Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1601 1602 1603 1604 1605 1606 1607 1608 1609 ... 1936   »

leelee

6625)  leelee (19.04.2012 22:17)

Lipi to kafe je fakt dobrý

Lipi4

6624)  Lipi4 (19.04.2012 22:15)

Úplně mimo téma... dneska jsem narazila na toto videjko http://youtu.be/LL8gYQPPdto

Tak se přiznejte jestli máte tuto svoji mužskou vrbu??

leelee

6623)  leelee (19.04.2012 22:12)

neni vykopat jako vykopat

ireen

6622)  ireen (19.04.2012 22:01)

Jó, jó, vykopat! I my bysme jistě ČUBRNĚLY! ALE TY VÍC!!!!!

leelee

6621)  leelee (19.04.2012 21:56)

no to bych asi čubrněla :D

Twilly

6620)  Twilly (19.04.2012 21:56)

Tuhle, nebo tuhle?

Lipi4

6619)  Lipi4 (19.04.2012 21:54)

To je možné, že víš víc, ale zrovna tuhle informaci bych měla vědět, ne?? :D :D

Twilly

6618)  Twilly (19.04.2012 21:54)

leelee, to by si nejdřív Ireen musela promluvit s tvou maminkou - to bys možná čubrněla

leelee

6617)  leelee (19.04.2012 21:51)

ireen ještě řekni že se na ně hodí stejná hláška "jsi poklad, stačí vykopat" jako na mě

Twilly

6616)  Twilly (19.04.2012 21:49)

Stopro jo, dyť jsem o hodně starší, určo vím víc než ty :D

ireen

6615)  ireen (19.04.2012 21:45)

Bosi! Ty to snad vidíš jinak? Děti, naše radost, opora našeho stáří, slibná a zářivá budoucnost...

...JOKE!

Mám dva takové poklady - jeden lepší, než druhý! :D

Lipi4

6614)  Lipi4 (19.04.2012 21:45)

Copak, ty víš něco co já nevím??

Twilly

6613)  Twilly (19.04.2012 21:39)

Zatím

Lipi4

6612)  Lipi4 (19.04.2012 21:35)

Bos, jednoduše ... já to mohu použít v jedné větě jednoduše ... . . ještě nemám tyto radosti

Twilly

6611)  Twilly (19.04.2012 21:31)

Jsou asi tak bezbranná jako čokoška - taky se po ní brutálně přibírá, jako po dětech :p

Bosorka

6610)  Bosorka (19.04.2012 21:23)

Jak můžeš spojit "ubohá neviná bezbranná stvoření" a "děti" a použít to v jedné větě?

ireen

6609)  ireen (19.04.2012 21:17)

Vy jste všechny pěkný Brutošky! Takhle na ta ubohá neviná bezbranná stvoření - DĚTI!

Twilly

6608)  Twilly (19.04.2012 21:15)

Podobnej záchvat měla jedna holka v jeskyni Moravského krasu, kde jsem byla s pionýrským táborem (to jsme byli ještě jeden stát) a bylo to v jeskyni Sloupsko-šosůvské. Akorát, neobjalo jí dítě, ale netopýr si hrál na vlasového stylystu - a prý, že do vlasů nelezou!!!! Prdlajs

Clea

6607)  Clea (19.04.2012 21:12)

Twilly, už se těším až tě budu zpovídat co a jak v otázce hlenů
Bos: no, tak to bych nejspíš i já zařvala a asi by dítko mohlo být rádo, kdyby nedostalo kopanec

Bosorka

6606)  Bosorka (19.04.2012 21:06)

Náhodou jsem ho (nebo ji - co já vím ) jen - zdůrazňuji - lehce sklepala a řítila se dál. Matku si muselo najít samo...
A vůbec, víte jak jsem se brutálně lekla a zařvala, když tam po mně začlo šátrat? Prý to bylo slyšet až ven...

«   1 ... 1601 1602 1603 1604 1605 1606 1607 1608 1609 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek