


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441865×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6742) Clea (21.04.2012 11:09)
jn, a potom my, obyčejný smrtelníci, který potřebujeme alespoň 8 hodin spánku, máme smůlu
6738) leelee (21.04.2012 01:29)
To vyvolává úplně jiný asociace než by mělo Eda a stan
jestli ono to nebude tim že. "Jmenovec" ať dělá co dělá ráno neni ve stanu a všichni co byli po cestě jsou slušně okopaný
6737) Twilly (21.04.2012 01:09)
tak mě napadá... mám malý staaaaan, mně na nohy tááááááhne... snad ze všech stran
... ale už vážně jdu
6736) ireen (21.04.2012 01:06)
Nejlepší je puťák(putovní tábor) s ÁČKEM(malý stan pro dva) za děště a chladu! Romantika jak s Edou!
Chatka, coto je?
Jedem se stanem, Leelee? Přemýšlej!
6735) Twilly (21.04.2012 01:05)
tak pa, taky budu zítra jenom na mobilu - budu slavit kámoščiny narozky, tak se tady mějte, možná odpoledne přikvetu, ale netuším...
6734) leelee (21.04.2012 01:03)
jestli ono to nebude tim že se ta organizace rozdrobila zpět a samozřejmě hodně lidí pokračuje
nojo taky jdu odpadnout, ne že bych šla spát, čeká na mě knížka
6733) ireen (21.04.2012 01:02)
Taky půjdu chrupkat, ráno vzhůru na chatičku - práce a práce a práce a večer
!
Mám tam trochu problém s připojením, tak možná až v neděli...
Dobrou poupátka!
6732) Twilly (21.04.2012 01:02)
A sever proti jihu mi neva - Orryho Maina a George Hazarda jsem svého času žrala
6731) Twilly (21.04.2012 01:01)
Iroušku, myslím, že Leelee se neztratí! Dodělala jsem korekturu, jdu hají... Mimochodem, taky jsem pionýr
6730) leelee (21.04.2012 01:00)
jak kdy, jak kde
co sem se doslechla o pionýrských táborech, tak to byly většinou chatky, ale takhle bouřka pod celtovym stanem...
6729) ireen (21.04.2012 00:59)
Je to jen jiný jméno pro to samý!
Vždycky záleželo na lidech. Vedoucí oddílu byla super baba, nedávno jsem jí potkala a je bezva pořád!
6726) leelee (21.04.2012 00:52)
ještě tě mohla ozančit jako "setru z federace" a to, už zavání Severem proti jihu
ireen, jestli to nebude tim že nejsem pionýr, ale Skaut
6745) Twilly (21.04.2012 12:21)
Clea, já jsem spáč, ale když naběhnu na rytmus 5,5 hoďky a neměním, můj biorytmus je s tím docela spokojen. Hlavně neskákat v spacích hodinách... mmch, docela klidně dovedu spát 14 hodin na jeden zátah