Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1605 1606 1607 1608 1609 1610 1611 1612 1613 ... 1936   »

Clea

6545)  Clea (19.04.2012 12:41)

Spací mejdan
Každej si donese spacák, polštářek, teplý mlíko a medvídka

Bosorka

6544)  Bosorka (19.04.2012 12:17)

Tak to musím sehnat rohypnol pro kluky ;)

ireen

6543)  ireen (19.04.2012 12:09)

Věř mi, že s moudrostí tyhle zuby opravdu nesouvisí, to už jsem ověřila. Chodí k nám různí lidé(žádný upír, bohužel), počet osmiček nebo jejich výskyt vůbec není úměrný ani inteligenci, ani moudrosti zmíněných.

TAK USPOŘÁDÁME SPACÍ MEJDAN!!!!!!!!!!!!

Bosorka

6542)  Bosorka (19.04.2012 11:41)

Cleo - to jsme na tom stejně (teda s těma osmičkama). Ta moje většinu času hajá, občas se vzbudí, zavrtí (jako netopýr v Cestě do hlubin študákovy duše) a zase usne. ALe kousek ji už kouká! Ale dle rtg mám prý jenom ty dole, nahoře se neurodily NIKDY ASI NEBUDU MOUDRÁ!A
Ireen - bych potřebovala tak týden v kuse ;)

ireen

6541)  ireen (19.04.2012 11:31)

Cleo! Držím palce, ať je dál na Tebe hodná!

Clea

6540)  Clea (19.04.2012 10:38)

Neděste moji malou osmičku, už takhle se strachy třese v koutku a jenom růžek vystrkuje

ireen

6539)  ireen (19.04.2012 09:46)

Správně!!!!!

6538)   (19.04.2012 09:39)

osmičky ven stejně dělají jen potíže a moudrostí neoplývají

ireen

6537)  ireen (19.04.2012 09:33)

Šári, není to rozdováděná osmička?:p Držím palce! Dej vědět!
Bosi! Alespoň ses dosyta vyspinkala! Gratuluju k výročí!
Lip, Tobě taky gratulace!

Clea

6536)  Clea (19.04.2012 09:18)

gratuluju a gratuluju
(si tenhle tejden připadám nějaká gratulovací)

Lipi4

6535)  Lipi4 (19.04.2012 07:17)

Bos, tak to tu strašíme spolu :D :D :D :D já mám taky dva roky

Koukám, že jeden večer jdu spát dřív a hned se totu rozkecá ... . ..

Bosorka

6534)  Bosorka (19.04.2012 06:37)

Čao - tak jsem vytuhla při uspávání A tady hned po mě taková sháňka .
Tak už tu straším dva roky.

SarkaS

6533)  SarkaS (19.04.2012 00:39)

Ledování to spíš zhoršilo, teď nahřívám a docela to pomáhá, jen nesmím přestávat... Ibalginy už v sobě mám tři a nejspíš byly všechyn vadné, absolutně nezabírají. Vážně jsem si myslela, že mám od zubů chvíli pokoj, ale nejspíš si u zubaře nechám rezervovat nějaký pokoj natrvalo, beztak jsem tam víc než doma :p

ireen

6532)  ireen (19.04.2012 00:32)

Dobrou! Krásné sny!

ireen

6531)  ireen (19.04.2012 00:31)

Šári! Zaledováním nic nezkazíš - zelenina z mrazáku do utěrky - 20 minut, půl hoďky pauza, znovu ...
Ale rozhodně Ibalgin, Brufen, ... dávkuj dle příbalového letáku (400mg á 4hod 1tbl) ...před užitím něco sníst, nebo Tě bude bolet žaludek! Možno brát klidně týden. Pokud otečeš neprodleně vyhledej odborníka!!!!!!!!!!!!!!!!

SarkaS

6530)  SarkaS (19.04.2012 00:25)

Brou, Twilluš

SarkaS

6529)  SarkaS (19.04.2012 00:25)

Žub, mě bolí! Teda možná i dva. Mám neblahý pocit, že se moudrák rozhodl lépe uhnízdit a dává si s těmi okolo dovádivé rošambo, které mi odstavilo půlku hlavy...

Marvi

6528)  Marvi (19.04.2012 00:25)

Vy jste normálně jak detektivové

Twilly

6527)  Twilly (19.04.2012 00:24)

Jako, že myslíš, že víš? Hmmm...

Šári, zuby jsou prevíti

Holky, ale fakt, jdu už do hajan!

ireen

6526)  ireen (19.04.2012 00:21)

Co Tě bolí, Šári ?

«   1 ... 1605 1606 1607 1608 1609 1610 1611 1612 1613 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek