


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441850×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6664) ireen (20.04.2012 10:08)
Proboha, co jsem to tu rozpoutala!
Veliká OMLUVA!
Je mi to líto, Kryštof má můj obdiv - twilighťák jeden!
![]()
Bosí! Všechno nej!!!!!
..a nepiš už o těch jitrnicích, poslintám si klávesnici!!!!!
6663) Twilly (20.04.2012 09:58)
Jééééžiš, ono je Macíčka?
tak to všechno nej, prdelko
PS: a všem Marcelkám tady taky
6660) Bosorka (20.04.2012 09:31)
Já ti ani nevím, ale jsem fakt jak stoletá stařenka.
PS: ovárek se vaří, jitrnice jsou našpejlované...
6657) Bosorka (20.04.2012 08:01)
Proč mám jen pocit, že se na mně v noci vyřádila banda maníků z bejzbolkama?
6656) Twilly (20.04.2012 06:53)
To víš, máš dva chlapy kolem, tak jsem se v nich krapet ztratila... a i když jsem Kryštůvka viděla jenom jednou, pochopila jsem, že do party patři
a tím asi končím tuhle debatu, páč pořád nechápu o kterým byla řeč... když jááááá mááááám tak dlouhééééé kabelýýýýýýýýýý
6655) Lipi4 (20.04.2012 06:29)
Twilly, to vystihla přesně.. Kryštůfek je prostě náš
.. ... teda hlavně můj a občas ho půjčuji ![]()
PS: A hádejte, kde jsem potkala zmíněného Martina??
... No přece tady na Fórku a už to bude skoro dva roky
6654) leelee (20.04.2012 02:06)
Nakonec zjistim že podobnost nebyla tak náhodná jak se původně zdála
(do takový diskuse se nebudu pouštět , kdo ví jak by to dopadlo)
6651) ireen (20.04.2012 00:28)
Pozor! Já proti homosexuálům vůbec nic
nemám, naopak
!!! To jen ...nějaký náznak z té předchozí debaty ...možná jen špatně chápu. No nic, není to důležitý a takové niance se dají v psaném rozhovoru těžko vyjádřit.
6650) Twilly (20.04.2012 00:25)
Ok, holky, pro dnešek to balím a jdu do hajan. Iroušku, máš tam ode mě mejlík
6647) ireen (20.04.2012 00:14)
Twill! Fotky mám dávno skouknutý. Ale Kryštof mi připadá jako mladý pohledný ...CHLAP.
6646) Twilly (20.04.2012 00:11)
Iroušku, v té spleti fotek najdeš jediného kluka - TO JE KRYŠTOF
https://plus.google.com/photos/115232765636001730066/albums/5677938783860505217?banner=pwa
jsou to fotky, které najdeš na našem srazovém oddělení
(předposlední sraz)
A tak moc geniální zase nejsem, poslouchám hudbu - u mě by to asi mělo být trestný ![]()
6665) Clea (20.04.2012 10:10)
Bos, přidávám se ke gratulantům a přeji ti vše nej