


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441760×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6383) ireen (15.04.2012 22:43)
Lipi4! Hlavně mi to nedá a vždycky musím nakouknout sem, abych zjistila, co nového se děje, a pak nečtu a kecám tu do toho. My ukecaný si prostě nedáme pokoj!
6382) Clea (15.04.2012 22:41)
tak aspoň vím, kam si přijít pro radu až nebudu vědět do čeho se pustit
6381) leelee (15.04.2012 22:41)
já tady oficiálně strašim skoro (fakt jenom o kousek) rok a neoficiálně rok a půl
6380) Lipi4 (15.04.2012 22:38)
Iroušku, klid, ju??
.. Já tu straším skoro dva roky
(pokud si dobře pamatuji, tak jsem se registrovalacca pět minut po tom co na přwchodné stanici bylo oznámení, že máme nový domov
.. . . takže 19.4. to budou dva roky, co jsme tu
) . .. a zdaleka nemám všechno
... ono to ani pořádně nejde, jelikož holky píšou o 106 a stačí tu pár dní nebýt a už to nestíháš
.... takže klid
6379) ireen (15.04.2012 22:37)
Leelee! Ty navrhuješ květenu, čteš a podporuješ tvorbu, to je taky důležitý. Já mám ty hrozby taky jen za čtení
.
6378) ireen (15.04.2012 22:35)
Cleo, přehršel!
Samý úžasný věci, od samých úžasných spisovatelských géniú!!!
6377) leelee (15.04.2012 22:34)
jak to tady čtu jsem ráda že nepíšu, ještě že mi nikdo nemůže vyhrožovat rozvodem
6376) ireen (15.04.2012 22:33)
Twiluško! Ty musíš psát!!!!
Tebe jsem jen zlehýnka ochutnala, nechám si Tě, jako třešničku na dortu, víš!?!
Tak klid a piš, piš, piš!!!
6375) Clea (15.04.2012 22:33)
já mám v tuhle chvíli rozečtené jenom dvě kapitolovky - jednu, která je tu celkem nově, takže to je v pohodě, čtu, jak se tu objeví nová kapitolka..a druhou je ta již zmiňovaná úžasná poídka Kdopak bvy se vlka bál...a pak sem tam nějakou jednorázovku co mě zaujme. Ale přijde mi, že tu je toho neuvěřitelný množství
6374) Twilly (15.04.2012 22:29)
Iroušku, jen čti, já jsem tady od října 2010 (zaregistrovaná, nezaregistrovaná asi o měsíc dřív) a stejně jsem to ještě všechno nestihla přečíst... taky je snaha, ale když se dostanu ke kompu, převážně píšu (co myslíš, že dělám právě teď
6373) ireen (15.04.2012 22:27)
Holky, holky, zpomalte!
Čtu kapitolovky, a to od začátku (15.4.2010 str.158) + pár nově rozepsaných + na co různě narazím + autorky, které mě upoutaly + nové jednorázovky ....
Čtu tolik, že je mi hrozeno rozvodem od stolu
, lože mě od doby, co tu čtu mezi jiným Vaše nádherné popisy erotických a sexuálních zážitků, dost baví
(já mám skvělou představivost a Vy obrovský dar slova), tam stížnosti nejsou!
6372) Clea (15.04.2012 22:24)
A to bych se zase nebála
tohle je už moje druhá ff závislost
a na tý první jsem vydržela několik let
6367) Twilly (15.04.2012 21:50)
To víš, Macek trvala na zrzce (kdoví proč
), takže rajčátko
No jo Conor, to víš, já ho chtěla nechat exnout a místo toho má vlastní kapitolovku a Maniho jako soka... ts ts ts
6385) leelee (15.04.2012 22:46)
a už zase je tu nějaká stavba