Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1613 1614 1615 1616 1617 1618 1619 1620 1621 ... 1936   »

leelee

6385)  leelee (15.04.2012 22:46)

a už zase je tu nějaká stavba

Twilly

6384)  Twilly (15.04.2012 22:45)

jo tak ukecaný no CEMENT!

ireen

6383)  ireen (15.04.2012 22:43)

Lipi4! Hlavně mi to nedá a vždycky musím nakouknout sem, abych zjistila, co nového se děje, a pak nečtu a kecám tu do toho. My ukecaný si prostě nedáme pokoj!

Clea

6382)  Clea (15.04.2012 22:41)

tak aspoň vím, kam si přijít pro radu až nebudu vědět do čeho se pustit ;)

leelee

6381)  leelee (15.04.2012 22:41)

já tady oficiálně strašim skoro (fakt jenom o kousek) rok a neoficiálně rok a půl

Lipi4

6380)  Lipi4 (15.04.2012 22:38)

Iroušku, klid, ju?? .. Já tu straším skoro dva roky (pokud si dobře pamatuji, tak jsem se registrovalacca pět minut po tom co na přwchodné stanici bylo oznámení, že máme nový domov .. . . takže 19.4. to budou dva roky, co jsme tu ) . .. a zdaleka nemám všechno ... ono to ani pořádně nejde, jelikož holky píšou o 106 a stačí tu pár dní nebýt a už to nestíháš:p :p :p .... takže klid

ireen

6379)  ireen (15.04.2012 22:37)

Leelee! Ty navrhuješ květenu, čteš a podporuješ tvorbu, to je taky důležitý. Já mám ty hrozby taky jen za čtení:D :D :D :D :D .

ireen

6378)  ireen (15.04.2012 22:35)

Cleo, přehršel!;) Samý úžasný věci, od samých úžasných spisovatelských géniú!!!;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

leelee

6377)  leelee (15.04.2012 22:34)

jak to tady čtu jsem ráda že nepíšu, ještě že mi nikdo nemůže vyhrožovat rozvodem

ireen

6376)  ireen (15.04.2012 22:33)

Twiluško! Ty musíš psát!!!! ;) Tebe jsem jen zlehýnka ochutnala, nechám si Tě, jako třešničku na dortu, víš!?!
Tak klid a piš, piš, piš!!!

Clea

6375)  Clea (15.04.2012 22:33)

já mám v tuhle chvíli rozečtené jenom dvě kapitolovky - jednu, která je tu celkem nově, takže to je v pohodě, čtu, jak se tu objeví nová kapitolka..a druhou je ta již zmiňovaná úžasná poídka Kdopak bvy se vlka bál...a pak sem tam nějakou jednorázovku co mě zaujme. Ale přijde mi, že tu je toho neuvěřitelný množství

Twilly

6374)  Twilly (15.04.2012 22:29)

Iroušku, jen čti, já jsem tady od října 2010 (zaregistrovaná, nezaregistrovaná asi o měsíc dřív) a stejně jsem to ještě všechno nestihla přečíst... taky je snaha, ale když se dostanu ke kompu, převážně píšu (co myslíš, že dělám právě teď

ireen

6373)  ireen (15.04.2012 22:27)

Holky, holky, zpomalte! Čtu kapitolovky, a to od začátku (15.4.2010 str.158) + pár nově rozepsaných + na co různě narazím + autorky, které mě upoutaly + nové jednorázovky ....
Čtu tolik, že je mi hrozeno rozvodem od stolu :p , lože mě od doby, co tu čtu mezi jiným Vaše nádherné popisy erotických a sexuálních zážitků, dost baví (já mám skvělou představivost a Vy obrovský dar slova), tam stížnosti nejsou!

Clea

6372)  Clea (15.04.2012 22:24)

A to bych se zase nebála tohle je už moje druhá ff závislost a na tý první jsem vydržela několik let

Twilly

6371)  Twilly (15.04.2012 22:20)

Moc dík, snad ti to nadšení vydrží

Clea

6370)  Clea (15.04.2012 22:11)

Ale jo, já to znám Ale Maniho by byla neuvěřitelná škoda

Twilly

6369)  Twilly (15.04.2012 22:07)

Víš, Cleus, já se sem tam neudržím

Clea

6368)  Clea (15.04.2012 21:57)

koukám, že ke čtení tu toho budu mít víc než dost

Twilly

6367)  Twilly (15.04.2012 21:50)

To víš, Macek trvala na zrzce (kdoví proč ), takže rajčátko :D

No jo Conor, to víš, já ho chtěla nechat exnout a místo toho má vlastní kapitolovku a Maniho jako soka... ts ts ts

Bosorka

6366)  Bosorka (15.04.2012 21:50)

A Connora chtěla dokonce zabít!!!!!

«   1 ... 1613 1614 1615 1616 1617 1618 1619 1620 1621 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek