


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441882×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6824) Bosorka (22.04.2012 19:51)
Cleo - viděla jsem, nezaujalo mě to...
Ireen - jitrničky jsem neochutnala, neboť jsem jich přesycená, ale to uzený
ještě teplý, vyndaný právě z udírny...ááááááááááááááách
Ehm...jsem se nějak rozepsala
6822) ireen (22.04.2012 18:47)
Ahoj, ahoj, ahoj, už jsem tu, už se mi stýskalo, vůbec mě to bez Vás na chatě nebavilo!
Chvilku nejsem a tady jsou nový děti
, spousta kraviček ve všech podobách - Vy dámy NE!
a čaje všeho druhu!
DenyFish! Veliká gratulace, ať jsi brzo úplně fit a Jeníček hezky spinká a papá a roste jako z vody, vůbec Ti dělá jen radost! ..kolik měří?
Bosi! Co zabijačka a uzený? Vše se vydařilo a chutnalo? ...odpověď jen ano x ne, nerozapisuj se, nebo Tě poslintám!!!!
..o tom čaji říkáme ZAMETENÁ PODLAHA!
Krásný nedělní večer!
6818) Alrobell (22.04.2012 17:45)
jojo... ale momentálně mám v hlavě jenom práci a svatbu... teď vybírám písničky na DVD... potřebuju romantické písničky v délce 25 minut... říkala jsem si to zmáknu za chvilku... prdlačka... všechny písničky jsou o rozchodu a to tam nechci... zatím mám jen
Matt Nathanson- Wedding Dress
Christina Perri - A Thousand Years (to jsem tam prostě nemohla nedat)
Peter Gabriel - Book Of Love
Ingrid Michaelson - Turn To Stone
6815) Alrobell (22.04.2012 17:13)
twiloušku normálně se těším, až bude celé to martirium za mnou a já budud moc dopsat ty dva, co mi vysej na bezhranic... jsem zvědavá, jak budu za 2 měsíce tajtrlíkovat v těch šatech a tři metry dlouhým závojem na deseticentimetrových podpatcích... dneska jsem se s drahým shodli na tom, že tolik láskyplných pohledů a pus, jsme si nedali za týden, natož za jedno focení... až mě brní rty
6813) Twilly (22.04.2012 17:02)
proto jsem ho nedělala
, ale ne, když je to neodfláknutý a vypadáš líp než já na fotkách, tak je to třeba Alouši
6812) Alrobell (22.04.2012 16:56)
Tomu by jeden nevěřil, jak dá předsvatební focení zabrat... jsem zničena...
6806) Lipi4 (21.04.2012 23:46)
Takže až se po Tobě budeme ptát v Bratislavě, tak se máme ptát po muzeu kraviček??
... Sakra, tak to příště dostaneš ...
.. co ještě nemáš s kravičkama??
6825) LadySadness (22.04.2012 19:59)
Clea, videla som, dá sa, ale pre ľudí, čo k takýmto filmom majú vzťah, mne sa oveľa viac páči Hrdina s Jetom Li a mnohými skvelými hercami