Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1598 1599 1600 1601 1602 1603 1604 1605 1606 ... 1936   »

Lipi4

6685)  Lipi4 (21.04.2012 00:13)

Ireen, výhledově to vidím na další ofiiální slezinu až k premiéře BD2... to jest listopad

Krví, ale jenom na chvilku

leelee

6684)  leelee (21.04.2012 00:10)

no ireen to si počkáš...

od února už je to taky docela dávno

Twilly

6683)  Twilly (21.04.2012 00:10)

já takyyyyyyyyyyy... a ano Lipinečko, přebírám, jsem jak veverka na speedu :D

ireen

6682)  ireen (21.04.2012 00:07)

Neřeknu! Chci Vás vidět na živo!!!!!!!!!!

Lipi4

6681)  Lipi4 (20.04.2012 23:57)

Ale já na moc fotkách nejsem.. teda skoro na žádný, jelikož je sama pořizuju a hrooozně nerada se fotím.. když už, tak mi není vidět do obličeje přes vlasy

... Ireen, s tou tváří bych to nepřeháněla

leelee

6680)  leelee (20.04.2012 23:52)

ireen se, asi kochala fotkama

ireen

6679)  ireen (20.04.2012 23:52)

No, že bych byla jasnovidka? ...Tmavý vlasy, možná ohon, tvář jak z obrazu!

Lipi4

6678)  Lipi4 (20.04.2012 23:44)

Ireen, jak víš, že mám dlouhý vlasy??? .. Teda co bereš jako dlouhý vlasy??

Twilly, aktuálně jsem zklidnila život, takže za mě aktuálně přebíráš štafetu??

ireen

6677)  ireen (20.04.2012 23:41)

Mnnnnoooo, dobře. Vždycky zapomenu, že pátek ...nešťastný je den..! Dobře teda. Lipi, máš pořád ty dlouhý vlasy?

Twilly

6676)  Twilly (20.04.2012 23:36)

čtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a spoustu dalších věcí, Lipi, já se už měním v tebe :p :D

Lipi4

6675)  Lipi4 (20.04.2012 23:32)

ireen, je pátek a tak je tu mrtvo . . jako vždy

ireen

6674)  ireen (20.04.2012 23:15)

Holky, kde jste? Vy už se cpete, co?

ireen

6673)  ireen (20.04.2012 20:29)

Bosí! Děkuju.:) :) :) Ráda Tě poznám, ale nechci začít přepadením a vybílením Vaší špajzky! pig

dorianna

6672)  dorianna (20.04.2012 19:48)

BOS, KURŇA co to vidím, jitrnice, uzený šmarjápano a já si myslela jaký to neudělám terno, když jsem plánovala zítra grilovat

Lipi4

6671)  Lipi4 (20.04.2012 19:29)

Bos, kdy že to chceš pohlídat kluky??

Bosorka

6670)  Bosorka (20.04.2012 19:05)

Přijeď si! ;) Je naložený plný štandlik , ježiši mně bude zle

ireen

6669)  ireen (20.04.2012 18:00)

"Bosořice, ty zmije jedovatá", uzený - domácí - budu pro něj vraždit!!!!

Clea

6668)  Clea (20.04.2012 12:55)

udit

leelee

6667)  leelee (20.04.2012 12:55)

jů Bos má svátek, tak to všechno nejlepší, třeba... hodný děti...

Bosorka

6666)  Bosorka (20.04.2012 11:34)

Ireen - dobře, o jitrnicích už nebude ani zmíňka......už jsem ti říkala, že zítra se bude udit? :D
Holky, děkuju ...je to jen svátek, ten se u nás ani neslaví

«   1 ... 1598 1599 1600 1601 1602 1603 1604 1605 1606 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek