


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441829×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6582) Twilly (19.04.2012 16:09)
Mno, čéče kolem mě.jsou až na nějaký výjimky sami kluci, to máš pak holt těžký... Omlouvam se za.absenci diakritiky, píšu z mobilu
6577) Twilly (19.04.2012 15:43)
a taky jukni sem http://www.stmivani-ff.cz/articles/od-nas-pro-vas/ , taky si tam najdeš informacííííí
, holky, jdu pro dítko do školky, večer
6576) Silvaren (19.04.2012 15:41)
Cleo, jukni sem http://www.stmivani-ff.cz/articles/novinka-v-praci-s-povidkami-na-pokracovani/
6575) Clea (19.04.2012 15:35)
Z trochu jiného soudku - jaký je rozdíl mezi sérií a kapitolovou povídkou? Nemyslím teďka formální stránku, spíš jestli se musí lišit nějak obsahově. A pokud ne, tak proč nejsou kapitolové povídky rovnou sérií?
6574) Silvaren (19.04.2012 15:26)
Čéče, Twilly, ještě mu není rok a ty už bys mu někoho dohazovala? No, samozřejmě je to výborná partie...
6572) Twilly (19.04.2012 15:24)
Jasněěě... neboj, to bude fajn, navrhuju ho spárovat s nějakou holkou a ta si ho už bude chránit od počátku
6571) Silvaren (19.04.2012 15:21)
Díky, dívky.
Děti umějí být občas kruté, ale snad to bude v pohodě. Eda je přece taky trochu do zrz, ne?
6568) Twilly (19.04.2012 15:16)
To víš, Cleo, tak nějak jsme se s manželem nedokázali dohodnout co bychom chtěli (manžel má krásně zelené oči, já mám hnědé - u dítka jsme si to přáli každý podle protějška), tak to Samík nakonec rozhodl za nás
Malej je pravá váha, snažil se na to jít evidentně šalamounsky, jak už máme my váhy ve zvyku ![]()
6566) Clea (19.04.2012 15:11)
Silvaren - mám kamarádku zrzku (aktuálně jí je 25) a ta s tím nikdy problémy neměla. Teďka je na to dokonce pyšná
Je ale pravda, jak píše Twilly, že ona má takovou povahu, že jí by to buď nevadilo anebo by to tomu hulvátovy vrátila
Twilly: to jsem ještě neviděla
ale jiná kamarádka má oči, který měněj barvu podle světla nebo čeho
od oranžový s tečkama až po tmavě hnědou
6585) Twilly (19.04.2012 16:33)
A víš ty, Jituško, že na tom něco je?