


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441884×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6803) leelee (21.04.2012 23:36)
já cokoliv s kravičkama pravidelně dostávám od bráchy
, asi si myslel
...
6801) Twilly (21.04.2012 23:33)
jééééééé, mmch, moje první byla plyšák - tedy je, je růžově bílá a jmenuje se Afrodíta
6798) leelee (21.04.2012 23:24)
feredeace (
) kravičky mám taky všude možně
Lipi co plánuješ povídej, přeháněj!
6797) Lipi4 (21.04.2012 23:23)
Leelee, ne vždycky se kreslí
... příště to bude v jiném duchu
(upozorňuji, že už teď vymýšlím listopad
- jo jsem nepoučitelná, i když jsem se jednou spálila
)
6796) Twilly (21.04.2012 23:23)
například... vidíš, už chápeš ten môj nadšený výkrik, LadyS? Teda, ak nezabúdam, že milujem kravičky všetkého druhu, mám ich na hrnčekoch, zopár hlinených, na utierke, na chňapke, na lyžici pod varechu, na spoďároch
zbieram ich
. Moja segra zase zbiera prasiatka, ale má ich o veľa viac - 12 ročný rozdiel medzi nami, jej hrá do karát
(ségra má cca 80 ks prasiatok
)
6795) leelee (21.04.2012 23:21)
kravičky?
wow já sem na ty bláznivý nápady kterých se většinou chytne někdo jiný a napadá mě že bysme si na příští sraz měli pořídit krávu na pokreslení nebo (skauti mohli mít na Školu v Africe hrocha, tak mi) třeba ... vlka?
6789) leelee (21.04.2012 22:19)
no rozhodně mi to latinsky nemyslí a potřebovala jsem překladač
dobře časem se dočkáš něčeho jako "sestra z federace"
6787) leelee (21.04.2012 22:14)
Bos tak to jedna partička překřtila na fialky
(skutečně myslim ty filalový bonbony)
6805) Twilly (21.04.2012 23:42)
paradoxně, já od ségry nedostávám kravičkovského nic. Ona totiž zapomíná
, zajímavé je, že nezapomíná moje maminka a nezapomíná táta!!! Ten, co je tak dokonale splachovací
... dostala jsem od něj držák na houbu na mytí nádobí ve tvaru kravičky (je to takový stojánek) a taky mám od něj tu lžíci pod vařečku - tu mi donesl z dovolené v Itálii