


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441629×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6162) ireen (11.04.2012 20:49)
Kde jste kdo?
Mám se tu začít bát?
Dnes přece není pátek.
Angel/Booth ...
...starší
a fikanější
, a asi použitelnější
, i když jak kdy
, Edwardova verze.
6159) kajka (11.04.2012 13:23)
Lipi, to je škoda. Buffy byl povedenej seriál, ale spinoff Angel, ten mě chyt za srdce.....i jinde.
6158) Lipi4 (11.04.2012 13:17)
Kajka, na Angela ani na Buffy jsem nekoukala, většinou je dávali v nevhodné době, že jsem je nestíhala
....
6157) kajka (11.04.2012 13:14)
Lipi, Booth......co teprve Angel. Ó, dávná minulost, moje první propadnutí upírovi.
6154) kajka (11.04.2012 13:08)
Bosi, vzhledem k tomu, že jsou zmrzlíci ve fázi blastocysty (bez nožiček), nepředpokládám úprk od krkavčí matky, spíš to vypadá na bordel v papírech. Tak bych si vzala na pomoc jednoho dobrosrdečného bouchače a vědce, co mu nevadí mravenčí práce. Tedy Kůstku s Boothem.
6153) LadySadness (11.04.2012 13:06)
kajka, prepáč, ale ja necestujem na väčšie vzdialenosti a jedine autom
6152) Lipi4 (11.04.2012 12:47)
Bos, to není paměť jako spíš náhlé osvícení
...
Co?? Ty chceš zase dělat Ligu???
. . nebo máš na mysli jen hokejisty??
6151) Bosorka (11.04.2012 12:41)
Sakra Lipi, ty máš ale paměť!
No jo nooooooo
, když on je tak
. až bude jistá sestava, uděláme si zase tipovačku na nejhezčího?
6150) Lipi4 (11.04.2012 12:38)
Tak minule jsi ho tu prosazovala, tak až se dostal do Ligy mistrů
..... Myslím, že jsi psala, tak něco ve smyslu Paule odpusť, ale tohle je jednou ročně, tak to snad pochopíš
6147) Lipi4 (11.04.2012 12:32)
Bos, co???
Vím o Rolínkovi a to že nejede Kaberle, ale aby nejel tvůj Pavelec???
... To nám snad neudělá, že by nejel
6146) Twilly (11.04.2012 12:31)
Macku, na naší straně budou taky chybět nějaké prdelky... ale máme omladinu, tak snad
6165) ireen (11.04.2012 21:09)
Já čtu
! Jen se sem občas, mezi novými i staršími kousky, mrknu a Tvůj zápis, Twillu, ve 13.45 se mi zdál móóóóóc dávno
, víš?
Bosi! Máš vybráno?