


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441868×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6723) leelee (21.04.2012 00:47)
proto přesun na jinej kontinent
na Hradčany pozor neni to jen místo v Praze ale i kus za (od tebe před)Prahou
6722) Twilly (21.04.2012 00:46)
Ty vado, že bych se zeptala na ... Hradčany?
... ale ne, myslím, že na bratislavským hradě by to měli kapacitně utáhnout
leelee, indiánům východ možná nic moc neříká, ale v mojí hlavince to hlásí velikým neonovým UKRAJINA!
6719) leelee (21.04.2012 00:43)
aha tak tenhle hrad je mi povědomej
Ireen ještě aby ne! nakonec se mi bude hodit dovednost přežití v přírodě, co?
6717) leelee (21.04.2012 00:43)
Twilly to zní skoro jak indiánský jméno a tam východ neni nic potupnýho myslim
6716) ireen (21.04.2012 00:41)
Chce dělat slezinu a pak zmizí do peří, mrška jedna! Tak co s tím hradem?
...Dobrou, Lip!
Tak se hrabeš v zemi? Krtek! ..máš kalhotky s kapsami?
6714) Twilly (21.04.2012 00:40)
hele.. ale fakt jako jenom hrádeček https://www.google.sk/search?hl=sk&cp=5&gs_id=1l&xhr=t&q=mensa&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=f9qRT43pIoTt-gbRwamFBA&biw=1024&bih=605&sei=kuWRT_HxHIXVsgb6ia2QBA#um=1&hl=sk&tbm=isch&sa=1&q=bratislavsky+hrad&oq=bratislav&aq=1&aqi=g10&aql=&gs_nf=1&gs_l=img.3.1.0l10.1232.3721.0.5236.13.12.0.4.4.0.121.690.6j2.8.0.tgo0jqFY9o0&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=97576241a8703dc2&biw=1024&bih=605
6713) leelee (21.04.2012 00:39)
no co, jediná cesta na kterou sem se vydala tim směrem končila ve Frýdku
Lipi jasně že to znám
nebo na hradě viď
6712) Lipi4 (21.04.2012 00:39)
leelee, u nás se říkalo, když jsem byla malá... dobrou noc,ať tě blechy/blešky štípou celou noc až do Vánoc
... tak jsem to jen trošku zkrátila
twilly, budem stanovat v parku ![]()
6711) Twilly (21.04.2012 00:38)
jo a to triko potvrzuju, málem jsem zmrzla už jenom z pohledu na Lipi ... nemám vás kde ubytovat, holky
6708) Lipi4 (21.04.2012 00:36)
Dámy, mějte se tu.. letím na kutě, než bude jedna ráno .... .. Dobrou nočku bleškám všem
6706) ireen (21.04.2012 00:33)
Já vím leelee, Ty navrhuješ. No to by se mi hodilo, jen seženu sponzora. Zatím to řeším dle vlastního uvážení, snad bys mě nekamenovala.
6725) ireen (21.04.2012 00:51)
Leelee! Jezdila jsem na pionýrský tábory a neučili jsme se tam zásady stranickýho kamarádství, ale morseovku, uzly, pozhávání přírody, jak se chovat v přírodě,.... Přežijeme spolu!
Twilu! Tvůj příspěvek 30233 vypadá jako vzkaz budoucím generacím!