


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441847×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6624) Lipi4 (19.04.2012 22:15)
Úplně mimo téma... dneska jsem narazila na toto videjko http://youtu.be/LL8gYQPPdto
Tak se přiznejte jestli máte tuto svoji mužskou vrbu??
6619) Lipi4 (19.04.2012 21:54)
To je možné, že víš víc, ale zrovna tuhle informaci bych měla vědět, ne??
6618) Twilly (19.04.2012 21:54)
leelee, to by si nejdřív Ireen musela promluvit s tvou maminkou - to bys možná čubrněla
6617) leelee (19.04.2012 21:51)
ireen ještě řekni že se na ně hodí stejná hláška "jsi poklad, stačí vykopat" jako na mě
6615) ireen (19.04.2012 21:45)
Bosi! Ty to snad vidíš jinak?
Děti, naše radost, opora našeho stáří, slibná a zářivá budoucnost...
...JOKE!
Mám dva takové poklady - jeden lepší, než druhý!
6612) Lipi4 (19.04.2012 21:35)
Bos, jednoduše ... já to mohu použít v jedné větě jednoduše
... . . ještě nemám tyto radosti
6611) Twilly (19.04.2012 21:31)
Jsou asi tak bezbranná jako čokoška - taky se po ní brutálně přibírá, jako po dětech
6610) Bosorka (19.04.2012 21:23)
Jak můžeš spojit "ubohá neviná bezbranná stvoření" a "děti" a použít to v jedné větě?
6609) ireen (19.04.2012 21:17)
Vy jste všechny pěkný Brutošky! Takhle na ta ubohá neviná bezbranná stvoření - DĚTI!
6608) Twilly (19.04.2012 21:15)
Podobnej záchvat měla jedna holka v jeskyni Moravského krasu, kde jsem byla s pionýrským táborem (to jsme byli ještě jeden stát) a bylo to v jeskyni Sloupsko-šosůvské. Akorát, neobjalo jí dítě, ale netopýr si hrál na vlasového stylystu - a prý, že do vlasů nelezou!!!! Prdlajs
6607) Clea (19.04.2012 21:12)
Twilly, už se těším až tě budu zpovídat co a jak v otázce hlenů
Bos: no, tak to bych nejspíš i já zařvala
a asi by dítko mohlo být rádo, kdyby nedostalo kopanec
6606) Bosorka (19.04.2012 21:06)
Náhodou jsem ho (nebo ji - co já vím
) jen - zdůrazňuji - lehce sklepala a řítila se dál. Matku si muselo najít samo...
A vůbec, víte jak jsem se brutálně lekla a zařvala, když tam po mně začlo šátrat?
Prý to bylo slyšet až ven...
6625) leelee (19.04.2012 22:17)
Lipi to kafe je fakt dobrý