


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441838×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6603) ireen (19.04.2012 21:02)
Chtěla ho živýho, no! Právě čtu PROROCTVÍ od Popoles a je to drobet strašidelný ...UÁÁÁÁÁÁÁ
6602) leelee (19.04.2012 20:55)
ozvala se matka roku
no tak matka roku nebudu, ale dneska se moje maminka rozčilovala že malej kamarádky spí a že ho neuvidí, nabídla sem že jí najdu fotku
a prej sem blbá
6600) Clea (19.04.2012 20:24)
chudáček
ale tak hlavně, že jsi ho vrátila jeho pravý mamince (vrátila, Bos, že jo?!)
6599) Bosorka (19.04.2012 20:20)
Já byla ve strašidelném zámku jenom jednou - bála jsem se tak moc, že jsem skoro inzultovala dítě, které si mě spletlo s maminkou a přísálo se mi nečekaně na nohu...
Snad dodnes nevyhledává péči psychologa.
6598) Clea (19.04.2012 20:16)
uááááááááá málem jsem spadla ze židle
ale ve strašidelném zámku musí být strašidla - upíři, vlkodlaci a tak, takže by to mohl být moc příjemný večer
6594) ireen (19.04.2012 19:47)
Budu tu chvílemi s Tebou, aby Ti nebylo smutno, ale bůhvíco ode mne nečekej, víš, že nejsem ani trochu tak zábavná, jako Twillka.
6593) Bosorka (19.04.2012 19:05)
To já jsem tzv. vejškrabek a věřte či ne - naši mě vůůůůůůbec nechtěli!
Dvě děti jim stačily....
Jdu si udělat smrtícího turka, abch dnes déle vydržela. První metu - uspvávání Véčka jsem ustála. Ale jestli tu večer chcípne pes, tak si mě nepřejte
6592) ireen (19.04.2012 18:45)
Lipi! Nebuď smutná, velká rodina je super!
Já byla jedináček 10 let a nechtěla bych to zpět!!!!!!!!!!!!
6591) Lipi4 (19.04.2012 18:08)
To asi nemůžu, ale i tak je to špatné označení rodiny, kde je mnoho dětí .. . zvlášť když jsem číslo 4 (od maminy)
6589) Lipi4 (19.04.2012 17:06)
ireen, tak v tom případě jsem asi z této komunity, i když jsem bílá jako sejra
6587) ireen (19.04.2012 17:04)
Sousedka na chatě čeká 4. zlatíčko (třetí holčičku)
. Když to dětem slavnostně oznámili, chodil ten nejstarší týden jako tělo bez duše
. Na dotaz, co se mu stalo, odpověděl, že přece víc, než tři děti, mají jen ciká... (Romové).
Pak měj radost, že se Ti povede počít!
6586) ireen (19.04.2012 16:59)
No jenom aby mu nebylo sto let
, než najde tu pravou, tu, kterou mu schválíš
!!!!!!!!!
6605) Twilly (19.04.2012 21:06)
náhodou Cleo, těžko bys hledala další takovou matku roku, co ovládá hmaty a chvaty na to aby vysála dítku hleny... toho si važ
Jednou se ti moje rady budou hodit... možná i o patnáct let, když bude Samíkovi dvacet, a já příjdu na způsob jak použít nějaký chvat na kluka o tři hlavy vyššího, aby mě nezamordoval - snad už do té doby bude smrkat sám - páč teď smrká jenom na Hlavním nádraží, když mě jde čekat jak se vracím z TW srazů