Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1592 1593 1594 1595 1596 1597 1598 1599 1600 ... 1936   »

Twilly

6805)  Twilly (21.04.2012 23:42)

paradoxně, já od ségry nedostávám kravičkovského nic. Ona totiž zapomíná , zajímavé je, že nezapomíná moje maminka a nezapomíná táta!!! Ten, co je tak dokonale splachovací ... dostala jsem od něj držák na houbu na mytí nádobí ve tvaru kravičky (je to takový stojánek) a taky mám od něj tu lžíci pod vařečku - tu mi donesl z dovolené v Itálii :D

Lipi4

6804)  Lipi4 (21.04.2012 23:42)

leelee, klid to je jen sourozenecká láska

leelee

6803)  leelee (21.04.2012 23:36)

já cokoliv s kravičkama pravidelně dostávám od bráchy:D :D :D , asi si myslel:p ...

Lipi4

6802)  Lipi4 (21.04.2012 23:34)

Já je sice nemám pojmenovaný, ale za to je většina fialová

Twilly

6801)  Twilly (21.04.2012 23:33)

jééééééé, mmch, moje první byla plyšák - tedy je, je růžově bílá a jmenuje se Afrodíta

Lipi4

6800)  Lipi4 (21.04.2012 23:27)

leeelee, to by pak nebylo překvápko , ale bude to opět tématický

Lipi4

6799)  Lipi4 (21.04.2012 23:24)

Twilly, ty též zbíráš kravičky??? .. já sice jen ty plyšový

leelee

6798)  leelee (21.04.2012 23:24)

feredeace (:D ) kravičky mám taky všude možně

Lipi co plánuješ povídej, přeháněj!

Lipi4

6797)  Lipi4 (21.04.2012 23:23)

Leelee, ne vždycky se kreslí ... příště to bude v jiném duchu (upozorňuji, že už teď vymýšlím listopad - jo jsem nepoučitelná, i když jsem se jednou spálila )

Twilly

6796)  Twilly (21.04.2012 23:23)

například... vidíš, už chápeš ten môj nadšený výkrik, LadyS? Teda, ak nezabúdam, že milujem kravičky všetkého druhu, mám ich na hrnčekoch, zopár hlinených, na utierke, na chňapke, na lyžici pod varechu, na spoďároch zbieram ich . Moja segra zase zbiera prasiatka, ale má ich o veľa viac - 12 ročný rozdiel medzi nami, jej hrá do karát :p (ségra má cca 80 ks prasiatok )

leelee

6795)  leelee (21.04.2012 23:21)

kravičky?
wow já sem na ty bláznivý nápady kterých se většinou chytne někdo jiný a napadá mě že bysme si na příští sraz měli pořídit krávu na pokreslení nebo (skauti mohli mít na Školu v Africe hrocha, tak mi) třeba ... vlka?:D

Lipi4

6794)  Lipi4 (21.04.2012 23:14)

Milka?? Kde

Twilly

6793)  Twilly (21.04.2012 23:12)

no hele, já myslela na ty krááááásnýýýýý kravičky a vy hned vola

Bosorka

6792)  Bosorka (21.04.2012 22:57)

o jednom bych věděla :D ;)

LadySadness

6791)  LadySadness (21.04.2012 22:54)

a kto pôjde za vola?

Twilly

6790)  Twilly (21.04.2012 22:27)

já to věděla, Macku, já to věděla ... uděláme COWPARADE

leelee

6789)  leelee (21.04.2012 22:19)

no rozhodně mi to latinsky nemyslí a potřebovala jsem překladač

dobře časem se dočkáš něčeho jako "sestra z federace"

Bosorka

6788)  Bosorka (21.04.2012 22:15)

Leelee- dnes jsem zjistila, co znamená v latině bos

leelee

6787)  leelee (21.04.2012 22:14)

Bos tak to jedna partička překřtila na fialky:D (skutečně myslim ty filalový bonbony)

Twilly

6786)  Twilly (21.04.2012 22:12)

provokatérko :p

«   1 ... 1592 1593 1594 1595 1596 1597 1598 1599 1600 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse poster - Riley & Newborns