


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441903×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6862) ireen (23.04.2012 12:07)
No ale zvolit progra, popř. teplotu, nasypat prášk, naplnit aviváž a hlavně dát dovnitř to správný prádlo MUSÍŠ PŘECE TY!!!!!
6859) Bosorka (23.04.2012 11:49)
Ireen - já to tam jen nahážu, ale ona musí napustit vodu, zahřát vodu, vypustit vodu, ždímat...
6858) ireen (23.04.2012 11:38)
Když se Ti, Bosi, daří vyprat, tak to je v poho - jsi chytřejší, než ona!
6855) Twilly (23.04.2012 10:52)
No, když už jsme u toho, tak, čéče, já mám vlastně papíry na hlavu - vysokoškolskej diplom
6853) Twilly (23.04.2012 10:48)
Jo, taková už jsem já, matinko. Ale diplomovku jsem dělala paradoxně ze dvou manželových projektů. On je navrhoval, já popsala financování, takže až tak strasný rozdíl to není. Tomu se prý říká globalizace
6848) Twilly (23.04.2012 09:55)
STU - obor Vodní hospodářství a vodní stavby, ale jenom 6 semestrů (ale stihla jsem předmět BETON I a II) a celoživotního partnera (JE PROJEKTANT!!!
), já jsem se nakonec rozhodla vystudovat něco jiného - jsem ekonomka
6847) Clea (23.04.2012 09:45)
Technickou univerzitu mám taky
moje jediná útěcha je, že úplně jinej obor
Twilly a jestli můžu bejt tak zvědavá, kterou TU konkrétně máš vystudovanou?
6846) Twilly (23.04.2012 09:10)
Na mě to bafnul budík. Cleoušku, to je v pohodě, tohle normální smrtelník neví, jen ten, kdo si prošel martýriem betonování, nebo Technickou univerzitou, jako já
6865) Twilly (23.04.2012 12:12)
To je spíš stav, než hodnota, ne?