


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441820×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6543) ireen (19.04.2012 12:09)
Věř mi, že s moudrostí tyhle zuby opravdu nesouvisí, to už jsem ověřila. Chodí k nám různí lidé(žádný upír, bohužel), počet osmiček nebo jejich výskyt vůbec není úměrný ani inteligenci, ani moudrosti zmíněných.
TAK USPOŘÁDÁME SPACÍ MEJDAN!!!!!!!!!!!!
6542) Bosorka (19.04.2012 11:41)
Cleo - to jsme na tom stejně (teda s těma osmičkama). Ta moje většinu času hajá, občas se vzbudí, zavrtí (jako netopýr v Cestě do hlubin študákovy duše) a zase usne. ALe kousek ji už kouká! Ale dle rtg mám prý jenom ty dole, nahoře se neurodily
NIKDY ASI NEBUDU MOUDRÁ!A
Ireen - bych potřebovala tak týden v kuse
6540) Clea (19.04.2012 10:38)
Neděste moji malou osmičku, už takhle se strachy třese v koutku a jenom růžek vystrkuje
6537) ireen (19.04.2012 09:33)
Šári, není to rozdováděná osmička?
Držím palce! Dej vědět!
Bosi! Alespoň ses dosyta vyspinkala! Gratuluju k výročí!
Lip, Tobě taky gratulace!
6535) Lipi4 (19.04.2012 07:17)
Bos, tak to tu strašíme spolu
já mám taky dva roky
Koukám, že jeden večer jdu spát dřív a hned se totu rozkecá
... . ..
6534) Bosorka (19.04.2012 06:37)
Čao - tak jsem vytuhla při uspávání
A tady hned po mě taková sháňka
.
Tak už tu straším dva roky.
6533) SarkaS (19.04.2012 00:39)
Ledování to spíš zhoršilo, teď nahřívám a docela to pomáhá, jen nesmím přestávat... Ibalginy už v sobě mám tři a nejspíš byly všechyn vadné, absolutně nezabírají.
Vážně jsem si myslela, že mám od zubů chvíli pokoj, ale nejspíš si u zubaře nechám rezervovat nějaký pokoj natrvalo, beztak jsem tam víc než doma
6531) ireen (19.04.2012 00:31)
Šári! Zaledováním nic nezkazíš - zelenina z mrazáku do utěrky - 20 minut, půl hoďky pauza, znovu ...
Ale rozhodně Ibalgin, Brufen, ... dávkuj dle příbalového letáku (400mg á 4hod 1tbl) ...před užitím něco sníst, nebo Tě bude bolet žaludek! Možno brát klidně týden. Pokud otečeš neprodleně vyhledej odborníka!!!!!!!!!!!!!!!!
6529) SarkaS (19.04.2012 00:25)
Žub, mě bolí! Teda možná i dva. Mám neblahý pocit, že se moudrák rozhodl lépe uhnízdit a dává si s těmi okolo dovádivé rošambo, které mi odstavilo půlku hlavy...
6527) Twilly (19.04.2012 00:24)
Jako, že myslíš, že víš? Hmmm...
Šári, zuby jsou prevíti
Holky, ale fakt, jdu už do hajan!
6545) Clea (19.04.2012 12:41)
Spací mejdan
Každej si donese spacák, polštářek, teplý mlíko a medvídka