Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1597 1598 1599 1600 1601 1602 1603 1604 1605 ... 1936   »

leelee

6705)  leelee (21.04.2012 00:33)

a na Twilly

Lipi4

6704)  Lipi4 (21.04.2012 00:32)

Že by jsme udělaly útok na Bratislavu???

leelee

6703)  leelee (21.04.2012 00:32)

ale jo taky sem slyšela, tušim Hanetku jak tě nabádala k víc vrstvám oblečení

tušim že má Bratislava hrad

ireen

6702)  ireen (21.04.2012 00:31)

Víte, že v Bratislavě maj krásný hrad? Turistická atrakce k nezaplacení!!! Kdo nepřijede, zaváhá!!!!

Lipi4

6701)  Lipi4 (21.04.2012 00:31)

leelee, ty jsi mě asi v listopadu (bylo okolo nuly) neviděla, jak jsem tam v pohodě chodila po Václaváku jen v tričku??

ireen, co jsem ještě mládě, tak se musím snažit

leelee

6700)  leelee (21.04.2012 00:29)

ehm já nestuduju

ireen

6699)  ireen (21.04.2012 00:29)

Prázdniny by se mi líbily.;) Horko nesnáším!:( Ale studium Vám fakt nezávidím, ale budete dlouho mladééééé!

leelee

6698)  leelee (21.04.2012 00:26)

jenže Twilly ty máš cestu na půl dne :p

při čekmkolv pod 20stupňů mrznu

Lipi4

6697)  Lipi4 (21.04.2012 00:26)

Klidně uděláme nějakou malou slezinu v létě ... ale bude to opravdu jen malinkatá...

Twilly, ale já umírám vedrem už při 20 stupních... holt miluju zimu

Twilly

6696)  Twilly (21.04.2012 00:25)

Lipi, to zvládneš, já taky dávám vedro jen tak tak :p

Ano, já bych ráda, holky, víte, že i zítra bych přišla, kdyby to šlo ... fňuk

leelee

6695)  leelee (21.04.2012 00:23)

si piš

ireen

6694)  ireen (21.04.2012 00:23)

Leelee, Ty jsi taky nedočkavá?

leelee

6693)  leelee (21.04.2012 00:23)

hmmm to jsou ty studující
já mám tak nějak teď prázdniny

Lipi4

6692)  Lipi4 (21.04.2012 00:21)

leelee, jako studující se jich nemůžu dočkat .. i když na to vedro se netěším

leelee

6691)  leelee (21.04.2012 00:19)

ježiš v dubnu vyhrožuje, že budou prázdniny

Lipi4

6690)  Lipi4 (21.04.2012 00:19)

Mezisrázek je většinou v Chotěboři na Festivalu Fantazie (festivalfantazie.cz) ... nebo když se třeba smečka z Prahy a okolí sleze

Lipi4

6689)  Lipi4 (21.04.2012 00:18)

ireen, budou prázdniny a některé jsou rády, když mají propustku 2x ročně (musí se totiž někam poslat potomstvo) .. a je blbost se sejít v září a hned na to dva měswíce zase ... nesmíš zapomínat, že se účastnice sjíždí z celé ČR a dokonce i ze SK (naše Twilluška ) ... Neboj ono to uteče jako voda .. a bude to i s překvapením

ireen

6688)  ireen (21.04.2012 00:17)

Co nějakej mezisrázek?

leelee

6687)  leelee (21.04.2012 00:16)

ber to pozitivně, aspoň přibližnej termín

ireen

6686)  ireen (21.04.2012 00:13)

Proč? Nejpozděj tak za 210 dnů? Juchůůůůůů! ...to se zblázním!

«   1 ... 1597 1598 1599 1600 1601 1602 1603 1604 1605 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still