Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1596 1597 1598 1599 1600 1601 1602 1603 1604 ... 1936   »

ireen

6725)  ireen (21.04.2012 00:51)

Leelee! Jezdila jsem na pionýrský tábory a neučili jsme se tam zásady stranickýho kamarádství, ale morseovku, uzly, pozhávání přírody, jak se chovat v přírodě,.... Přežijeme spolu!

Twilu! Tvůj příspěvek 30233 vypadá jako vzkaz budoucím generacím!

Twilly

6724)  Twilly (21.04.2012 00:51)

já vím, ale tentokrát to bylo Hrad za Hrad

leelee

6723)  leelee (21.04.2012 00:47)

proto přesun na jinej kontinent
na Hradčany pozor neni to jen místo v Praze ale i kus za (od tebe před)Prahou

Twilly

6722)  Twilly (21.04.2012 00:46)

Ty vado, že bych se zeptala na ... Hradčany? ... ale ne, myslím, že na bratislavským hradě by to měli kapacitně utáhnout

leelee, indiánům východ možná nic moc neříká, ale v mojí hlavince to hlásí velikým neonovým UKRAJINA!

leelee

6721)  leelee (21.04.2012 00:46)

no jasně:D

ireen

6720)  ireen (21.04.2012 00:46)

Něco jako "Východní záře" ?

leelee

6719)  leelee (21.04.2012 00:43)

aha tak tenhle hrad je mi povědomej

Ireen ještě aby ne! nakonec se mi bude hodit dovednost přežití v přírodě, co?

ireen

6718)  ireen (21.04.2012 00:43)

Na hradě nás na tuty ubytujou!

leelee

6717)  leelee (21.04.2012 00:43)

Twilly to zní skoro jak indiánský jméno a tam východ neni nic potupnýho myslim

ireen

6716)  ireen (21.04.2012 00:41)

Chce dělat slezinu a pak zmizí do peří, mrška jedna! Tak co s tím hradem? ...Dobrou, Lip!

Tak se hrabeš v zemi? Krtek! ..máš kalhotky s kapsami?

Twilly

6715)  Twilly (21.04.2012 00:41)

Jo, Mišabells mě potupně nazývá "ta z východu" :p

Twilly

6714)  Twilly (21.04.2012 00:40)

hele.. ale fakt jako jenom hrádeček https://www.google.sk/search?hl=sk&cp=5&gs_id=1l&xhr=t&q=mensa&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=f9qRT43pIoTt-gbRwamFBA&biw=1024&bih=605&sei=kuWRT_HxHIXVsgb6ia2QBA#um=1&hl=sk&tbm=isch&sa=1&q=bratislavsky+hrad&oq=bratislav&aq=1&aqi=g10&aql=&gs_nf=1&gs_l=img.3.1.0l10.1232.3721.0.5236.13.12.0.4.4.0.121.690.6j2.8.0.tgo0jqFY9o0&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=97576241a8703dc2&biw=1024&bih=605

leelee

6713)  leelee (21.04.2012 00:39)

no co, jediná cesta na kterou sem se vydala tim směrem končila ve Frýdku

Lipi jasně že to znám
nebo na hradě viď

Lipi4

6712)  Lipi4 (21.04.2012 00:39)

leelee, u nás se říkalo, když jsem byla malá... dobrou noc,ať tě blechy/blešky štípou celou noc až do Vánoc ... tak jsem to jen trošku zkrátila :D :D :D


twilly, budem stanovat v parku

Twilly

6711)  Twilly (21.04.2012 00:38)

jo a to triko potvrzuju, málem jsem zmrzla už jenom z pohledu na Lipi ... nemám vás kde ubytovat, holky

Twilly

6710)  Twilly (21.04.2012 00:38)

leelee - řvu smíchy tušim že má Bratislava hrad

leelee

6709)  leelee (21.04.2012 00:37)

šmarja copak sme vlci?

Lipi4

6708)  Lipi4 (21.04.2012 00:36)

Dámy, mějte se tu.. letím na kutě, než bude jedna ráno .... .. Dobrou nočku bleškám všem

leelee

6707)  leelee (21.04.2012 00:35)

to navrhování zahrad, taky neni úplně celá pracovní nápň

ireen

6706)  ireen (21.04.2012 00:33)

Já vím leelee, Ty navrhuješ. No to by se mi hodilo, jen seženu sponzora. Zatím to řeším dle vlastního uvážení, snad bys mě nekamenovala.

«   1 ... 1596 1597 1598 1599 1600 1601 1602 1603 1604 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek