


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441849×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6644) Twilly (19.04.2012 23:57)
jednou mě za to někdo praští
Ale mám to v hlavě, takže minimálně jeden z toho bude, v horším případě dva a v nejhorším... všechny ![]()
6639) leelee (19.04.2012 23:19)
když sem vlezla do toho salónku rozhlídla sem se, řikám ty vole Urban!!!
a ono ne (Kryštof je prostě dost podobnej spolužákovi, tak budu čekat podobnej šok
)
6638) Twilly (19.04.2012 23:15)
iroušku, já taky netuším oč běží, jestli tě to potéší
Pochopila jsem akokrát, že Jituš hodlá nechat kolovat svého Martina ...???? ![]()
... a pak už nic
6637) ireen (19.04.2012 23:15)
TOHLE MĚ VŽDYCKY DOSTANE!
Jak se znáte, stačí malá narážka, ....nemám šanci se chytat.
...no tak třeba za dva roky budu mezi modrými, co už vědí!
Přeju dobrou noc!!!
6631) Lipi4 (19.04.2012 22:32)
Leelee, o něj je vždy rvačka minimálně mezi mnou, plyšovým medvíkem a sfingou
Poletím do hajan.. dobrou nočku
6629) Lipi4 (19.04.2012 22:27)
Leelee, v listopadu Ti ho možná půjčím
... i když si ho bude nárokovat skoro každá FF ženština
6627) Lipi4 (19.04.2012 22:21)
leelee, to už se mi taky jednou povedlo, ale to už je dávno
... ale už se mi to nestává, jelikož jsem potkala, jak to říká Květa Fialová, kluka vegetariána
6626) Twilly (19.04.2012 22:18)
Jituš, kdyby ta holčina měla metr šedesát, tmavý vlasy a o dost kratší.. řeknu, že vidím stráááááááááášně silnou podobnost
6645) ireen (20.04.2012 00:07)
Twiloušku, jsi génius, z téhle zmetěné debaty vykřesat námět! NIKDO TĚ STŘÍLET NEBUDE, NAOPAK, NOSIT NA RUKOU!!!!!!
Leelee! To i moje.... Je skvělý, že jde o Kryštofa! ...zase vím prd!!!!