Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1599 1600 1601 1602 1603 1604 1605 1606 1607 ... 1936   »

Clea

6665)  Clea (20.04.2012 10:10)

Bos, přidávám se ke gratulantům a přeji ti vše nej

ireen

6664)  ireen (20.04.2012 10:08)

Proboha, co jsem to tu rozpoutala!:'-( Veliká OMLUVA! Je mi to líto, Kryštof má můj obdiv - twilighťák jeden!

Bosí! Všechno nej!!!!! ..a nepiš už o těch jitrnicích, poslintám si klávesnici!!!!!

Twilly

6663)  Twilly (20.04.2012 09:58)

Jééééžiš, ono je Macíčka? tak to všechno nej, prdelko

PS: a všem Marcelkám tady taky

Bosorka

6662)  Bosorka (20.04.2012 09:50)

Díky, Neb :)

Nebraska

6661)  Nebraska (20.04.2012 09:44)

Bosorko, všechno nejlepšííí

Bosorka

6660)  Bosorka (20.04.2012 09:31)

Já ti ani nevím, ale jsem fakt jak stoletá stařenka.
PS: ovárek se vaří, jitrnice jsou našpejlované... ;)

Twilly

6659)  Twilly (20.04.2012 08:07)

Véčko tě utláčel?

6658)   (20.04.2012 08:07)

protože blbne něsíc ???

Bosorka

6657)  Bosorka (20.04.2012 08:01)

Proč mám jen pocit, že se na mně v noci vyřádila banda maníků z bejzbolkama?

Twilly

6656)  Twilly (20.04.2012 06:53)

To víš, máš dva chlapy kolem, tak jsem se v nich krapet ztratila... a i když jsem Kryštůvka viděla jenom jednou, pochopila jsem, že do party patři a tím asi končím tuhle debatu, páč pořád nechápu o kterým byla řeč... když jááááá mááááám tak dlouhééééé kabelýýýýýýýýýý :'-(

Lipi4

6655)  Lipi4 (20.04.2012 06:29)

Twilly, to vystihla přesně.. Kryštůfek je prostě náš .. ... teda hlavně můj a občas ho půjčuji

PS: A hádejte, kde jsem potkala zmíněného Martina?? ... No přece tady na Fórku a už to bude skoro dva roky

leelee

6654)  leelee (20.04.2012 02:06)

Nakonec zjistim že podobnost nebyla tak náhodná jak se původně zdála
(do takový diskuse se nebudu pouštět , kdo ví jak by to dopadlo)

Twilly

6653)  Twilly (20.04.2012 00:30)

Kryštof je prostě v partě, co víc k tomu dodat

ireen

6652)  ireen (20.04.2012 00:29)

DOBROU!!!!!

ireen

6651)  ireen (20.04.2012 00:28)

Pozor! Já proti homosexuálům vůbec nic nemám, naopak !!! To jen ...nějaký náznak z té předchozí debaty ...možná jen špatně chápu. No nic, není to důležitý a takové niance se dají v psaném rozhovoru těžko vyjádřit.

Twilly

6650)  Twilly (20.04.2012 00:25)

Ok, holky, pro dnešek to balím a jdu do hajan. Iroušku, máš tam ode mě mejlík

Twilly

6649)  Twilly (20.04.2012 00:17)

Chlap jako chlap ... technicky vzato No jo, je to chlap

ireen

6648)  ireen (20.04.2012 00:16)

..NEBO NEEÉÉÉ?

ireen

6647)  ireen (20.04.2012 00:14)

Twill! Fotky mám dávno skouknutý. Ale Kryštof mi připadá jako mladý pohledný ...CHLAP.

Twilly

6646)  Twilly (20.04.2012 00:11)

Iroušku, v té spleti fotek najdeš jediného kluka - TO JE KRYŠTOF https://plus.google.com/photos/115232765636001730066/albums/5677938783860505217?banner=pwa

jsou to fotky, které najdeš na našem srazovém oddělení
(předposlední sraz)

A tak moc geniální zase nejsem, poslouchám hudbu - u mě by to asi mělo být trestný

«   1 ... 1599 1600 1601 1602 1603 1604 1605 1606 1607 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still