Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1600 1601 1602 1603 1604 1605 1606 1607 1608 ... 1936   »

ireen

6645)  ireen (20.04.2012 00:07)

Twiloušku, jsi génius, z téhle zmetěné debaty vykřesat námět! NIKDO TĚ STŘÍLET NEBUDE, NAOPAK, NOSIT NA RUKOU!!!!!!
Leelee! To i moje.... Je skvělý, že jde o Kryštofa! ...zase vím prd!!!!

Twilly

6644)  Twilly (19.04.2012 23:57)

jednou mě za to někdo praští Ale mám to v hlavě, takže minimálně jeden z toho bude, v horším případě dva a v nejhorším... všechny

SarkaS

6643)  SarkaS (19.04.2012 23:53)

Twilluš a to vadí? Já myslím, že vůbec ne-e

Twilly

6642)  Twilly (19.04.2012 23:49)

Holky zastřelte mě!!!! Mám tři další náměty na songfic

Twilly

6641)  Twilly (19.04.2012 23:46)

Jo o Kryštofovi byla řeč? ... tak ani já to vážně nepochopila

leelee

6640)  leelee (19.04.2012 23:20)

ireen nic si z toho nedělej moje narážky nechápe spousta lidí

leelee

6639)  leelee (19.04.2012 23:19)

když sem vlezla do toho salónku rozhlídla sem se, řikám ty vole Urban!!!
a ono ne (Kryštof je prostě dost podobnej spolužákovi, tak budu čekat podobnej šok :-) )

Twilly

6638)  Twilly (19.04.2012 23:15)

iroušku, já taky netuším oč běží, jestli tě to potéší

Pochopila jsem akokrát, že Jituš hodlá nechat kolovat svého Martina ...????
... a pak už nic

ireen

6637)  ireen (19.04.2012 23:15)

TOHLE MĚ VŽDYCKY DOSTANE!
Jak se znáte, stačí malá narážka, ....nemám šanci se chytat. ...no tak třeba za dva roky budu mezi modrými, co už vědí! :p

Přeju dobrou noc!!!;)

Twilly

6636)  Twilly (19.04.2012 23:15)

jako proč? mám to brát osobně? :p

leelee

6635)  leelee (19.04.2012 22:56)

no loni sem měla docela šok, když sem dorazila :D

Twilly

6634)  Twilly (19.04.2012 22:49)

a co chceš jako k tomu ještě dodat, zlato? :p

leelee

6633)  leelee (19.04.2012 22:39)

nojo dvě se baví a třetí :D

Twilly

6632)  Twilly (19.04.2012 22:36)

:D :D :D :D

Lipi4

6631)  Lipi4 (19.04.2012 22:32)

Leelee, o něj je vždy rvačka minimálně mezi mnou, plyšovým medvíkem a sfingou

Poletím do hajan.. dobrou nočku

leelee

6630)  leelee (19.04.2012 22:30)

jako, že o něj bude rvačka? hmmm...

Lipi4

6629)  Lipi4 (19.04.2012 22:27)

Leelee, v listopadu Ti ho možná půjčím ... i když si ho bude nárokovat skoro každá FF ženština

leelee

6628)  leelee (19.04.2012 22:23)

přesně tohle se mi nepovedlo, ale jinak by kuchyň mohla vyprávět

Lipi4

6627)  Lipi4 (19.04.2012 22:21)

leelee, to už se mi taky jednou povedlo, ale to už je dávno ... ale už se mi to nestává, jelikož jsem potkala, jak to říká Květa Fialová, kluka vegetariána

Twilly

6626)  Twilly (19.04.2012 22:18)

Jituš, kdyby ta holčina měla metr šedesát, tmavý vlasy a o dost kratší.. řeknu, že vidím stráááááááááášně silnou podobnost

«   1 ... 1600 1601 1602 1603 1604 1605 1606 1607 1608 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek