Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1595 1596 1597 1598 1599 1600 1601 1602 1603 ... 1936   »

Twilly

6745)  Twilly (21.04.2012 12:21)

Clea, já jsem spáč, ale když naběhnu na rytmus 5,5 hoďky a neměním, můj biorytmus je s tím docela spokojen. Hlavně neskákat v spacích hodinách... mmch, docela klidně dovedu spát 14 hodin na jeden zátah :p

Twilly

6744)  Twilly (21.04.2012 12:20)

Maggie... můj nejoblíbenější Simpson

Lipi4

6743)  Lipi4 (21.04.2012 12:00)

Clea, to se naspí přes den... třeba v mhd

Clea

6742)  Clea (21.04.2012 11:09)

jn, a potom my, obyčejný smrtelníci, který potřebujeme alespoň 8 hodin spánku, máme smůlu

Bosorka

6741)  Bosorka (21.04.2012 10:58)

Když tady je to samý noční pták!

Lipi4

6740)  Lipi4 (21.04.2012 10:28)

Clea, za to může ireen s leelee .. ty to tu rozkecaj

Clea

6739)  Clea (21.04.2012 10:03)

diskuze se tu vždycky rozjede když už tu nejsem...

leelee

6738)  leelee (21.04.2012 01:29)

To vyvolává úplně jiný asociace než by mělo Eda a stan jestli ono to nebude tim že. "Jmenovec" ať dělá co dělá ráno neni ve stanu a všichni co byli po cestě jsou slušně okopaný

Twilly

6737)  Twilly (21.04.2012 01:09)

tak mě napadá... mám malý staaaaan, mně na nohy tááááááhne... snad ze všech stran ... ale už vážně jdu

ireen

6736)  ireen (21.04.2012 01:06)

Nejlepší je puťák(putovní tábor) s ÁČKEM(malý stan pro dva) za děště a chladu! Romantika jak s Edou! :D :D :D
Chatka, coto je?

Jedem se stanem, Leelee? Přemýšlej!

Twilly

6735)  Twilly (21.04.2012 01:05)

tak pa, taky budu zítra jenom na mobilu - budu slavit kámoščiny narozky, tak se tady mějte, možná odpoledne přikvetu, ale netuším...

leelee

6734)  leelee (21.04.2012 01:03)

jestli ono to nebude tim že se ta organizace rozdrobila zpět a samozřejmě hodně lidí pokračuje

nojo taky jdu odpadnout, ne že bych šla spát, čeká na mě knížka

ireen

6733)  ireen (21.04.2012 01:02)

Taky půjdu chrupkat, ráno vzhůru na chatičku - práce a práce a práce a večer !
Mám tam trochu problém s připojením, tak možná až v neděli...:'-( :'-( :'-(

Dobrou poupátka! ;)

Twilly

6732)  Twilly (21.04.2012 01:02)

A sever proti jihu mi neva - Orryho Maina a George Hazarda jsem svého času žrala :D

Twilly

6731)  Twilly (21.04.2012 01:01)

Iroušku, myslím, že Leelee se neztratí! Dodělala jsem korekturu, jdu hají... Mimochodem, taky jsem pionýr :D :D :D

leelee

6730)  leelee (21.04.2012 01:00)

jak kdy, jak kde
co sem se doslechla o pionýrských táborech, tak to byly většinou chatky, ale takhle bouřka pod celtovym stanem...

ireen

6729)  ireen (21.04.2012 00:59)

Je to jen jiný jméno pro to samý! ;) Vždycky záleželo na lidech. Vedoucí oddílu byla super baba, nedávno jsem jí potkala a je bezva pořád! ;)

leelee

6728)  leelee (21.04.2012 00:57)

až tak?

ireen

6727)  ireen (21.04.2012 00:55)

Ubytko mám. Hotel Modra?

leelee

6726)  leelee (21.04.2012 00:52)

ještě tě mohla ozančit jako "setru z federace" a to, už zavání Severem proti jihu

ireen, jestli to nebude tim že nejsem pionýr, ale Skaut

«   1 ... 1595 1596 1597 1598 1599 1600 1601 1602 1603 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek