


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441863×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6703) leelee (21.04.2012 00:32)
ale jo taky sem slyšela, tušim Hanetku jak tě nabádala k víc vrstvám oblečení
tušim že má Bratislava hrad
6702) ireen (21.04.2012 00:31)
Víte, že v Bratislavě maj krásný hrad? Turistická atrakce k nezaplacení!!! Kdo nepřijede, zaváhá!!!!
6701) Lipi4 (21.04.2012 00:31)
leelee, ty jsi mě asi v listopadu (bylo okolo nuly) neviděla, jak jsem tam v pohodě chodila po Václaváku jen v tričku??
ireen, co jsem ještě mládě, tak se musím snažit
6699) ireen (21.04.2012 00:29)
Prázdniny by se mi líbily.
Horko nesnáším!
Ale studium Vám fakt nezávidím, ale budete dlouho mladééééé!
6698) leelee (21.04.2012 00:26)
jenže Twilly ty máš cestu na půl dne ![]()
při čekmkolv pod 20stupňů mrznu
6697) Lipi4 (21.04.2012 00:26)
Klidně uděláme nějakou malou slezinu v létě
... ale bude to opravdu jen malinkatá...
Twilly, ale já umírám vedrem už při 20 stupních... holt miluju zimu
6696) Twilly (21.04.2012 00:25)
Lipi, to zvládneš, já taky dávám vedro jen tak tak
Ano, já bych ráda, holky, víte, že i zítra bych přišla, kdyby to šlo ... fňuk
6692) Lipi4 (21.04.2012 00:21)
leelee, jako studující se jich nemůžu dočkat
.. i když na to vedro se netěším
6690) Lipi4 (21.04.2012 00:19)
Mezisrázek je většinou v Chotěboři na Festivalu Fantazie (festivalfantazie.cz) ... nebo když se třeba smečka z Prahy a okolí sleze
6689) Lipi4 (21.04.2012 00:18)
ireen, budou prázdniny a některé jsou rády, když mají propustku 2x ročně (musí se totiž někam poslat potomstvo) .. a je blbost se sejít v září a hned na to dva měswíce zase ... nesmíš zapomínat, že se účastnice sjíždí z celé ČR a dokonce i ze SK (naše Twilluška
) ... Neboj ono to uteče jako voda
.. a bude to i s překvapením
6705) leelee (21.04.2012 00:33)
a na Twilly
