168)  Twilly (11.04.2012 21:20)

Macíčku ty jsi tááááááák šikovná

Bosorka

6167)  Bosorka (11.04.2012 21:17)

Mám! a dokonce mi to i položí a až mi ukážou fakturu, položí to mě Ale miralon si musím položit sama, to bude boj

ireen

6166)  ireen (11.04.2012 21:12)

Kajko! Dík za poskytnutý azil , pohoštění a možnost čtení zde ;) ;) ;) . Omlouváme se za vpád do večerní pohody!

JSI TU?

«   1 ... 1623 1624 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still