Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1603 1604 1605 1606 1607 1608 1609 1610 1611 ... 1936   »

Twilly

6585)  Twilly (19.04.2012 16:33)

A víš ty, Jituško, že na tom něco je?

Lipi4

6584)  Lipi4 (19.04.2012 16:30)

Že ty čekáš až se mu nějaká nevěsta narodí, co??

ireen

6583)  ireen (19.04.2012 16:23)

Stejně si pak nakonec vyberou bez Vás....;)

Twilly

6582)  Twilly (19.04.2012 16:09)

Mno, čéče kolem mě.jsou až na nějaký výjimky sami kluci, to máš pak holt těžký... Omlouvam se za.absenci diakritiky, píšu z mobilu

Lipi4

6581)  Lipi4 (19.04.2012 15:53)

Veru, ještě řekni, že ty jsi si tu už Samíkovi vybrala tchýni :D :D

Clea

6580)  Clea (19.04.2012 15:45)

díky díky, psaní mi dneska nějak nejde, tak se budu šprtat

Twilly

6579)  Twilly (19.04.2012 15:44)

Silvi, budeš tchýně , to chce promyslet už v pěřince

6578)   (19.04.2012 15:43)

Silv - prostě mu nějakou otiskni a máš vystaráno

Twilly

6577)  Twilly (19.04.2012 15:43)

a taky jukni sem http://www.stmivani-ff.cz/articles/od-nas-pro-vas/ , taky si tam najdeš informacííííí :D, holky, jdu pro dítko do školky, večer

Clea

6575)  Clea (19.04.2012 15:35)

Z trochu jiného soudku - jaký je rozdíl mezi sérií a kapitolovou povídkou? Nemyslím teďka formální stránku, spíš jestli se musí lišit nějak obsahově. A pokud ne, tak proč nejsou kapitolové povídky rovnou sérií?

Silvaren

6574)  Silvaren (19.04.2012 15:26)

Čéče, Twilly, ještě mu není rok a ty už bys mu někoho dohazovala? No, samozřejmě je to výborná partie...

Lipi4

6573)  Lipi4 (19.04.2012 15:26)

Zatím je tu jen Barborka od sakrapráce

Twilly

6572)  Twilly (19.04.2012 15:24)

Jasněěě... neboj, to bude fajn, navrhuju ho spárovat s nějakou holkou a ta si ho už bude chránit od počátku :D

Silvaren

6571)  Silvaren (19.04.2012 15:21)

Díky, dívky. Děti umějí být občas kruté, ale snad to bude v pohodě. Eda je přece taky trochu do zrz, ne?

Clea

6570)  Clea (19.04.2012 15:20)

Twilly: hmm, rozenej diplomat B) to je správnej chlapík

Twilly

6569)  Twilly (19.04.2012 15:16)

btw, Macku, co ty, jako pravověrná zrzečka????

Twilly

6568)  Twilly (19.04.2012 15:16)

To víš, Cleo, tak nějak jsme se s manželem nedokázali dohodnout co bychom chtěli (manžel má krásně zelené oči, já mám hnědé - u dítka jsme si to přáli každý podle protějška), tak to Samík nakonec rozhodl za nás Malej je pravá váha, snažil se na to jít evidentně šalamounsky, jak už máme my váhy ve zvyku

Clea

6567)  Clea (19.04.2012 15:15)

oujéééé...Fred a George jsem pak oplakávala ten sedmý díl...:'-(

Clea

6566)  Clea (19.04.2012 15:11)

Silvaren - mám kamarádku zrzku (aktuálně jí je 25) a ta s tím nikdy problémy neměla. Teďka je na to dokonce pyšná Je ale pravda, jak píše Twilly, že ona má takovou povahu, že jí by to buď nevadilo anebo by to tomu hulvátovy vrátila
Twilly: to jsem ještě neviděla ale jiná kamarádka má oči, který měněj barvu podle světla nebo čeho od oranžový s tečkama až po tmavě hnědou

«   1 ... 1603 1604 1605 1606 1607 1608 1609 1610 1611 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek