


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441636×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6180) Bosorka (12.04.2012 12:25)
hmmmmmmmm
http://i3.cn.cz/1291642327_stepanek_jakub.jpg
http://im.sport.cz/516/115163-article-na71h.jpg
6179) Twilly (12.04.2012 08:22)
Macíčku, máš měěěě, vyprdni se na Ondru, on už se nějakej ten áchání hodnej hokejista najde
6178) Lipi4 (12.04.2012 07:52)
Bos, nesmutni
.... zatím neházejme flintu do žita a uvidíme, jak to těm našim klukům půjde
6176) leelee (12.04.2012 01:54)
Bosi miralon hmm bacha na něj pokládat desky, nebo folii na ne uplně rovný povrch nic moc (ovšem zjistit po 13 letech že podlaha skutečně není rovná,...)
6175) ireen (11.04.2012 22:01)
Při pokládce miralonu jsme s Tebou
, všichni
, pijavice i smraďoši!
NEBOJ SE NIC!!!!!
6174) ireen (11.04.2012 21:58)
Bosi! Vždyť jen ten pocit, co všechno jsi zvládla musí být skvělý!
A vytvořit něco hmatatelného vlastníma rukama ..co by Ti mohlo udělat větší radost?
JSI ŠIKULA, JSI ŠIKULA, JSI ŠIKULA, ....
6172) Lipi4 (11.04.2012 21:45)
Bos, nám stačí to co tu předvádíš
, takže bereme jako samozřemost, že jsi jednoduše šikovná na všechno
6167) Bosorka (11.04.2012 21:17)
Mám! a dokonce mi to i položí
a až mi ukážou fakturu, položí to mě
Ale miralon si musím položit sama, to bude boj
6166) ireen (11.04.2012 21:12)
Kajko! Dík za poskytnutý azil
, pohoštění
a možnost čtení zde
. Omlouváme se za vpád do večerní pohody!
JSI TU?
6185) Bosorka (12.04.2012 13:04)
http://www.hcplzen.cz/foto/hraci/2010/popperle_tomas.jpg