Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1593 1594 1595 1596 1597 1598 1599 1600 1601 ... 1936   »

Bosorka

6785)  Bosorka (21.04.2012 22:10)

hmm a zapíjím to Zlatým Jelzinem

LadySadness

6784)  LadySadness (21.04.2012 21:59)

my to voláme fusaklový (ponožkový) odvar

leelee

6783)  leelee (21.04.2012 21:22)

jeden vzdáenej bratranec tomu řiká keře posekaný u země:D

Twilly

6782)  Twilly (21.04.2012 21:19)

u nás se říká vymetený sklad

leelee

6781)  leelee (21.04.2012 21:14)

vymetené podpalubí to sem ještě neslyšela

Bosorka

6780)  Bosorka (21.04.2012 21:12)

Lipton to je - v pyramidovém sáčku :D

Twilly

6779)  Twilly (21.04.2012 21:01)

ááááá Rybičko, tak to je skvělý, a dneska ke všemu porodila kámoška holčičku ... všem maminkám letí gratulaceeeeeee

Clea

6778)  Clea (21.04.2012 20:29)

Lipi, pokud to neni zrovna ten typ pytlíkového čaje alá vymetené podpalubí, tak muže mít taky povzbuzující účinky ;)

Clea

6777)  Clea (21.04.2012 20:28)

Nebrasko, až jsem se z toho lekla

Lipi4

6776)  Lipi4 (21.04.2012 20:26)

Bos, takže tu máme hokus pokus ... i když nevím jaký účiněk má pytlíkový čaj, jelikož já jsem na sypaný

Bosorka

6775)  Bosorka (21.04.2012 20:04)

Lipi - zkouším ten zelený čaj, tak jsem zvědavá, jak dnes dlouho vydržím
;)

Bosorka

6774)  Bosorka (21.04.2012 20:00)

Neb - to je jako ta nová generace?

Lipi4

6772)  Lipi4 (21.04.2012 19:35)

Ségra, to je možný, ale není tu moc zastoupena nová generace budoucích čtenářek . .. ...... protože většina z místní pisatelek se stanou uznávanými spisovatelkami

SarkaS

6771)  SarkaS (21.04.2012 19:30)

Sestři, tady maminky se nejspíš snaží trochu vyrovnat klučičí podstav, co tu celkově vládne

Lipi4

6770)  Lipi4 (21.04.2012 19:27)

Rybičko, obří gratulace

Jen už vidím jak se Vojta (Bosorka), Martin (Silvaren) a teď tvůj Honzík poperou o Barborku (Sakraprace)
- snad jsem žádný další upířátko, poloupířátko, vlčátko nezapoměla (beru od doby vzniku FFka)

Nebraska

6769)  Nebraska (21.04.2012 19:25)

Jůůů, Deny, blahopřeju, jsi nejšikovnější!

SarkaS

6768)  SarkaS (21.04.2012 18:39)

Rybičko, velká gratulace!!!

DenyFish

6767)  DenyFish (21.04.2012 18:04)

Rychlovka.. ten závěr jo, sestřičky povídaly, že takle hladký porod už dlouho neměly.. ale 10 hodin stahů po 5ti minutách nic moc

Bosorka

6766)  Bosorka (21.04.2012 17:51)

Deny a byla to aspoň rychlovka? ;)

«   1 ... 1593 1594 1595 1596 1597 1598 1599 1600 1601 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek