Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1602 1603 1604 1605 1606 1607 1608 1609 1610 ... 1936   »

Twilly

6605)  Twilly (19.04.2012 21:06)

náhodou Cleo, těžko bys hledala další takovou matku roku, co ovládá hmaty a chvaty na to aby vysála dítku hleny... toho si važ Jednou se ti moje rady budou hodit... možná i o patnáct let, když bude Samíkovi dvacet, a já příjdu na způsob jak použít nějaký chvat na kluka o tři hlavy vyššího, aby mě nezamordoval - snad už do té doby bude smrkat sám - páč teď smrká jenom na Hlavním nádraží, když mě jde čekat jak se vracím z TW srazů

Clea

6604)  Clea (19.04.2012 21:03)

jedna lepší jak druhá

ireen

6603)  ireen (19.04.2012 21:02)

Chtěla ho živýho, no! Právě čtu PROROCTVÍ od Popoles a je to drobet strašidelný ...UÁÁÁÁÁÁÁ

leelee

6602)  leelee (19.04.2012 20:55)

ozvala se matka roku
no tak matka roku nebudu, ale dneska se moje maminka rozčilovala že malej kamarádky spí a že ho neuvidí, nabídla sem že jí najdu fotku a prej sem blbá :D

Twilly

6601)  Twilly (19.04.2012 20:36)

Zdar holky - letělo to dítě jak mičuda, co

Ozvala se matka roku

Clea

6600)  Clea (19.04.2012 20:24)

chudáček ale tak hlavně, že jsi ho vrátila jeho pravý mamince (vrátila, Bos, že jo?!)

Bosorka

6599)  Bosorka (19.04.2012 20:20)

Já byla ve strašidelném zámku jenom jednou - bála jsem se tak moc, že jsem skoro inzultovala dítě, které si mě spletlo s maminkou a přísálo se mi nečekaně na nohu... Snad dodnes nevyhledává péči psychologa.

Clea

6598)  Clea (19.04.2012 20:16)

uááááááááá málem jsem spadla ze židle :D
ale ve strašidelném zámku musí být strašidla - upíři, vlkodlaci a tak, takže by to mohl být moc příjemný večer

Bosorka

6597)  Bosorka (19.04.2012 20:14)

BU BU BU
Lekly jste se? ;)

ireen

6596)  ireen (19.04.2012 20:10)

Cleo, to tu bude, jak ve strašidelném zámku!!!!!

Clea

6595)  Clea (19.04.2012 20:02)

já se tu taky budu objevovat a zase mizet

ireen

6594)  ireen (19.04.2012 19:47)

Budu tu chvílemi s Tebou, aby Ti nebylo smutno, ale bůhvíco ode mne nečekej, víš, že nejsem ani trochu tak zábavná, jako Twillka.

Bosorka

6593)  Bosorka (19.04.2012 19:05)

To já jsem tzv. vejškrabek a věřte či ne - naši mě vůůůůůůbec nechtěli! Dvě děti jim stačily....
Jdu si udělat smrtícího turka, abch dnes déle vydržela. První metu - uspvávání Véčka jsem ustála. Ale jestli tu večer chcípne pes, tak si mě nepřejte

ireen

6592)  ireen (19.04.2012 18:45)

Lipi! Nebuď smutná, velká rodina je super! ;) Já byla jedináček 10 let a nechtěla bych to zpět!!!!!!!!!!!!

Lipi4

6591)  Lipi4 (19.04.2012 18:08)

To asi nemůžu, ale i tak je to špatné označení rodiny, kde je mnoho dětí .. . zvlášť když jsem číslo 4 (od maminy)

Twilly

6590)  Twilly (19.04.2012 17:48)

Co ty za to můžeš, že je vás doma jak hadů?

Lipi4

6589)  Lipi4 (19.04.2012 17:06)

ireen, tak v tom případě jsem asi z této komunity, i když jsem bílá jako sejra

Lipi4

6588)  Lipi4 (19.04.2012 17:05)

Že by to byl další Edward??

ireen

6587)  ireen (19.04.2012 17:04)

Sousedka na chatě čeká 4. zlatíčko (třetí holčičku) . Když to dětem slavnostně oznámili, chodil ten nejstarší týden jako tělo bez duše :( . Na dotaz, co se mu stalo, odpověděl, že přece víc, než tři děti, mají jen ciká... (Romové). Pak měj radost, že se Ti povede počít!

ireen

6586)  ireen (19.04.2012 16:59)

No jenom aby mu nebylo sto let , než najde tu pravou, tu, kterou mu schválíš !!!!!!!!!

«   1 ... 1602 1603 1604 1605 1606 1607 1608 1609 1610 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek