


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441857×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6683) Twilly (21.04.2012 00:10)
já takyyyyyyyyyyy... a ano Lipinečko, přebírám, jsem jak veverka na speedu
6681) Lipi4 (20.04.2012 23:57)
Ale já na moc fotkách nejsem.. teda skoro na žádný, jelikož je sama pořizuju a hrooozně nerada se fotím.. když už, tak mi není vidět do obličeje přes vlasy
... Ireen, s tou tváří bych to nepřeháněla
6679) ireen (20.04.2012 23:52)
No, že bych byla jasnovidka? ...Tmavý vlasy, možná ohon, tvář jak z obrazu!
6678) Lipi4 (20.04.2012 23:44)
Ireen, jak víš, že mám dlouhý vlasy???
.. Teda co bereš jako dlouhý vlasy??
Twilly, aktuálně jsem zklidnila život, takže za mě aktuálně přebíráš štafetu??
6677) ireen (20.04.2012 23:41)
Mnnnnoooo, dobře. Vždycky zapomenu, že pátek ...nešťastný je den..! Dobře teda. Lipi, máš pořád ty dlouhý vlasy?
6676) Twilly (20.04.2012 23:36)
čtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a spoustu dalších věcí, Lipi, já se už měním v tebe
6673) ireen (20.04.2012 20:29)
Bosí! Děkuju.
Ráda Tě poznám, ale nechci začít přepadením a vybílením Vaší špajzky!
6672) dorianna (20.04.2012 19:48)
BOS, KURŇA co to vidím, jitrnice, uzený
šmarjápano a já si myslela jaký to neudělám terno, když jsem plánovala zítra grilovat
6669) ireen (20.04.2012 18:00)
"Bosořice, ty zmije jedovatá", uzený - domácí - budu pro něj vraždit!!!!
6666) Bosorka (20.04.2012 11:34)
Ireen - dobře, o jitrnicích už nebude ani zmíňka......už jsem ti říkala, že zítra se bude udit?
Holky, děkuju
...je to jen svátek, ten se u nás ani neslaví
6685) Lipi4 (21.04.2012 00:13)
Ireen, výhledově to vidím na další ofiiální slezinu až k premiéře BD2... to jest listopad
Krví, ale jenom na chvilku