


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441886×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6779) Twilly (21.04.2012 21:01)
ááááá Rybičko, tak to je skvělý, a dneska ke všemu porodila kámoška holčičku ...
všem maminkám letí gratulaceeeeeee
6778) Clea (21.04.2012 20:29)
Lipi, pokud to neni zrovna ten typ pytlíkového čaje alá vymetené podpalubí, tak muže mít taky povzbuzující účinky
6776) Lipi4 (21.04.2012 20:26)
Bos, takže tu máme hokus pokus
... i když nevím jaký účiněk má pytlíkový čaj, jelikož já jsem na sypaný
6775) Bosorka (21.04.2012 20:04)
Lipi - zkouším ten zelený čaj, tak jsem zvědavá, jak dnes dlouho vydržím
6772) Lipi4 (21.04.2012 19:35)
Ségra, to je možný, ale není tu moc zastoupena nová generace budoucích čtenářek . ..
...... protože většina z místní pisatelek se stanou uznávanými spisovatelkami
6771) SarkaS (21.04.2012 19:30)
Sestři, tady maminky se nejspíš snaží trochu vyrovnat klučičí podstav, co tu celkově vládne
6770) Lipi4 (21.04.2012 19:27)
Rybičko, obří gratulace
Jen už vidím jak se Vojta (Bosorka), Martin (Silvaren) a teď tvůj Honzík poperou o Barborku (Sakraprace)
- snad jsem žádný další upířátko, poloupířátko, vlčátko nezapoměla (beru od doby vzniku FFka)
6767) DenyFish (21.04.2012 18:04)
Rychlovka.. ten závěr jo, sestřičky povídaly, že takle hladký porod už dlouho neměly.. ale 10 hodin stahů po 5ti minutách nic moc
6785) Bosorka (21.04.2012 22:10)
hmm a zapíjím to Zlatým Jelzinem