Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1614 1615 1616 1617 1618 1619 1620 1621 1622 ... 1936   »

Clea

6365)  Clea (15.04.2012 21:49)

Bosorko díky díky a ještě jednou díky Bez Maniho by to nebylo ono... jenom dvě věty....brrr, ani si to představovat nebudu :(

Clea

6364)  Clea (15.04.2012 21:48)

no ale tak to by jako bylo krutý Od nikoho jinýho by to "moje rajčátko" neznělo tak perfektně jako od něj - ostatně nikoho jinýho by to určitě ani nenapadlo

Twilly

6363)  Twilly (15.04.2012 21:48)

Macku, on měl mít jenom dvě věty

Bosorka

6362)  Bosorka (15.04.2012 21:46)

Maniho jsem z Twillušky vysloveně vyškemrala - věřila bys, že ho chtěla mít jen jako vedlejší postavu?!

Clea

6361)  Clea (15.04.2012 21:46)

to mi naštěstí moc veliký problémy nedělá

Clea

6360)  Clea (15.04.2012 21:45)

Bosorko, to bys byla hodná, vyřiď jí, že sem její velká fanynka a kdyby byla tak laskavá a poslala mi autogram, tak budu převelice šťastná ne, opravdu se mi obě postavy moc líběj a ty vtípky jsou naprosto skvělý - projasňují mi nedělní deštivý večer ;)

Twilly

6359)  Twilly (15.04.2012 21:44)

Ale přelaď se na slovenštinu

Clea

6358)  Clea (15.04.2012 21:42)

no, až dočtu tohle, tak se budu muset mrknout na cucáka Maniho to jsem teda zvědavá

Bosorka

6357)  Bosorka (15.04.2012 21:42)

lady Frankenštajn? Twilluše tys mě snad viděla dneska s tou žlutou barvou na ksichtíku!
Cleo - díky ti za Winie...já ji to vyřídím, jo? ;)

Twilly

6356)  Twilly (15.04.2012 21:36)

Wow, Cleo, to vážně hřeje... ale ano, Mani je suchar - v minulé kapitolovce byl ještě za cucáka,ale tady mi zesucharovatěl. No a žárlivostní scéna??? Je to jihoameričan, zlato, kousek temperamentu musí mít ... Winie, moje rajčátko, je naprosto nepřekonatelná, jako její lady Frankenštajn, neboli Bosi (Macíčku, to NENÍ hanlivý )

Clea

6355)  Clea (15.04.2012 21:32)

kdyby byl suchar, tak tam jednak neudělá parádní žárlivou scénu a jednak by jí nedal tak atypickou a přesto roztomilou přezdívku - rajčátko. Nejdřív mi připadala zvláštní, ale teďka se vyloženě těším až ji zase v textu najdu hlavně se mi líbilo jak jí tak řekl nahlas ne, Mani je prosě skvělej ;)
A Winie? Tu přímo zbožňuju B) Na začátku mě dostalo nejvíc to, jak se přeměnila a vzala si do tlamy ten keřík, aby se zamaskovala - to mě dostalo smíchy do kolen
Oba jsou jiný, ale přesto mezi nima ta chemie naprosto perfektně funguje

Twilly

6353)  Twilly (15.04.2012 21:26)

Odevzdám pochvalu Bosi, humor je její silná stránka Cleo :D Mani se směje vzácně, je to můj milovaný suchar - i když se snažím kompenzovat ten zbytek humoru právě na Eďouškovi

Bosorka

6352)  Bosorka (15.04.2012 21:25)

Clea

6351)  Clea (15.04.2012 21:24)

no, když už jsme u toho - zrovna jsem začte do jedný skvělý povídky dobře psaná, čtivá, zajímavej děj a osoby. A hlavně - je to děsně vtipný Vždycky, když to nejmíň čekám, tak tam padne nějaká šílená hláška a já se tu válím
Mimochodem, povídka se jmenuje Kdopak by se vlka bál ;) moc se mi líbí, holky

Twilly

6350)  Twilly (15.04.2012 21:18)

Iroušku, zkus Šárčiny věci na BH, taky stojí za to, Šárik udělala fakt docela skok v kvalitě psaní, takže jednoznačně doporučuju, ale jak říkáš, je tady hodně holek, co jsou skvělý

ireen

6349)  ireen (15.04.2012 21:13)

To Vám holky děkuju za pochvalu za pochvalu , ale SarkaS mě fakt dostala, George, toho chci domů! ..úžasnej !!!!!!!!!!!! ...teda Sarka je úžasná!!!! ..všechny jste skvělý!!!!!!!!!!!!!

Twilly

6348)  Twilly (15.04.2012 21:13)

Jo tak povyrostla NAHORU

Lipi4

6347)  Lipi4 (15.04.2012 21:00)

Ireen, jako ségra autorky G. jsem povyrostla nahoru za to, jak mi tu sestřičku chválíš

Clea

6346)  Clea (15.04.2012 20:55)

Bosorko - krutá závist B) teda s tim finišovánim
ty zedníky ti nezávidim, ty si klidně nech

«   1 ... 1614 1615 1616 1617 1618 1619 1620 1621 1622 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek