Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1589 1590 1591 1592 1593 1594 1595 1596 1597 ... 1936   »

Twilly

6865)  Twilly (23.04.2012 12:12)

To je spíš stav, než hodnota, ne?

Bosorka

6864)  Bosorka (23.04.2012 12:09)

zapnutá a vypnutá?

ireen

6863)  ireen (23.04.2012 12:08)

JAK DVĚ HODNOTY?

ireen

6862)  ireen (23.04.2012 12:07)

No ale zvolit progra, popř. teplotu, nasypat prášk, naplnit aviváž a hlavně dát dovnitř to správný prádlo MUSÍŠ PŘECE TY!!!!!

leelee

6861)  leelee (23.04.2012 12:01)

inteigence automatický pračky má dvě různý hodnoty

Twilly

6860)  Twilly (23.04.2012 11:50)

Macku, ale pořád jsi manažér ty

Bosorka

6859)  Bosorka (23.04.2012 11:49)

Ireen - já to tam jen nahážu, ale ona musí napustit vodu, zahřát vodu, vypustit vodu, ždímat...

ireen

6858)  ireen (23.04.2012 11:38)

Když se Ti, Bosi, daří vyprat, tak to je v poho - jsi chytřejší, než ona!

Bosorka

6857)  Bosorka (23.04.2012 11:32)

Kurnik, tady je to samá chytřejší než moje automatická pračka

Clea

6856)  Clea (23.04.2012 10:53)

týjooo, tak sis ty obory takhle pěkně spojila

Twilly

6855)  Twilly (23.04.2012 10:52)

No, když už jsme u toho, tak, čéče, já mám vlastně papíry na hlavu - vysokoškolskej diplom

leelee

6854)  leelee (23.04.2012 10:50)

ne že by mi to nepřipomínalo debatu o "papírech na hlavu"

Twilly

6853)  Twilly (23.04.2012 10:48)

Jo, taková už jsem já, matinko. Ale diplomovku jsem dělala paradoxně ze dvou manželových projektů. On je navrhoval, já popsala financování, takže až tak strasný rozdíl to není. Tomu se prý říká globalizace

Clea

6852)  Clea (23.04.2012 10:38)

intelektuál
to je Twilly dobrá změna oboru ;)

ireen

6851)  ireen (23.04.2012 10:37)

Leelee, já jsem jen SŠodborník - ne na beton!!!!:D :D :D

Twilly

6850)  Twilly (23.04.2012 10:17)

No tak to ti dík, teda... :p

leelee

6849)  leelee (23.04.2012 10:09)

se tady budu bát tady je to samej intelektuál

Twilly

6848)  Twilly (23.04.2012 09:55)

STU - obor Vodní hospodářství a vodní stavby, ale jenom 6 semestrů (ale stihla jsem předmět BETON I a II) a celoživotního partnera (JE PROJEKTANT!!! ), já jsem se nakonec rozhodla vystudovat něco jiného - jsem ekonomka

Clea

6847)  Clea (23.04.2012 09:45)

Technickou univerzitu mám taky moje jediná útěcha je, že úplně jinej obor
Twilly a jestli můžu bejt tak zvědavá, kterou TU konkrétně máš vystudovanou?

Twilly

6846)  Twilly (23.04.2012 09:10)

Na mě to bafnul budík. Cleoušku, to je v pohodě, tohle normální smrtelník neví, jen ten, kdo si prošel martýriem betonování, nebo Technickou univerzitou, jako já :D

«   1 ... 1589 1590 1591 1592 1593 1594 1595 1596 1597 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek