


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441721×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6364) Clea (15.04.2012 21:48)
no ale tak to by jako bylo krutý
Od nikoho jinýho by to "moje rajčátko" neznělo tak perfektně jako od něj - ostatně nikoho jinýho by to určitě ani nenapadlo
6362) Bosorka (15.04.2012 21:46)
Maniho jsem z Twillušky vysloveně vyškemrala - věřila bys, že ho chtěla mít jen jako vedlejší postavu?!
6360) Clea (15.04.2012 21:45)
Bosorko, to bys byla hodná, vyřiď jí, že sem její velká fanynka a kdyby byla tak laskavá a poslala mi autogram, tak budu převelice šťastná
ne, opravdu se mi obě postavy moc líběj a ty vtípky jsou naprosto skvělý - projasňují mi nedělní deštivý večer
6358) Clea (15.04.2012 21:42)
no, až dočtu tohle, tak se budu muset mrknout na cucáka Maniho
to jsem teda zvědavá
6357) Bosorka (15.04.2012 21:42)
lady Frankenštajn?
Twilluše tys mě snad viděla dneska s tou žlutou barvou na ksichtíku!
Cleo - díky ti za Winie...já ji to vyřídím, jo?
6356) Twilly (15.04.2012 21:36)
Wow, Cleo, to vážně hřeje... ale ano, Mani je suchar - v minulé kapitolovce byl ještě za cucáka,ale tady mi zesucharovatěl. No a žárlivostní scéna??? Je to jihoameričan, zlato, kousek temperamentu musí mít
... Winie, moje rajčátko, je naprosto nepřekonatelná, jako její lady Frankenštajn, neboli Bosi (Macíčku, to NENÍ hanlivý
)
6355) Clea (15.04.2012 21:32)
kdyby byl suchar, tak tam jednak neudělá parádní žárlivou scénu a jednak by jí nedal tak atypickou a přesto roztomilou přezdívku - rajčátko. Nejdřív mi připadala zvláštní, ale teďka se vyloženě těším až ji zase v textu najdu
hlavně se mi líbilo jak jí tak řekl nahlas
ne, Mani je prosě skvělej
A Winie? Tu přímo zbožňuju
Na začátku mě dostalo nejvíc to, jak se přeměnila a vzala si do tlamy ten keřík, aby se zamaskovala - to mě dostalo smíchy do kolen
Oba jsou jiný, ale přesto mezi nima ta chemie naprosto perfektně funguje
6353) Twilly (15.04.2012 21:26)
Odevzdám pochvalu Bosi, humor je její silná stránka Cleo
Mani se směje vzácně, je to můj milovaný suchar
- i když se snažím kompenzovat ten zbytek humoru právě na Eďouškovi ![]()
6351) Clea (15.04.2012 21:24)
no, když už jsme u toho - zrovna jsem začte do jedný skvělý povídky
dobře psaná, čtivá, zajímavej děj a osoby. A hlavně - je to děsně vtipný
Vždycky, když to nejmíň čekám, tak tam padne nějaká šílená hláška a já se tu válím
Mimochodem, povídka se jmenuje Kdopak by se vlka bál
moc se mi líbí, holky
6350) Twilly (15.04.2012 21:18)
Iroušku, zkus Šárčiny věci na BH, taky stojí za to, Šárik udělala fakt docela skok v kvalitě psaní, takže jednoznačně doporučuju, ale jak říkáš, je tady hodně holek, co jsou skvělý
6349) ireen (15.04.2012 21:13)
To Vám holky děkuju za pochvalu za pochvalu
, ale SarkaS mě fakt dostala, George, toho chci domů!
..úžasnej
!!!!!!!!!!!! ...teda Sarka je úžasná!!!! ..všechny jste skvělý!!!!!!!!!!!!!
6347) Lipi4 (15.04.2012 21:00)
Ireen, jako ségra autorky G. jsem povyrostla nahoru za to, jak mi tu sestřičku chválíš
6346) Clea (15.04.2012 20:55)
Bosorko - krutá závist
teda s tim finišovánim
ty zedníky ti nezávidim, ty si klidně nech
6365) Clea (15.04.2012 21:49)
Bosorko
díky
díky
a ještě jednou díky
Bez Maniho by to nebylo ono...
jenom dvě věty....brrr, ani si to představovat nebudu