Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1624 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 ... 1936   »

ireen

6165)  ireen (11.04.2012 21:09)

Já čtu ! Jen se sem občas, mezi novými i staršími kousky, mrknu a Tvůj zápis, Twillu, ve 13.45 se mi zdál móóóóóc dávno , víš?
Bosi! Máš vybráno? :p

Bosorka

6164)  Bosorka (11.04.2012 21:02)

Hraboším se v kobercích ;)

Twilly

6163)  Twilly (11.04.2012 21:01)

tady, čte se, broučku :D

ireen

6162)  ireen (11.04.2012 20:49)

Kde jste kdo? Mám se tu začít bát? Dnes přece není pátek. :p
Angel/Booth ... ...starší a fikanější ;) , a asi použitelnější , i když jak kdy , Edwardova verze.

Twilly

6161)  Twilly (11.04.2012 13:45)

Bosorka

6160)  Bosorka (11.04.2012 13:25)

Jééé Angel....to byly časy

kajka

6159)  kajka (11.04.2012 13:23)

Lipi, to je škoda. Buffy byl povedenej seriál, ale spinoff Angel, ten mě chyt za srdce.....i jinde.

Lipi4

6158)  Lipi4 (11.04.2012 13:17)

Kajka, na Angela ani na Buffy jsem nekoukala, většinou je dávali v nevhodné době, že jsem je nestíhala ....

kajka

6157)  kajka (11.04.2012 13:14)

Lipi, Booth......co teprve Angel. Ó, dávná minulost, moje první propadnutí upírovi.

kajka

6156)  kajka (11.04.2012 13:11)

LadyS, to mě mrzí, ale tady je to taky hezký setkávací místečko.;)

Lipi4

6155)  Lipi4 (11.04.2012 13:10)

Booth

kajka

6154)  kajka (11.04.2012 13:08)

Bosi, vzhledem k tomu, že jsou zmrzlíci ve fázi blastocysty (bez nožiček), nepředpokládám úprk od krkavčí matky, spíš to vypadá na bordel v papírech. Tak bych si vzala na pomoc jednoho dobrosrdečného bouchače a vědce, co mu nevadí mravenčí práce. Tedy Kůstku s Boothem.

LadySadness

6153)  LadySadness (11.04.2012 13:06)

kajka, prepáč, ale ja necestujem na väčšie vzdialenosti a jedine autom

Lipi4

6152)  Lipi4 (11.04.2012 12:47)

Bos, to není paměť jako spíš náhlé osvícení ...
Co?? Ty chceš zase dělat Ligu??? . . nebo máš na mysli jen hokejisty??

Bosorka

6151)  Bosorka (11.04.2012 12:41)

Sakra Lipi, ty máš ale paměť!
No jo nooooooo , když on je tak . až bude jistá sestava, uděláme si zase tipovačku na nejhezčího? ;)

Lipi4

6150)  Lipi4 (11.04.2012 12:38)

Tak minule jsi ho tu prosazovala, tak až se dostal do Ligy mistrů ..... Myslím, že jsi psala, tak něco ve smyslu Paule odpusť, ale tohle je jednou ročně, tak to snad pochopíš

Twilly

6149)  Twilly (11.04.2012 12:38)

a je to tady zas!

Bosorka

6148)  Bosorka (11.04.2012 12:35)

Klub ho nechce uvolnit :'-( :'-( :'-(
"můj" Pavelec? to tak krásně zní

Lipi4

6147)  Lipi4 (11.04.2012 12:32)

Bos, co??? Vím o Rolínkovi a to že nejede Kaberle, ale aby nejel tvůj Pavelec??? ... To nám snad neudělá, že by nejel

Twilly

6146)  Twilly (11.04.2012 12:31)

Macku, na naší straně budou taky chybět nějaké prdelky... ale máme omladinu, tak snad

«   1 ... 1624 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek